Nejlepší dárek pro chlapa? Zájezdy na Wimbledon, French Open nebo Tour de France

Zájezdy na Wimbledon, French Open nebo Tour de France. Máte doma sportovního nadšence a hledáte pro něj ideální dárek? Nebo byste si rádi jednou za život dopřáli sami pro sebe opravdu jedinečnou podívanou? Pokud milujete tenis nebo vyhlášené cyklistické závody, pak máme pro vás několik zajímavých tipů.

Jde o to nejlepší, co si aktuálně lze na naší zážitkové scéně dopřát. Protože proč se spokojit s průměrem, když za své peníze můžete dostat rovnou to nejlepší, co je aktuálně k mání? Přinášíme vám hned tři zajímavé zážitky.

Zájezdy na Wimbledon, French Open nebo Tour de France – který si vybrat?

Ve stručnosti vám shrneme, na co se můžete na takovém zážitku těšit. Nebudou chybět ani aktuální termíny letošních nejočekávanějších závodů a utkání a těšit se můžete i na praktické info, které se vám „v terénu“ může zaručeně hodit.

Píšu to z pohledu kluka, co chce udělat radost svému tátovi k jeho životnímu výročí, takže bych vám určitě nedoporučil nic, co bych si sám nekoupil. Do mého nejužšího výběru postoupily právě zájezdy na Wimbledon, French Open nebo Tour de France. A pro který z nich jsem se nakonec rozhodl? To si nechám až jako překvapení nakonec.

 Zájezd na Wimbledon aneb zpříjemněte si začátek prázdnin 

Celodenní vstupenka na Wimbledon je pro tenisového nadšence zhruba totéž, jako pro milovníka rychlých kol třeba závody Formule 1. Ovšem když už podnikat tak daleko cestu až do Londýna, proč si k tomu nedopřát ještě něco navíc,

A právě takový je i zájezd na Wimbledon. Jeden celý den si můžete užít na turnaji, to ano, ovšem jako bonus získáte další tři dny pro ničím nerušenou procházkou po památkách i prvotřídní ubytování, díky němuž dorazíte na jakoukoliv akci dokonale odpočinutí.

Královský Grand Slam už čeká a neopakovatelná atmosféra na kurtech All Englands Clubu v Londýně také. A během dalších dní si můžete užít i návštěvu Londýna s česky mluvícím delegátem, který vás seznámí se spoustou zajímavostí Těšit se můžete třeba na Big Ben, Londýnské oko, Westminsterské opatství nebo Buckinghamský palác. Takhle vypadá kompletní program zájezdu.

Úterý 30. 6.

 • odlet do Londýna a check-in
 • společná prohlídka Londýna
 • večer volný program

Středa 1. 7.

 • brzy ráno společný odjezd na Wimbledon a návrat ve večerních hodinách

Čtvrtek 2. 7.

 • snídaně
 • společná prohlídka Londýna
 • večer volný program

Pátek 3. 7.

 • snídaně
 • check-out, volný program a večer odlet domů

VÍCE INFORMACÍ

Cena 13 500 Kč za tohle všechno je navíc opravdu sympatická. A díky českému delegátovi jde o dárek vhodný i pro osoby, kteří si s angličtinou právě příliš nerozumí.

 French Open aneb v květnu hurá do Francie 

24.5. 2020 se ve Stade Roland-Garros v Paříži odehrává dost možná největší tenisový svátek celého světa. Letos proběhne už 124. ročník a vy můžete být u toho. Dopřejte si druhý grandslam sezóny nebo tenhle jedinečný zážitek darujte někomu dalšímu.

Uvidíte, jak se nejlepší světoví tenisté utkají o Pohár mušketýrů a Pohár Suzanne Lenglen. Zapomeňte na televizní přenos a skočte do jedinečné atmosféry bílého sportu pěkně rovnýma nohama.

Adrop.cz opět nenabízí jen „pouhou“ vstupenku na French Open – přibalí vám k ní navíc tři dny v Paříži, prohlídku města, ubytování v perfektním hotelu se třemi hvězdičkami a českého delegáta, který vám pomůže se vším potřebným. Na kurty se dostanete hned 2. hrací den a na vše tak budete mít dostatek času.

A jak vypadá tento zážitek?

 • obousměrné letenky z Prahy do Paříže
 • ubytování na 3 noci v 3* hotelu se snídaní
 • vstupenky na venkovní kurty v 2. hrací den
 • služby delegáta po celou dobu pobytu v zahraničí

VÍCE INFORMACÍ

A cena ? Za 16 900 Kč bude tohle celé vaše. Bez dalších háčků a nejasností, vše je dokonale podřízeno výhradně jedinečnému tenisovému zážitku – se vším všudy.

 Tour de France – jedinečné čtyři dny v polovině července pro všechny cyklofandy! 

A máme tu poslední tip na jedinečný sportovní zážitek. Fascinují vás opravdu rychlá kola v tom původním slova smyslu? Chtěli byste na vlastní oči vidět takové cyklovelikány jako je Sagan, Froom, Greipel, Quintana a spousty a spousty dalších. Všechny hvězdy můžete spatřit v tom nejkrásnějším okamžiku jejich života – ve chvíli, kdy vjíždějí do cíle. Stačí si zaplatit vstupenku na Tour de France.

Ovšem proč se omezovat jen na ni? Vždyť mnohem lepší by byl rovnou celý zájezd! Paříž vám nabízí nekonečně mnoho zajímavých míst, na které by vám nestačil ani celý den. A právě proto vám je na Adrop.cz dají hned čtyři. Do Francie se přesunete pohodlně letecky a uvidíte všechno opravdu z první řady.

Vždyť kolem vás projedou díky šikovně zvolenému místu všichni závodníci hned sedmkrát a po osmé se můžete navíc těšit i na závod sprinterů, kteří se mezi sebou poperou o ta nejvyšší místa. Co ještě chtít víc? Díky Adrop.cz a jeho česky mluvícímu delegátovi, který se na místě opravdu vyzná, vám z napínavého závodu neunikne ani vteřina. Ví, kam se postavit nebo co naopak nedělat, abyste si svůj perfektní sportovní výlet užili opravdu na maximum.

A jak bude Tour de France vypadat?

Sobota 18.7.

 • podvečerní odlet do Paříže
 • ubytování se a volný program

Neděle 19.7.

 • společná prohlídka Paříže
 • přesun na Champs Elysées
 • sledování poslední etapy Tour de France

Pondělí 20.7.

 • celodenní prohlídka Paříže
 • večerní volný program

Úterý 21.7.

 • celodenní prohlídka Paříže
 • check out a odlet

A co si během společné cesty po městě užijete? Čekají vás ty nejkrásnější místa jako Eiffelova věž, bazilika Sacre Coeur, Montmartre, Louvre a mnoho dalších. Je jen a jen na vás, zda se rozhodnete pohlédnout do očí Moně Lise nebo se raději budete až do omrzení kochat vyhlídkou ze Sacre Coeur na město pod sebou. Český delegát vás seznámí se zajímavou historií všech míst a pokud budete mít zájem, poradí vám i zajímavý program na večer, kdy si budete moci Paříž vychutnat ve světle reflektorů a jedinečného osvětlení ulic. Víte například, že legendární Eiffelova věž předvádí každou noc doslova světelnou show? A nechybí jí ani speciální barevný kabátek pro nejrůznější zvláštní příležitosti – a dost možná si nějaký připraví i při příležitosti Tour de France – kdo ví.

VÍCE INFORMACÍ

Největší cyklistický závod roku a krásy Paříže v jednom – napadá vás snad lepší dárek pro milovníka sportovních zážitků? A to všechno navíc za báječnou cenu 11 500 Kč?

Proč vyrazit za zážitky

Na našem trhu působí tito specialisté už 14 let, takže opravdu ví, kam zamířit, co vyzdvihnout a co dopřát těm, kteří chtějí zažít něco skutečně speciálního a neopakovatelného Poukazy mají platnost 12 měsíců a lze je samozřejmě prodloužit. Všechny zážitky se navíc pyšní garancí spokojenosti – Adrop totiž ručí za to, že vše bude opravdu přesně tak, jak má.

A pokud byste se náhodou s nákupem netrefili, můžete jakýkoliv poukaz do 30 dní bezplatně vrátit.

Zájezdy na Wimbledon, French Open nebo Tour de France – co jsem nakonec tátovi vybral já?

Menu je vážně pestré, takže vás nebudu napínat a prozradím, že moje volba padla nakonec na Wimbledon, a to hned ze dvou pragmatických důvodů: vyhovuje nám termín a už teď je potvrzeno 10 účastníků zájezdu, takže nehrozí jeho zrušení. Jde tedy opravdu o sázku na jistotu, aby se tak řeklo. A o to jde přece při nákupu dárků pro rodinu především.

Klidně sdílej!

Karlos