Víte, jak se vyrábí lubrikační gel?

Lubrikační gely Pjur mají oproti konkurenci mnoho pozitivních stránek. Jednou z nich je i proces jeho výroby, která neprobíhá kdesi na dálném východě, ale vše se zpracovává přímo v zemi původu této značky, tedy v Německu. Lubrikantů pod značkou Pjur je dnes už více než 60, ale o přesunutí výroby přes vyšší náklady stále v Německé centrále značky ani neuvažují. Chtějí si totiž zachovat jak kvalitu výrobku, tak naprostou kontrolu nad procesem jeho vzniku.

Výrobní hala vás uvítá požadavkem na převlečení

Než vstoupíte do výrobní haly, ve které lubrikační gel vzniká, musíte projít procesem pro zachování čistoty ve výrobě. Vyfasujete tak, ať už jste návštěvník či zaměstnanec, bílou čapku, rukavice, ochranný plášť a nechybí ani návleky na nohy.

Do haly se nesmí dostat ani kousek nečistoty. 

Po překročení pásky, která odděluje zónu „vnějšího“ světa a výroby, kam se nesmí dostat nečistota čekají pásky z plastu místo dveří. 

V samotné výrobní hale jako první zaujme hluk. Neuvěřitelný hluk všech automatických i poloautomatických strojů, které míchají ingredience, štítkují a plní lahvičky… Druhá nejvýraznější věc je 450kilová nádoba, která je téměř po okraj naplněná zpracovaným gelem. 

Jen gelu Pjur Original se podle zaměstnanců denně zabalí a odešle 2 500 litrů…

Přírodní lubrikační gel Intimate Earth Defense Protection Glide 60 ml

 Jistota dokonalé kvality

„Lidé náš výrobek používají na nejintimnější části těla. Všichni si chtějí být naprosto jistí bezchybností a komptabilitou s kůží,“ říká Andrea Giebelová z oddělení kvality. Podrobný end-to-end kontrolní proces a testování gelů tak sice prodlužuje výrobu, ale pro Pjur je tento závěrečný bod naprosto zásadní. 

Testování gelů zabere dalších pět dní

Fáze testování probíhá poté, co se zpracovaná dávka gelů naplní do lahviček. Nejdůležitější je mikrobiologické testování, které zajistí, že se v gelech neobjeví žádné bakterie ani plísně.

Toto testování probíhá na první pohled snadno. Zaměstnanec nabere přibližně gram gelu, který rozetře po agramové (gelový polysacharid) plotně. Tento vzorek vloží do inkubátoru, kde zůstane po dobu pěti dní. 

Pokud je vše v pořádku, může se produkt odeslat zákazníkům. 

Celý proces výroby trvá 12 dní. 

Lubrikační gel by neměl chybět v žádné ložnici

Lubrikanty jsou věrnými společníky, kteří by neměly chybět v žádné ložnici. Nezáleží na tom, jestli používáte erotické hračky nebo nikoliv. Gel usnadňuje i samotný pohlavní styk a může posloužit při (nejen) erotických masážích i dalších variantách předehry. 

Vše o lubrikačním gelu se můžete dočíst na webu sexshopik.cz

Klidně sdílej!

Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek