Rum na volnoběh – Recenze rumu

Vítejte na blogu The Rum Barrel, kde se budeme věnovat tématu rumu a všemu, co s ním souvisí. Zde najdete informace o historii rumu, jeho výrobě, různých druzích rumu a mnoho dalších zajímavostí. Připravte se na dobrodružství plné poznání o tomto lahodném nápoji, který má bohatou tradici a nespočet variant. Díky našemu blogu se stane rum pro vás mnohem víc než jen obyčejný alkohol – stane se pro vás skutečnou vášní. A tak začínáme!

Vítejte u shrnutí degustace rumu Idle Assembly, který byl inspiraci na několik mest, například na příjemná odpočinková odpoledne na slunci plná pohody.

Základem tohoto rumu je melasa, zraje 5-20 let v sudech po bourbonu a stáčí se do lahví o obsahu 43 % ABV. Kombinuje se zde rumy z Trinidadu, Dominikánské republiky, Venezuely a Panamy.

Vůně je kořeněně dřevitá. Chutí je opět kořeněná, suchá, s tóny hořké čokolády a javorového sirupu.

Nákup tohoto rumu je možný na tomto odkazu a jeho cena se pohybuje okolo £55. Moje celkové hodnocení je 83/100 – nejlépe si tedy vychutnáte tento rum v klidné atmosféře. 🥃

Nejlepší rumy v AKCI


Časté dotazy – Blog Rum na volnoběh

Časté dotazy – Rum na volnoběh – Blog Rum Barrel

Co je Rum na volnoběh?

Rum na volnoběh je blog zaměřený na propagaci a recenze rumu z celého světa. Naše cílem je přinášet zajímavé články o rumu, jeho historii, výrobě a nejnovějších trendech.

Jaké informace mohu očekávat na blogu Rum na volnoběh?

Na blogu Rum na volnoběh najdete rozmanité články o různých druzích rumu, doporučení pro výběr správného rumu pro různé příležitosti, recenze rumů a mnoho dalších zajímavostí ze světa rumu.

Jak se mohu stát součástí komunity Rum na volnoběh?

Chcete-li se stát součástí komunity Rum na volnoběh, stačí se přihlásit k odběru našeho newsletteru, sledovat nás na sociálních sítích a zapojit se do diskuzí a soutěží, které pravidelně pořádáme.


Nejlepší rumy v AKCIRum na volnoběh – Recenze rumu

  • Zakladatelé: Tomáš a Petra
  • Specializace na rumy z celého světa
  • Recenze, tipy a recepty spojené s rumem


Nejlepší rumy v AKCI

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.