Recenze rumu – Aukce Kingcask Barbados Rum 10y 2011 0,7l 58% L.E. – 104

 UCHVÁTNÝ KINGCASK BARBADOS RUM 10Y 2011 0,7L 58% L.E. – 104

Rum je po staletí jedním z nejoblíbenějších destilátů na světě. Jemná chuť a vůně se liší od země k zemi, od značky k značce. Aukce Kingcask Barbados Rum 10y 2011 0,7l 58% L.E. – 104 je výjimečným příkladem toho, jak může být rum něčím víc než jen nápojem. Tento rum je vyroben z nejlepších ingrediencí a jeho výjimečnou chuť a vůni ocení i nejnáročnější milovníci rumu. Přečtěte si, jak vzniká tento vynikající destilát a proč je tak oblíbený.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
King Cask
Země lahvování
Barbados
Doba zrání
10 let
Zrání / typ sudu
Bourbon
Způsob destilace
Column still,
Nezávislé lahvování
Dam Draken

KingCask Barbados Rum je nádherný nápoj, který se vyvinul z tradičního barbadoského rumu. Tento klasický rum je vyroben z nejlepších ingrediencí, které se používají v Barbadu, aby vytvořily jedinečnou a nezapomenutelnou chuť. Vychutnejte si jemnou sladkou chuť s nádechem tropických ovoce a karamelu. KingCask Barbados Rum je ideální pro přípravu koktejlů, ale je skvělý i samostatně. Je to jedinečná chuť, kterou jen tak nikde jinde nenajdete. Tento rum je vyrobený v Barbadu s láskou a pečlivostí, abyste si mohli užívat jeho jedinečnou chuť. Jeho sladká a jemná chuť je doplněná o nádech tropických ovoce a karamelu. KingCask Barbados Rum je jedinečným nápojem, který je vynikajícím doplňkem k vašim oblíbeným koktejlům. Jeho jedinečná chuť vám poskytne okamžitou úlevu a příjemnou atmosféru. Vychutnejte si jeho jemnou a sladkou chuť a užijte si tento vynikající nápoj.

KOLIK LITRŮ JE V LAHVI?
0,7L

JAKÁ JE SÍLA RUMU?
58% L.E.

JAKÝ JE ROK VÝROBY?
2011

Doporučuji Aukce Kingcask Barbados Rum 10y 2011 0,7l 58% L.E. – 104 jako skvělého společníka pro večery u krbu. Jeho sladkost a jemnost jsou dokonale vyvážené, což z něj dělá jednu z nejlepších destilátů. Tento rum by se měl koupit každému, kdo hledá výjimečnou chuť a zážitek.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.