SCAD Diving – jedinečný adrenalin už i u nás!

SCAD Diving Tohle prostě musíte zkusit. Volný ničím nejištěný pád z padesáti metrů! Že to není možné a zní to jako nějaký nepovedený záběr z videohry? Ale vůbec ne. Kontrolovaný pád je sice v našich podmínkách prozatím téměř neznámý, ale tím spíš ho milovníci adrenalinu vyhledávají.

Tedy ti skuteční, kteří vyzkoušeli už všechno od bungee-jumpingu až po tandemový seskok. Právě k bungee-jumpingu bývá SCAD Diving přirovnáván nejvíce – ovšem najdete tu jeden významný rozdíl. Není tu žádné lano, které by vás dostalo z případných potíží. Ale naštěstí žádné nepotřebujete, pod dohledem profesionálů se nemůže nic, ale opravdu nic stát.

zobrazit varianty

Jak jsme si užili SCAD Diving s ADROP

Má to být něco, z čeho se i zasloužilému tandemovému mazákovi rozklepou kolena. Postavíte se do klece, připevněné k jeřábu – jen vy a váš instruktor. Tělo obepíná bezpečnostní kombinéza, a čím výš vyjíždíte, tím více si uvědomujete, že těch 50 metrů je opravdu, ale opravdu vysoko…

Takový pocit se prostě nedá popsat, ten se musí zažít. Už setkání na místě bylo báječné, instruktoři se nezdržovali s žádnými přehnanými formalitami. Nejdřív bylo třeba podepsat prohlášení o zdravotním stavu. To je nezbytné, protože třeba pro někoho, kdo má slabé srdce, takové šoky opravu nejsou. A připravte se i na nezbytné převážení. Aby totiž kontrolovaný volný pád bezchybně fungoval, musíte se vejít do váhového rozmezí 60 – 110 kilogramů. Máte-li něco málo přes nebo pod, bohužel budete mít smůlu. Bezpečnost totiž především!

Nejdřív jen visíte a potom… Prostě padáte

SCAD Diving vám dopřeje neuvěřitelných 30 metrů volného pádu. Padáte po zádech, takže adrenalin se dostavuje opravdu v neuvěřitelném množství. Srdce se rozbuší, dech zrychlí, smysly se zostří na nejvyšší míru. Neděláme si legraci, takhle to opravdu je. Volný pád trvá několik vteřin, ale vám to bude připadat jako věčnost.

Až vás klec vyveze vzhůru, otevřou se v jejím dně skrytá dvířka. Právě sem budete vzápětí vrženi, tedy v tom nejlepším slova smyslu. Nejdřív vás bude od posledního kroku dělit ještě poslední pevné lano. Vznášíte se ve vzduchu a psychicky se připravujete na to, co přijde pak. A už… už to přijde. Instruktor začne odpočítávat. Tři, dva, jedna… Pak se i ten poslední záchytný bod ve vašem adrenalinovém světě uvolní a v cestě vám už nebude stát nic, ale opravdu nic. Vítr prosviští okolo uší, svět se zatočí, útroby vám sevře skoro neuvěřitelné přetížení. Adrenalin dosahuje vrcholu a doslova tryská, když konečně narazíte do sítě a ta se pod vaší vahou a udělenou kinetickou energií propadne někam hluboko, hluboko do bezedné hloubky.

Ještě chvíli si užijete několik lehkých zhoupnutí a pak je po všem. Už si jen vychutnáváte ten úžasný okamžik, který jste před chvíli zažili. Atrakci, kterou si nikde jinde neužijete. Záchytná síť obehnaná velkými gumovými mantinely vás mezitím pomalu pustí k zemi. Máte za sebou třicet metrů volného pádu z padesátimetrové výšky. A to je prostě zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Prozatím jen jediný SCAD Diving v republice, za nímž musíte do Prahy

A kde si tuhle adrenalinovou jízdu pořídit? Perfektní dárek pro sebe i jakéhokoliv jiného milovníka adrenalinu zakoupíte na Adrop.cz. Ve hře jsou navíc hned dvě varianty.

  • za 3 499 Kč získáte jedinečný seskok SCAD Diving
  • za 4 599 Kč si pak celý zážitek můžete nechat natočit na video a to z bezprostřední blízkosti

Můžete si tedy vybrat jen pouhý zážitek nebo jeho jedinečné uchování v HD kvalitě. Je to jen a jen na vás. Okamžitě po zaplacení vám na e-mail přijde voucher, který můžete uplatit do 12 měsíců. Mát tedy dost času např. na pořízení vánočního dárku, a pokud to nemáte do Prahy právě blízko, pak si bez problémů cestu za SCAD Divingem naplánujete as dostatečným předstihem.

NEJLEVNĚJI ZDE

Dobrou zprávou je, že si SCAD Diving mohou užít i děti do 18 let, pokud odpovídají váhovým limitům 60-110 kilogramů. Jedinou podmínkou je souhlas zákonného zástupce, podepsaný přímo na místě. Pokud tedy chcete svým ratolestem dopřát něco jedinečného, vyražte za zážitkem s nimi.

Není problém zhostit se role diváků. Na samotnou plošinu sice nesmíte, ale kdekoliv v jejím okolí se lze pohybovat bez omezení a celý zážitek si třeba vyfotografovat nebo dokonce natočit. Okamžitě tak budete vědět, jak velký úspěch jste se svým dárkem měli.

Měli byste vědět: Během volného pádu dosáhnete rychlosti až 100 kilometrů za hodinu. To je opravdu úctyhodné číslo a o důvod víc, proč se do toho pustit.

SCAD diving v plné kráse

Tenhle simulátor SCAD divingu vám zprostředkuje firma, která vám podobné zážitky přináší už 14 let. Máte tu tedy garanci spokojenosti a další výhody všechny zážitky jsou opravdu důkladně prověřené, takže tu najdete opravdu jen a jen to nejlepší.

Celý SCAD diving vám zabere včetně nezbytné instruktáže od instruktora přibližně půl hodiny. Na vše je kladen důraz – a na bezpečnost samozřejmě nejvíce. Na své si přijdou všichni, kteří milují adrenalin a výzvy. Dopřejte si něco, co v ČR zatím zažil jen málokdo. Vždyť SCAD diving je u nás úplnou novinkou. Větrný tunel nebo bungee jumping jsou určitě perfektní, ale tohle dává slovu ADRENALIN jen něco navíc. Opravdu navíc.

A pokud hledáte perfektní dárek, využijte i možnost zajímavého dárkového balení. Nemusíte se omezovat jen na obyčejný vytištěný poukaz. Adrop má k dispozici i skládací knížku nebo přímo stylový toaletní papír. A dárky nakupíte i v den, kdy je potřebujete. Okamžitě po zaplacení vám voucher přijde na e-mail. Doporučujeme.

SCAD diving

9.5

scad DIVING


9.5/10


Klidně sdílej!

Karlos