Kurz paraglidingu recenze – létejte v oblacích jako pták

Kurz paraglidingu recenze – Určitě znáte ten pocit, kdy se vám rozbuší srdce, zrychlí dech a do vašich žil začne proudit adrenalin, který je garantem těch nejúžasnějších zážitků. Ať už takové pocity zažíváte pravidelně, nebo teprve objevujete svět zážitků, které hodnoty vašeho adrenalinu vypumpují na maximum, je i paragliding skvělým způsobem jak zažít něco naprosto nezapomenutelného. Hlavně pokud milujete vznášení a nikoliv pád, který nabízí třeba větrný tunel. Pokud jste vždycky toužili proletět se nad krajinou stejně tak, jak létají ptáci, pak je to pro vás to pravé ořechové. Máte-li odvahu, nadšení a nebojíte se nových zážitků a pocitů, s chutí do toho! Kurz paraglidingu je zkušenost, o které budete vyprávět ještě svým vnoučatům. A co víc – jak jednou začnete, určitě to nebude váš poslední let.

Můžete mít nyní za akční cenu ZDE

Kurz paraglidingu recenze – Dopřejte si volnost

Možná už za sebou máte tandemový seskok s padákem nebo snad i tandem v paraglidingu. Je vám to pořád málo? Chcete zažít skutečnou svobodu a vysoko ve vzduchu se spoléhat jen sám na sebe a sílu přírody? Pak je kurz paraglidingu jako stvořený pro vás. Kurz může vést k získání pilotní licence a po jeho absolvování budete tedy připraveni na i na další dobrodružství s křídly sbalenými na zády. Několikadenní výcvik má jak teoretickou, tak i praktickou část, takže budete připraveni na všechny situace, které ve vzduchu mohou nastat. Intenzivní výuka pod dohledem zkušených instruktorů je zárukou získání důležitých a praktických vědomostí, aby vaše dobrodružství ve vzduchu mohla být pokaždé bezpečná a nabitá zážitky. Kurzu paraglidingu se může zúčastnit i začátečník. Bude poté schopen nejen bezpečně vzlétnout a přistát, ale získá i základní praxi ve zvládání zatáček a dalších situací, které mohou ve vzduchu nastat.

Kurz paraglidingu recenze – Kam na kurz

Kurzy paraglidingu probíhají Liberci či moravskoslezských Beskydech. Můžete si sami zvolit, která lokalita je pro vás blíže nebo vás více láká. Obě možnosti nabízí krásnou krajinu plnou vhodných míst ke tréninku. Ať už paragliding v Beskydech nebo v Liberci, nikdy neuděláte chybu. Vybrat si můžete ze dvou variant kurzu. Kurz paraglidingu Beskydy je 4denní seznamovací kurz, v Liberci vás pak čeká 5denní základní kurz. Jaký je mezi nimi rozdíl a který je pro vás ten pravý?

Kurz paraglidingu recenze – Čtyři dny v moravskoslezských Beskydech

Prožijte 4 dny v prostředí krásných českých hor a odvezte si kupu nových vědomostí i dobrodružných zážitků. Během kurzu se seznámíte se základními znalostmi v oblasti meteorologie, bezpečnostních předpisů a teoretické nauky k paraglidingu. Budete tedy skvěle připraveni na váš první samostatný let, který se uskuteční v závěru kurzu. Samozřejmostí je zapůjčení všech pomůcek a vybavení a neustálý dohled zkušených instruktorů, kteří jsou zde proto, aby vám zprostředkovali zážitky, na které nikdy nezapomenete. Jako vzpomínku na tyto krásné 4 dny si také odnesete foto a video dokumentaci, díky které budete moci vaše dovednosti předvést i vaší rodině a přátelům. Ihned po ukončení kurzu následuje kurz dolétávací, kde máte možnost získat pilotní licenci na paragliding PL-A. Během čtyř dní v Beskydech získáte následující:

  • teoretická příprava na létání
  • praktické cvičení a samostatný let
  • zapůjčení pomůcek, vybavení, materiálů
  • péče zkušených instruktorů
  • foto a video dokumentace z vašeho zážitku
  • možnost absolvovat dolétávací kurz a získat pilotní licenci

Můžete mít nyní za akční cenu ZDE

Kurz paraglidingu recenze – Pět dní pod Ještědem

Druhou variantou je strávit pět nádherných dní v Liberci, jen co by kamenem dohodil od impozantního Ještědu. V tomto překrásném horském prostředí prožijete 5denní intenzivní výcvik pod dohledem těch nejzkušenějších instruktorů. Kromě teoretické přípravy v meteorologii a bezpečnostních předpisech se můžete těšit na praktický výcvik, který vás naučí jak s padákem vzlétnout, vodit jej ve vzduchu a také ho bezpečně položit. Podobně jako v předchozím případě i zde je samozřejmostí zapůjčení veškerých pomůcek a materiálu a pečlivý dohled instruktorů. Po skončení kurzu můžete absolvovat dolétávací kurz, kde je možné získat pilotní licenci na paragliding PL-A. A pak už nezbývá než s vlastním padákem vyrazit do kopců a užívat si pocitu volnosti, svobody a krásné okolní přírody. Po pěti dnech strávených v Liberci byste měli zvládnout následující dovednosti:

  • rozumět meteorologii a ovládat základní bezpečnostní pokyny k létání
  • umět vzlétnout, zatáčet, ovládat padák ve vzduchu a bezpečně přistát
  • zvládnout navazující dolétávací kurz a získat pilotní licenci

Kurz paraglidingu recenze – Bezpečnost především

Na prvním místě je vaše bezpečnost. Paragliding je adrenalinový sport, který zkušeným přináší velké potěšení, ale začátečník potřebuje pečlivý dohled a vedení, aby nedošlo k žádné nehodě. Instruktoři jsou těmi nejpovolanějšími k tomu, aby vám zajistili bezpečný průchod kurzem a zážitky bez obav. Vaší povinnosti je obstarat si před začátkem kurzu potvrzení od lékaře, že jste schopni se kurzu zúčastnit. Může vám jej vystavit váš praktický lékař nebo si můžete vyhledat specializovaného leteckého lékaře.

Více informací ZDE

Kurz paraglidingu recenze – Zážitky k nezaplacení

Kurz paraglidingu je skvělým dárkem nebo zážitkem pro vás samotné, na který do konce života nezapomenete. Každý, kdo kdy létal nad krajinou při paraglidingu vám dosvědčí, že takový zážitek je doslova k nezaplacení. Kurz paraglidingu cena: pobyt v Beskydech, který zahrnuje vše výše zmíněné, je za skvělých 7 510 Kč. Na oplátku dostanete vzpomínky a zážitky, které budou ještě dlouho vděčným tématem vašich hovorů, a uvidíte svět z perspektivy, ze které jej vidí jen málokdo. Cena 5denního kurzu v Liberci je jen o málo vyšší – za 5 dní výuky paraglidingu zaplatíte 7 989 Kč. Žádná cena však nemůže vyvážit zkušenosti, dovednosti a zážitky, které získáte.

Kurz paraglidingu

9.7

Kurz paraglidingu


9.7/10


Klidně sdílej!

Sammy

Rád píšu o adrenalinových sportech a mou největší vášní jsou hodinky. Před 5 lety jsem do Česka na malou vesnici přestěhoval z Londýna. Možná moje čeština nebude perfetkní ale články vám snad budou vávat smysl.