Kurz grilování na Big Green Egg – květen 2023 – Keramický gril

**Kurz Grilování na Big Green Egg – Květen 2023**

Už jste někdy chtěli získat dovednosti grilování na Big Green Egg? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Chystáme se zorganizovat kurz grilování na Big Green Egg v květnu 2023. Tento kurz vám poskytne základní znalosti a dovednosti potřebné pro grilování na Big Green Egg. Kurz bude zahrnovat výuku o technikách grilování, používání správných nástrojů a dalších nástrojů, které jsou potřeba pro grilování na Big Green Egg.

V rámci kurzu se naučíte, jak používat Big Green Egg, jak kontrolovat teplotu, jak se starat o gril a jak vybrat správné suroviny. Kurz bude také zahrnovat ukázky různých receptů a technik grilování, které můžete použít při vaření na Big Green Egg.

Kurz bude veden odborníkem na Big Green Egg, který má mnoho let zkušeností s grilováním na Big Green Egg. Učitel vám poskytne praktické informace a rady, které vám pomohou získat zkušenosti a dovednosti potřebné pro grilování na Big Green Egg.

Pokud jste zvědaví, jak se stát profesionálním grilovačem na Big Green Egg, neváhejte a zaregistrujte se na náš kurz grilování v květnu 2023.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Kurz grilování na Big Green Egg – květen 2023

  • Termín kurzu 25. května 2023 od 15:00 hodin

  • Grilovací kurz se uskuteční v prostorech naší prodejny s grily Big Green Egg v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) 
  • Zatopíte si v modelech grilů Big Green Egg – XL, L, M a Minimaxu
  • Kurz grilování zaměřený čistě pro fandy keramických grilů Big Green Egg
  • V kurzu si sami vyzkoušíte jak fungují ikonické zelené grily a jak se správně používají
  • Kurz povede profesionální kuchař a expert přes grily Big Green Egg Daniil Gorovoj
  • Jedinečná příležitost vyzkoušet si zelená vajíčka na vlastní kůži
  • Naučíte se nové, originální recepty a vyzkoušíte si grilování na různých velikostech Big Green Egg

Kurz grilování na Big Green Egg

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Kurz grilování na Big Green Egg v květnu 2023 bude skvělou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí naučit grilovat na Big Green Egg. Tento kurz je navržen tak, aby se zúčastnění seznámili s různými technikami grilování a získali znalosti potřebné k tomu, aby se stali mistry grilování.

Kurz bude zahrnovat výuku o různých druzích masa, jako je vepřové, kuřecí a ryby, a jak je připravit na grilu. Účastníci se také naučí, jak používat různé druhy koření a marinád, aby dokonale ochutili svá jídla. Učitelé také vysvětlí, jak se starat o Big Green Egg a jak dosáhnout nejlepšího výsledku při grilování.

Kurz se bude konat v květnu 2023 v prostorách Big Green Egg, kde se účastníci seznámí s profesionálními grilovači a budou mít možnost ochutnat některá jejich jídla. Kurz bude také zahrnovat návštěvu místního trhu s potravinami, aby účastníci mohli získat nejčerstvější suroviny a zažít místní kulturu.

Kurz grilování na Big Green Egg v květnu 2023 bude skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby se stali mistry grilování.
**Kolik stojí kurz grilování na Big Green Egg?**

Kurz stojí 699 €, včetně všech materiálů, ubytování a stravy.

**Kde se bude kurz konat?**

Kurz se bude konat v restauraci Big Green Egg v Berlíně.

**Kdy začíná kurz?**

Kurz začíná v pátek 28. května 2023.

**Kolik trvá kurz?**

Kurz trvá 2 dny, od pátku 28. května do soboty 29. května 2023.

**Kdo bude učit kurz?**

Kurz bude učit zkušený šéfkuchař s mnohaletou praxí.
Doporučuji tento kurz grilování na Big Green Egg pro každého, kdo se chce naučit základy grilování. Kurz nabízí uživatelům možnost se naučit jak správně připravovat maso, ryby, zeleninu a další pokrmy na Big Green Egg. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé grilovače, kteří chtějí zlepšit své dovednosti. Je to skvělá příležitost pro všechny milovníky grilování, aby se naučili nové techniky a vychutnali si svůj oblíbený pokrm.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.