Zvyšují látky obsažené v Maxulenu® libido a chuť na sex?

Studie potvrzují, že je tomu skutečně tak. Období mezi 30. a 40. rokem života je pro většinu mužů časem, kdy se v jejich těle začne snižovat hladina primárního mužského pohlavního hormonu. A v běžném životě se tahle změna projevuje poklesem libida, ale i menším množstvím energie. Řešení? Existuje. A může mít podobu kvalitního doplňku stravy.

Potravinové doplňky už dávno nejsou jen výsadou těch, kteří tráví dlouhé hodiny v posilovně. Do svého života je zařazují i muži, kteří chtějí aktivně bojovat proti negativním důsledkům snižující se hladiny mužských hormonů. Fungují? Ty kvalitní, mezi které Maxulen® bezesporu patří, ano. Což dokládají četné výzkumy zaměřené na látky obsažené v Maxulenu®.

Maxulen

Maxulenu®  a pozitivní dopady na libido?

Maxulen® obsahuje Testofen®, což je standardizovaný, vysoce kvalitní výtažek ze semena pískavice řeckého sena, rostliny, kterou pro její pozitivní účinky používali už staří Egypťané. Jedna tableta (tedy denní dávka) Maxulenu®obsahuje 600 mg Testofenu®.

Účinky Testofenu® se zabývala rozsáhlá studie1 z roku 2011. Zúčastnilo se jí 60 mužů ve věku od 25 do 52 let, z nichž žádný neměl problémy erekcí. Polovina účastníků pak po dobu 6 týdnů užívala každý den Testofen®, druhá polovina dostávala placebo látku bez pískavice.

Studie1 potvrdila, že užívání Testofenu® přináší výrazný pozitivní efekt na fyziologické aspekty libida, zejména na míru sexuálního vzrušení a orgasmu a může pomoci udržovat normální zdravou rovnováhu primárního mužského pohlavního hormonu. Zatímco skupina užívající placebo nezpozorovala žádné výrazné změny, muži, kteří dostávali Testofen®, potvrdili pozitivní účinky. Jejich sexuální touha byla vyšší a prožitek ze sexu lepší. Účinky hodnotili jako jednoznačně pozitivní.

TIP
Všchny iformace naleznete na webu výrobce – ZDE

O mužském přechodu sex se nemluví

Jako mužský přechod označujeme negativní vlivy na fyzickou kondici muže, které jsou způsobené poklesem hladiny primárního mužského pohlavního hormonu. 50letý muž má v průměru o 20 % testosteronu méně než muž 30letý. A s tímto poklesem se často pojí ztráta chuti na sex a pokles sexuální touhy.

„Zatímco o ženské menopauze najdete desítky článků a odborníci se k ní běžně vyjadřují, Andropauza se veřejně tolik neřeší. I když velmi často stojí za problémy ve vztahu,“ říká manažerka Nordic Health, Eliška Michalíčková. „U mužů se zkrátka očekává, že jejich sexuální apetit s věkem nijak nepoleví. Pokud k tomu dojde, muž se sexu vyhýbá a odmítá ho, což ublíží oběma stranám.“

Maxulen® může (nejen) s těmito problémy pomoci. A jak drtivá většina jeho uživatelů potvrzuje: Jeho zařazení do životosprávy je velmi příjemná podpora (nejen) pro jejich libido.

 

1 E. Steels, et al; Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation, Phytother.Res., (2011) Vol. 25, 1294–1300.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.