Nejlepší hodinky pro muže do 5000 – mějte styl a buďte za elegána

Obsah

Nejlepší hodinky pro muže do 5000 Kč – není problém vybrat, když víte jak na to. Málokterý pánský doplněk vypovídá tolik o muži, jeho charismatu, zájmech a životním postoji právě tak jako hodinky. Právě proto, že pánové nemají tolik možností, jak svůj oděv ozvláštnit a doplnit, dávají si o to více záležet na hodinkách. A ty zdaleka nejsou jen módním doplňkem, plní samozřejmě i svou praktickou roli a něco také vypovídají o svém nositeli. Hodinky reprezentují:

  • váš postoj k oblékání
  • společenský status
  • vaše vnímání peněz

Pohybujete-li se ve světě, kde se hledí na oblékání, styl a vystupování, pak s hodinkami za pár stovek žádnou parádu neuděláte. Naopak vám hrozí trapas, protože zkušené oko dokáže okamžitě rozeznat, zda na ruce nosíte kvalitní kousek, nebo obyčejný šunt. Investovat do sebeprezentace formou hodinek tedy určitě nejsou vyhozené peníze. A rozdíl poznáte nejen v propracovaném designu, ale i kvalitě, která vám vydrží roky. Vybrat takové hodinky nemusí být snadné, zvlášť když je nakupujete poprvé. V našem průvodci vám představím několik osvědčených značek, kde si můžete být jisti, že nešlápnete vedle. Pak je vaše volba závislá především na vašem osobnímu vkusu a životním stylu.

Z naší nabídky hodinek do 5000 si vyberete, ať už jste podnikatel, který má často schůzky s obchodními partnery, anebo pracujete sice v kanceláři, ale odpoledne a večer preferujete spíše sportovní a odlehčený styl oblékání. Kvalitní hodinky totiž musí být také všestranné, tak abys vás nebrzdily při jakékoliv aktivitě. Tedy ty nejkvalitnější a nejelegantnější hodinky vás musí být schopny doprovodit i do přírody a musí přežít i nepřízeň počasí nebo nějakou oděrku.

Tommy Hilfiger – Mladistvý styl a lehkost

S americkou značkou Tommy Hilfiger určitě nemůžete šlápnout vedle. Značka je známá především výrobou oblečení, ale skvěle si umí poradit i s doplňky. Vyznává nenápadný, ale přesto originální styl, který respektuje tradici, ale rozhodně neustrnul a drží krok s dobou. Pánské hodinky Tommy Hilfiger vynikají zajímavě pojatými ciferníky, některé modely mají například netradičně umístěnou datovku nebo indexy. Nebojí se také použít na číselníku i římské číslice, které zvlášť v kombinaci s moderním designem působí značně neotřele. Mezi řemínky si můžete vybrat z široké nabídky ocelových či pozlacených modelů, nebo zvolit tradiční, avšak většinou velmi zajímavě řešený, kožený řemínek. Hodí se pro muže, kteří mají mladého ducha a libují si v kvalitních věcech, které mají tradici, ale zároveň nepůsobí unyle a strnule. Nosíte-li do práce oblek, ale večer si rád vyjdete v obyčejné tričku a džínách, pak jsou hodinky Tommy Hilfiger tím pravým pro vás.

  • Můžete je skvěle doladit i k oblečení od této značky.
  • Hodí se pro každý věk.
  • Nepůsobí příliš okázale, ale přesto kvalitně.

Bestsellers!

 

Boccia Titanium – Kvalita i bezpečí s titanem

Kvalitu, nadčasovost i široký výběr slibuje německá značka, která jako první přinesla na trh hodinky z titanu. Řeč je o Boccia Titanium, nepřehlédnutelných hodinkách, které kromě kvality a precizního vzhledu nabízí i něco navíc. Jsou vyráběny z titanu, který je oproti oceli lehčí a tvrdší, a především antialergenní. Hodí se tedy pro ty z vás, kteří jinak musí velice pečlivě vybírat, aby jim řemínek nezpůsoboval zarudnutí či svědění pokožky. Titanová konstrukce zaručuje také velkou odolnost vůči poškrábání, potlučení nebo rozbití, takže dobře poslouží i dobrodružnějším typům, kteří celé dny jen nesedí v kanceláři. Jsou oblíbené i pro svůj nenápadný a střízlivý vzhled, který na sebe nestrhává pozornost, ale zcela viditelně prezentuje kvalitu a preciznost výroby.

Bestsellers!

 

Bering – Hodinky inspirované krásou ledu

Dánská značka inspirovaná ledovou arktickou krásou a minimalismem. Tak se prezentuje značka hodinek Bering. Jejím zakladatelem je dánský dobrodruh Rene Kaerskov, kterého natolik inspirovala návštěva Arktidy, její jednoduchý a nikdy nekončící prostor a dokonalost zasněžené ledové plochy, že z toho vznikla vize pro zcela novou značku hodinek. Ta vyrábí hodinky, které mají v každém ohledu kopírovat čistotu, jednoduchost i krystalickou preciznost ledové severní země. Hodinky Bering v sobě tedy snoubí nadčasový minimalistický design, exkluzivní materiály i eleganci a jednoduchost. Výsledkem je pak produkt vyzařující sílu a sebevědomí, který neohrozí ani zub času. Pro značku Bering jsou typické velmi jednoduché designy, které často nemají ani číselný ciferník. Mezi barvami dominuje kovově šedá, bílá nebo naopak lesklá černá. Na první pohled působí velice luxusním dojmem a dodávají svému nositeli punc rozhodnosti, sebevědomí a chladného a střízlivého uvažování.

Bestsellers!

Při nákupu hleďte na kvalitu i osobní vkus

Všechny tyto značky můžete sehnat do 5000,- Kč. Jde o velice rozumnou investici, která se vám bezpochyby velice rychle vrátí. Nejenže se budete moci spolehnout na přesnost a spolehlivost hodinek, díky kterým už nikdy nepřijdete pozdě, ale také dáte svému okolí najevo, že vám záleží na vašem vzhledu a jste si vědomi, že kvalita něco stojí. Mezi těmito značkami si vybere každý, kdo:

  • hledá kvalitu za rozumné peníze,
  • chce investovat na dlouhou dobu dopředu,
  • má rád svěží, moderní a nadčasový design.

Nemusíte se bát, že byste prohloupili. Tyto značky jsou samy o sobě zárukou kvality i vaší spokojenosti. S nákupem si dejte na čas, není kam spěchat. Projděte si raději více obchodů a hodinky vybírejte nejen očima, ale také si každého kandidáta pečlivě vyzkoušejte na ruce. Ne každý řemínek totiž může vašemu typu zápěstí sedět a vyhovovat. Musíte si být jisti, že se s hodinkami cítíte komfortně a jste zcela spokojeni s jejich váhou, tvarem i velikostí.

Nejlepší pánské hodinky od 5000 korun

Pokud jste si někdy pořizovali nové hodinky, může být výběr ze zdánlivě nekonečných možností zdrcující. Abychom vám ušetřili čas i peníze, shrnuli jsme pro vás ty nejlepší pánské hodinky v ceně od 2000 do 5000 Kč. Ať už hledáte klasický styl, nebo něco modernějšího, existuje spousta možností, z nichž si můžete vybrat.

Klidně sdílej!

Sammy

Rád píšu o adrenalinových sportech a mou největší vášní jsou hodinky. Před 5 lety jsem do Česka na malou vesnici přestěhoval z Londýna. Možná moje čeština nebude perfetkní ale články vám snad budou vávat smysl.