Zvyšují látky obsažené v Maxulenu® libido a chuť na sex?

Studie potvrzují, že je tomu skutečně tak. Období mezi 30. a 40. rokem života je pro většinu mužů časem, kdy se v jejich těle začne snižovat hladina primárního mužského pohlavního hormonu. A v běžném životě se tahle změna projevuje poklesem libida, ale i menším množstvím energie. Řešení? Existuje. A může mít podobu kvalitního doplňku stravy.

Potravinové doplňky už dávno nejsou jen výsadou těch, kteří tráví dlouhé hodiny v posilovně. Do svého života je zařazují i muži, kteří chtějí aktivně bojovat proti negativním důsledkům snižující se hladiny mužských hormonů. Fungují? Ty kvalitní, mezi které Maxulen® bezesporu patří, ano. Což dokládají četné výzkumy zaměřené na látky obsažené v Maxulenu®.

Maxulen

Maxulenu®  a pozitivní dopady na libido?

Maxulen® obsahuje Testofen®, což je standardizovaný, vysoce kvalitní výtažek ze semena pískavice řeckého sena, rostliny, kterou pro její pozitivní účinky používali už staří Egypťané. Jedna tableta (tedy denní dávka) Maxulenu®obsahuje 600 mg Testofenu®.

Účinky Testofenu® se zabývala rozsáhlá studie1 z roku 2011. Zúčastnilo se jí 60 mužů ve věku od 25 do 52 let, z nichž žádný neměl problémy erekcí. Polovina účastníků pak po dobu 6 týdnů užívala každý den Testofen®, druhá polovina dostávala placebo látku bez pískavice.

Studie1 potvrdila, že užívání Testofenu® přináší výrazný pozitivní efekt na fyziologické aspekty libida, zejména na míru sexuálního vzrušení a orgasmu a může pomoci udržovat normální zdravou rovnováhu primárního mužského pohlavního hormonu. Zatímco skupina užívající placebo nezpozorovala žádné výrazné změny, muži, kteří dostávali Testofen®, potvrdili pozitivní účinky. Jejich sexuální touha byla vyšší a prožitek ze sexu lepší. Účinky hodnotili jako jednoznačně pozitivní.

TIP
Všchny iformace naleznete na webu výrobce – ZDE

O mužském přechodu sex se nemluví

Jako mužský přechod označujeme negativní vlivy na fyzickou kondici muže, které jsou způsobené poklesem hladiny primárního mužského pohlavního hormonu. 50letý muž má v průměru o 20 % testosteronu méně než muž 30letý. A s tímto poklesem se často pojí ztráta chuti na sex a pokles sexuální touhy.

„Zatímco o ženské menopauze najdete desítky článků a odborníci se k ní běžně vyjadřují, Andropauza se veřejně tolik neřeší. I když velmi často stojí za problémy ve vztahu,“ říká manažerka Nordic Health, Eliška Michalíčková. „U mužů se zkrátka očekává, že jejich sexuální apetit s věkem nijak nepoleví. Pokud k tomu dojde, muž se sexu vyhýbá a odmítá ho, což ublíží oběma stranám.“

Maxulen® může (nejen) s těmito problémy pomoci. A jak drtivá většina jeho uživatelů potvrzuje: Jeho zařazení do životosprávy je velmi příjemná podpora (nejen) pro jejich libido.

 

1 E. Steels, et al; Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation, Phytother.Res., (2011) Vol. 25, 1294–1300.

Klidně sdílej!

Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek