Recenze rumu – Aukce Foursquare Clifton Hall Great House 12y 0,7l 40%

NEJLEPŠÍ RUM NA SVĚTĚ: AUKCE FOURSQUARE CLIFTON HALL GREAT HOUSE 12Y 0,7L 40%

Rum je jedním z nejoblíbenějších alkoholických nápojů na světě. Jeho chuť se liší od země k zemi, od regionu k regionu a od destilátu k destilátu. Aukce Foursquare Clifton Hall Great House 12y 0,7l 40% je jedním z nejlepších rumů, které je možné na světě sehnat. Tento rum je vyrobený na Barbadosu, kde se vyrábí některé z nejlepších rumů na světě. Tento rum je vyroben z kvalitních surovin a jeho chuť je jedinečná. Tento článek se bude zabývat aukcí Foursquare Clifton Hall Great House 12y 0,7l 40% a prozkoumá, proč je tento rum tak oblíbený a proč jej někteří lidé považují za nejlepší rum na světě.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Foursquare
Destilerie
Foursquare Rum Distillery
Kód produktu
Typ
Blended,

Foursquare 12y Clifton Hall Great House je tradiční barbadoský blended rum, který zrál 12 let na ostrově v sudech po bourbonu. Voní po kouři, karamelu, lískových oříšcích a tropickém ovoci. Na patře čeká krásná sladkost, kterou doplňuje komplexní tropická chuť. Lahve Foursquare 12y Clifton Hall Great House byly k dostání pouze v The Great House nebo na letišti na Barbadosu v bezcelní zóně. Štěstí, že tahle láhev přiletěla také k nám. 

Foursquare Clifton Hall Great House je jedinečný rum, který se vyznačuje svou kvalitou a chutí. Tento rum byl vyroben v Barbadosu, kde se nachází jedna z nejstarších rumových destilérií na světě. Tento rum je vyráběn z čerstvých surovin, které vybíráme z nejlepších plantáží v oblasti. Tento rum je velmi jemný a má velmi bohatou chuť. Má také velmi sladkou vůni, která je doplněna ovocnými tóny. Tento rum je skvělým doplňkem k jakémukoliv drinku nebo může být konzumován samostatně. Je to skvělá volba pro všechny milovníky rumu, kteří hledají něco výjimečného. Foursquare Clifton Hall Great House je jedinečný rum, který se vyznačuje svou kvalitou, chutí a jedinečnou vůní. Tento rum byl vyroben v Barbadosu, kde se nachází jedna z nejstarších rumových destilérií na světě. Je vyroben z čerstvých surovin z nejlepších plantáží v oblasti a jeho chuť je velmi jemná a bohatá. Má také velmi sladkou vůni, která je doplněna ovocnými tóny. Tento rum je skvělým doplňkem k jakémukoliv drinku, ale může být také konzumován samostatně. Foursquare Clifton Hall Great House je skvělou volbou pro všechny milovníky rumu, kteří hledají něco výjimečného a kvalitního.

KDE SE KONÁ AUKCE?
Foursquare Clifton Hall Great House

JAKÉ JE OBSAHOVÉ MNOŽSTVÍ?
12y 0,7l

JAKÉ JE ALKOHOLOVÉ PROCENTO?
40%

Doporučuji Aukce Foursquare Clifton Hall Great House 12y 0,7l 40%. Je to vysoce kvalitní rum s jemnou chutí a vůní vanilky, karamelu a dřeva. Ideální pro milovníky rumu, kteří hledají nezapomenutelný zážitek. Tento rum by si měli koupit milovníci kvalitního alkoholu, kteří ocení jeho jemnou chuť a vůni.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.