Bagristou na zkoušku recenze popíše splnění dětského snu

Bagristou na zkoušku recenze vás vrátí do dětských let. Také jste jako malí chodili kolem staveb a obdivovali ty velké stroje a dělníky, kteří je obsluhovali? Toužili jste být alespoň na krátko jako oni a vyzkoušet si jaké to je být pánem obrovského bagru? A pokud ne vy, pak určitě víte o někom, kdo podobný sen má a zatím se mu ho nepodařilo uskutečnit. To, co se dříve zdálo nemožné, je nyní na dosah. Vyzkoušejte si, jaké to je být bagristou a vyhrabat si s použitím tohoto kolosu svou vlastní díru v zemi. Nepotřebujete nic než vaše nadšení, špetku odvahy a chuť jít do toho na maximum. O zbytek už se postaráme my.

Návrat do dětských let

Tento netradiční zážitek vás vrátí do dětských. Ale budete mít k ruce větší hračky pro chlapy. Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet jaké to je zasednout do kabiny bagru, chopit se všech těch tlačítek a páček, nabírat hlínu a probagrovat se třeba až na druhou stranu zeměkoule. A to vše v příjemném prostředí soukromého areálu, kde nad vámi bude dohlížet zkušený bagrista profesionál, který vás zaučí a rád zodpoví všechny vaše dotazy. Bude to zážitek, na který do smrti nezapomenete.

Bagristou na zkoušku – Zábava, profesionalita, bezpečnost

Na výběr máte hned z několika variant poukazu, které se liší především délkou kurzu a místem konání. V bagru můžete usednout od 30 minut až po 2 hodiny. Bagrista zážitek zahrnuje i podrobnou instruktáž, díky které se ještě před nástupem do bagru zorientujete ve všech tlačítkách a páčkách a samotný čas v bagru už skutečně využijete k vlastnímu bagrování a hloubení děr a jam. Co všechno tedy nákupem poukazu získáte?

  • 30 minut – 2 hodiny bagrování dle vaší volby
  • podrobnou instruktáž
  • zážitek v prostředí soukromého areálu
  • profesionální přístup

Na místě je nutné dokoupit ještě pohonné hmoty v hodnotě 499,- Kč a v nabídce je také možnost videodokumentace, která vás vyjde na 529,- Kč. Zůstane vám však krásná památka na tento jedinečný zážitek a také možnost sdílet jej i s dalšími rodinnými příslušníky či přáteli.

Bagristou na zkoušku – V Čechách i na Moravě

Roli bagristy si můžete vyzkoušet na několika místech po celé České republice. Určitě i vám bude jedno z nabízených míst vyhovovat a bude pro vás v dojezdové vzdálenosti. Stát se alespoň na nějakou dobu tím nejlepším bagristou na světě můžete v:

  • Praze
  • Ostravě
  • Vílanci u Jihlavy

V Praze se v kabině bagru můžete bavit celých 35 minut a za zážitek zaplatíte 1880,- Kč. Zážitek bagrování Praha je ideálním dárkem pro člověka, který tráví celé dny v kanceláři, ale jeho snem vždy bylo budovat domy, stavět silnice a poroučet mohutným strojům. V Ostravě vás čeká 30 minut za volantem bagru za cenu 1199,- Kč. Jste-li tedy z druhého konce republiky, nemusíte kvůli bagrování putovat až do hlavního města. V neposlední řadě vás pak přivítáme i v malé obci na Vysočině, ve Vílanci u Jihlavy. Zde si můžete vybrat z delších zážitků, které trvají jednu nebo dvě hodiny. Hodí se tedy pro někoho, kdo se chce na bagru opravdu do sytosti vyřádit a vyhrabání jediné jámy ho ani náhodou neuspokojí. Hodinový kurz vás přijde na 1500,- Kč, za 2 hodiny bagrovací zábavy zaplatíte 3000,- Kč.

VÍCE INFORMACÍ

Bagristou na zkoušku – Bezpečnost především

Při realizaci našich zážitkových kurzů klademe vždy maximální důraz na bezpečnost. Jen tak si můžete užít každou minutu úplně bez obav. Můžete se spolehnout, že my vám kryjeme záda. Proto vždy věnujeme dostatek času pečlivé a důkladné instruktáži, včetně bezpečnostního poučení, která vás připraví na vše, co může během vašeho zážitku nastat. Ačkoliv bagrování není samo o sobě nijak nebezpečné, záleží nám na tom, abyste znali všechny bezpečnostní předpisy a věděli, jak se v té které situaci zachovat. Víme také, že bagrování si užijete jen tehdy, budete-li vědět, k čemu která páčka slouží a co všechno můžete s bagrem provádět. Náš profesionální bagrista je po celou dobu s vámi, aby okamžitě zodpověděl vaše otázky a pomohl vám, když si nebudete vědět rady.

Další zážitky z oblasti Agroturistiky

Nejen bagrování je zábava, zkuste se podívat na podobné zážitkové dárky v této kategorii.

Zážitková jízda v traktoru na venkově

Hledáte jedinečný způsob, jak prozkoumat přírodu? Proč se tedy neprojet traktorem po nejkrásnějších oblastech venkova? Jízda traktorem je vzrušující a zábavný způsob, jak poznat přírodu z jiné perspektivy. Můžete se na ně vydat s přáteli nebo sami, což vám umožní dostat se do těsné blízkosti a osobní kontakt s přírodou způsobem, který by nebyl možný z klasického osobního nebo nákladního automobilu. Navíc je to skvělý způsob, jak získat autentický zážitek z venkova

Bagristou na zkoušku

9.4

Bagristou na zkoušku


9.4/10


Klidně sdílej!

Sammy

Rád píšu o adrenalinových sportech a mou největší vášní jsou hodinky. Před 5 lety jsem do Česka na malou vesnici přestěhoval z Londýna. Možná moje čeština nebude perfetkní ale články vám snad budou vávat smysl.