Vyhlídkové lety balónem

Vyhlídkové lety balónem

 

Vyhlídkové lety balónem– Ačkoliv je ještě docela chladno, a proto se moc lidí nehrne ven, pomalu, ale jistě nastává jaro. Venku se postupně otepluje a mnoho z nás už nechce sedět doma u televize, protože je to zkrátka nebaví. Jednou z mnoha možností, co podniknout, je vyhlídkový let balonem.

Dávno neplatí, že se v balonu může proletět jen někdo bohatý nebo naprostý blázen. Vyhlídkové lety balonem jsou v posledních letech mezi lidmi čím dál oblíbenější. Dalo by se říct, že získáte zážitek na celý život za docela slušnou cenu. To podle toho, jaký let si vyberete.

Romantika nebo stmelení kolektivu?

Vyhlídkový let balonem je skvělou volbou v případě, kdy drahá polovička netrpí strachem z výšek. V opačném případě by vás poslala s vašim nápadem daleko, ale hodně daleko. Pokud vlastníte první možnost, máte vyhráno. Umíte si to představit? Vy, ona a západ slunce a krásný výhled na krajinu pod vámi? (Mimochodem- je to skvělá možnost, jak oslavit výročí nebo to bude dárek k narozeninám?).Vyhlídkové lety balonem

Lety balonem si často objednávají i firmy na své teambuildingové akce, které mají za úkol sbližovat kolektiv v práci, navodit lepší vztahy na pracoviští. Popřípadě vyřešit nějaké ty neshody. (Jen bych ve vzduchu neřešila velké spory, nebudete moct odejít).

 

Milovníci adrenalinu si mohou užít i jízdu v tanku.

Vyhlídkové lety balonem- Kolik takový zážitek stojí?

Každá firma, která lety balonem nabízí si stanovuje vlastní cenu. Je možné si najít let jak za tři tisíce, tak i za dvacet. To záleží na konkrétní společnosti, kterou si vyberete. Například TADY nabízí lety balonem na různá místa za různé ceny. Kratší lety v naší republice jsou levnější než let z Rakouska do Itálie přes Alpy.

Myslíte si, že to stojí za vyzkoušení?

Klidně sdílej!

Nikola Z.