Jízda v hummer limuzíně, luxusní zážitek

Jízda v hummer limuzíně. Hledáte netradiční osvěžení svého životního jubilea, svatby, pánské jízdy nebo prostě chcete své kamarády něčím opravdu, ale opravdu překvapit? Jízda v hummer limuzíně může být přesně tím, co potřebujete. Osobní řidič, místo až pro 13 lidí, šampaňské, dojezd kamkoli po Praze i mimo ni…

A jak takový zážitek vypadá, co vám nabídne a co od něho očekávat? Dnes se pod náš drobnohled dostala právě Jízda v hummer limuzíně. Otestovali jsme ji se vším všudy a přinášíme vám parádní recenzi.

Jízda v hummer limuzíně je opravdu pro každého

Recept na perfektní párty? Jeden bychom měli. Stačí smíchat 13 dobrých kamarádů, welcome drink, luxusní vůz a super cenu. Žádné další ingredience podle našeho mínění nejsou třeba. Hmmm, tedy vlastně ještě jedna ano – musíte si určit, kde do tohohle super zázraku nastoupíte. Naše jízda v hummer limuzíně je dostupná v Praze – a to kdekoliv na jejím území. Naštěstí existuje i možnost objednání vozidla mimo Prahu. Jen počítejte s tím, že za každý kilometr zaplatíte 20 Kč. Poměrně rozumná částka za to, že překvapíte svého kamaráda třeba před jeho domem.

Ani se nenadějete a přijedete za vámi opravdu parádní a komfortní „hummer monstrum“. Ne, přeháníme, tahle limuzína vypadá opravdu špičkově a díky její délce ji určitě nepřehlédnete. Aby ne, když se dovnitř musí vejít komfortní posezení po 13 osob a samozřejmě také bar, hojně vybavený alkoholickými i nealkoholickými nápoji.

TIP: VÍCE INFORMACÍ

Welcome drink aneb vítejte na nezapomenutelném zážitku

Váš osobní řidič vystoupí a otevře vám bíle nalakované dveře. Stačí pár kroků a do svého zážitku hupsnete rovnou rovnýma nohama,. Doslova. Limuzína je totiž uvnitř překvapivě prostorná – nejde o žádné podomácku vyrobené vozidlo z Top Gearu (máme na mysli ten starý, samozřejmě), ale skutečně profesionální kousek.

Uvnitř vás čeká welcome drink – šáňo, jak jinak, který je 100 % v ceně. Stačí se posadit na bílé kožené sedačky a celé si to užít. Mimochodem uvnitř vypadá hummer limuzína snad ještě lépe než uvnitř. Tlumené led osvětlení halí interiér do romantického namodralého přítmí, které se však mrknutím oka může proměnit efektní modř, pulsující nekonečnou zábavou. Záleží, s jakým cílem do útrob tohoto luxusního vozu vstoupíte.

Kamkoli po Praze a třeba i dál

Jakmile se usadíte, může vaše nezapomenutelná jízda začít. Záleží na tom, zda jste si zvolili hodinový nebo rovnou dvouhodinový zážitek – ale nakonec je to vlastně jedno. Záleží jen na vás, jak tuto jízdu pojmete. Právě u ní totiž beze zbytku platí ono známé přísloví tvrdící, že i cesta může být cíl.

Můžete si tedy zvolit jednoduše nezávazné bloudění po Praze a nechat se překvapit, kam vás limuzína doveze. Není nad to pozorovat skrze okénka udivené oči okolních chodců, kteří uvažují, jaký boháč se tu asi vozí a kam má namířeno.

Ale samozřejmě si lze přát i dojezd na vámi preferované místo – například jako dopravu na svatbu, párty se svobodou nebo narozeninovou oslavu si jednoduše nemůžete vybrat nic efektnějšího a velkolepějšího. Na kuráž si dopřejte svůj welcome drink a během cesty si pak můžete volně nabízet i z bohatě zásobeného baru, plného alka i nealka. To aby si tu na své přišel opravdu úplně ale úplně každý. Za jízdu po Praze se nic nedoplácí, takže se opravdu nemusíte bát zamířit kamkoliv. A pokud si nebudete jistí, jak dlouho vám cesta na zvolené místo bude trvat, zkonzultujte vše pro jistotu na stránkách Adrop.cz, kde jsme tenhle zážitek koupili i my.

Dostupná cena jako příslovečná třešinka na dortu

A co by vás tak ještě mohlo zajímat? Inu, samozřejmě cena – stejně jako nás. Ve hře jsou hned dvě varianty tohoto zážitku. Jízda v hummer limuzíně tak může vypadat takto:

  • Jízda v hummer limuzíně – 1 hodina – 4 500 Kč
  • Jízda v hummer limuzíně – 5 hodiny – 8 000 Kč

Cena je opravdu za pronájem limuzíny, neplatíte tedy tuto sumu za každou osobu zvlášť. A je jen na vás, kolik osob s sebou na tuhle nezapomenutelnou jízdu vezmete. A když rozpočítáte 4 500 Kč mezi 13 lidí, zjistíte, že je tahle limuzína vlastně skoro zadarmo. A velmi přívětivě vychází tento poměr i při jízdě dvouhodinové

Jízda v hummer limuzíně si tak může užít třeba i party přátel, kteří prostě rádi zkouší něco nového a jedinečného. Kdo říká, že potřebujete nějakou speciální příležitost, abyste si právě tohle užili? My ne a doporučujeme testování prostě jenom tak. Prostě proto, že můžeme. To je stejně úplně nejlepší.

Jízda v hummer limuzíně – na co se připravit

A ještě jednou věcí vás musíme uklidnit – nemusíte si na sebe brát žádné extrabuřty. Vlastně vůbec nic speciálního, což je super, pokud chcete touhle hummer limuzínovou kráskou překvapit třeba kamarády. Džíny nebo velká večerní… všechno se vejde, všechno je povoleno.

Zážitek je vhodný pro osoby od 18 let, na to nezapomínejte. A rezervovat si ho musíte nejméně 30 dní dopředu. Osobně rozhodně doporučujeme si tento termín ohlídat. Rezervací je poměrně hodně, protože Jízda v hummer limuzíně je opravdu žádaně. Tak ať na vás ten ideální termín zbude!

TIP: NEJLEVNĚJI ZDE

Mimochodem pokud objednáváte tady jako my. můžete zakoupený poukaz do 30 dní bezplatně vrátit – to jen tak na okraj, kdyby vám do toho náhodou něco vlezlo nebo se pokazilo cokoliv dalšího. A nechybí ani Garance spokojenosti, díky níž se můžete spolehnout, že bude všechno opravdu tak, jak má a vy si celý zážitek skutečně báječně užijete. Jízda v hummer limuzíně je prostě a jednoduše něco, co si opravdu nemůžete nechat ujít!

 

Klidně sdílej!

Jízda v Hummer limuzíně

9.7

Hodnocení


9.7/10


Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek