Rande s mladou holkou a štěstí z live sex seznamky

Jeden podzim se mi vůbec nechtělo do práce, měl jsem to hodinu a půl autem od domova, rozhodl jsem se proto hodit si na 14 dní marod. Dělám v té naší firmě už 25 let, moc nám ten ksindl neplatí, výhody žádné, tak si udělám takovou zdravotní dovolenou s notebookem v posteli. Můj známej doktor mi napsal neschopenku, jako nemoc uvedl moribundus z té pohádky a já se už těšil, že se konečně vyspím. Obě dvě mé dcery už mají přítele a moje hodně ceckatá manželka s kterou jsem se miloval už tisíckrát byla v sexu trochu okoukaná a moc jí to už doma nebavilo. Gábina moje žena chodila unavená na 12 ctky do nemocnice, dělala tam přes 20 let vrchní sestru a teď bude mít 14 dní samé dvanáctky a já tedy budu doma sám. Přece jenom v 50 letech už mám nárok na nějaký ten klid. Když jsem Gábině oznámil že budu 14 dní doma, docela mi to záviděla, ale prý až mi skončí neschopenka, tak si to vyměníme a ona půjde také marodit.

První dny jsem hrál na emulátoru různé vzpomínkové počítačové hry jako za mlada, pamatoval jsem ještě počítače 286, 386, 486 na kterých běžel DOS a 3D hry byly ještě kostičkované s pár barvama, Wofenstein, Heretic, Hexen, The Legend of Kyrandia ale i tak to byla zábava. Zavzpomínal jsem na počítač který měl Windows 95, Windows XP a první online hry, jako Atomic Bomberman, Doom, Command & Conquer: Red Alert, Warcraft a dalších stovky krásných her u kterých jsem trávil své panické mládí.
Asi tak třetí den jsem si vzpomněl že bejvávaly časy, když chtěl člověk sehnat někoho na rande nebo sex, kliknul na lidé cézet a našel tam přehršle krásných holek, na lidé jsem poznal i svoji kozatou Gabču. Jenže pak někdo chytrý ze seznamu rozhodnul, že prý že né, že server vypne. A od té doby se všichni přesunuli na amatéři, někdo kouká stále na freevideo a jiný stále prohledává české erotické seznamky.

Mě se začalo stýskat po časech, kdy jsem zapnul lidé cézet a druhý den měl v přátelích frontu holek, které chtěly sexovat a bylo jim jedno kdo jsem a jak daleko bydlím. 🙂
Začal jsem projíždět seznam a asi tak po půl hodině jsem narazil na live sex web kde se to hemžilo nádhernýma teens holkama. Řekl jsem si, že nikdo není doma tak proč nezkusit něco jiného. Během chvilky jsem měl registraci za sebou, vešel do kategorie teens mladé holky a osmnáctky. Vzpomněl jsem si jak moje Gábina v devatenácti letech vyvalovala ty její pevný melounky a všichni kluci v ulici je chtěli alespoň jednou podržet, jenže to štěstí se usmálo jen na mě. A z toho všeho máme dvě krásné dcery, které mají po mámě také obří až gigantické poprsí, které se všem chlapům líbí.

Vrátil jsem se na internetovou stránku a všude na webkamerách se holky předbíhaly, která ukáže co nejvíc a já to bral jako že by to mohla být dobrá erotická sex seznamka. Štěstí bylo, že jsem uměl trochu anglicky a mohl si nahrát nějaký ten kredit z kreditky a mohl začít chatovat s holkama na webce. Vybral jsem si jednu hubenou černovlasou s pětkama kozičkama a zjistil, že je ze stejného města jako já. Bylo super, že jsme si mohli na private chatu psát česky. Další večery jsme si psali o všem možném a asi šestý den mi sama z ničeho nic odepsala, že jestli budu chtít, tak mám za ní přijet, že bydlí sama v podnájmu a má raději starší vyzrálé chlapy než mladé nezkušené zajíčky.

Ve čtvrtek jsem u ní natěšený zazvonil a otevřela mi v saténovém prádélku zakrytý bílým župánkem. Nalila mi colu s rumem a asi po šestém rumu jsme se začali líbat. Vůně jejího mladého těla a kundičky mi napumpovala krev do mého ptáka, který mi málem roztrhnul trenky. Klára, tak se jmenovala moje nová studentka z vysoké školy mi rozepnula rifle a hned nasedla na mého žilnatého tlustého ptáka, chvilku měla problém si jej strčit hlouběji, ale za několik málo minut se už projížděla jako mladá klisnička. Kozy se jí houpaly a z kundičky jí tryskaly teplé šťávičky. Její těsná vyholená lasturka se začala roztahovat a po chvilce začala stříkat mokrý orgasmus squirt. Ve stejném okamžiku jsem jí začal plnit horkým semenem z mého napěchovaného pytle.

Večer jsme si to ještě jednou zopakovali a rozloučili se dlouhou líbačkou mezi dvěřmi.

Moje Gábina je stále mojí ženou a když se to všechno dozvěděla chtěla Kláru také poznat, že by chtěla zažít trojku s mladou holkou. Ale o tom až příště.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.