Recenze rumu – Aukce Scheer-Velier MMW Wedderburn Continental aging 11y & EMB Plummer Tropical aging 14y 2×0,7l

ZÁŽITEK Z NEPŘEKONATELNÉHO RUMU: SCHEER-VELIER MMW WEDDERBURN CONTINENTAL AGING 11Y & EMB PLUMMER TROPICAL AGING 14Y 2X0,7L

Rum je jednou z nejstarších a nejtradičnějších lihovin na světě. Pro mnoho lidí je to nápoj, který přináší pohodu, zábavu a dokonce i zážitek z luxusu. Scheer-Velier MMW Wedderburn Continental aging 11y & EMB Plummer Tropical aging 14y 2×0,7l je jedním z nejlepších rumů, které můžete ochutnat. Tento rum je vyroben z nejlepších surovin a jeho chuť je opravdu nezapomenutelná. V tomto článku se podíváme na to, co dělá tento rum tak výjimečným a proč byste ho měli vyzkoušet.

>> DO OBCHODU <<

Výrobce / značka:
Scheer Velier
Styl zrání
Kontinentální,

Aukční set obsahuje

Scheer Velier MMW Wedderburn Continental Aging 11Y a Plummer Tropical Aging 14Y je jedinečná kombinace dvou rumů, které se liší svým zráním a zeměmi původu. První z nich je MMW Wedderburn Continental Aging 11Y, který je vyroben v Panamě a zraje v sudech po 11 letech. Má jemnou, sladkou chuť s tóny karamelu, kávy a vanilky. Druhý je Plummer Tropical Aging 14Y, který je vyroben v Barbadosu a zraje v sudech po 14 letech. Má výraznou, sladkou chuť s tóny tropického ovoce a karamelu. Tato jedinečná kombinace dvou rumů vytváří komplexní a harmonickou chuť, která je ideální pro všechny milovníky rumu. Scheer Velier MMW Wedderburn Continental Aging 11Y a Plummer Tropical Aging 14Y je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco zvláštního a unikátního. Tato kombinace dvou rumů, které se liší ve svém zrání a zemích původu, je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečného a neopakovatelného. Příjemná chuť, kterou tato kombinace přináší, je ideální pro všechny milovníky rumu.

1. KOLIK JE ZBÝVAJÍCÍCH OBALŮ AUKCE SCHEER-VELIER MMW WEDDERBURN CONTINENTAL AGING 11Y & EMB PLUMMER TROPICAL AGING 14Y 2×0,7L?
Odpověď: Zbývá 2 obaly.

2. JAKÁ JE CENA AUKCE SCHEER-VELIER MMW WEDDERBURN CONTINENTAL AGING 11Y & EMB PLUMMER TROPICAL AGING 14Y 2×0,7L?
Odpověď: Cena za obal je 1 800 EUR.

Doporučuji Aukci Scheer-Velier MMW Wedderburn Continental aging 11y & EMB Plummer Tropical aging 14y 2×0,7l pro milovníky kvalitního rumu. Tento produkt je vyroben z nejlepších surovin a jeho výjimečná chuť a aroma jsou jedinečné. Ideální pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek.

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.