Kurz grilování na Big Green Egg – duben 2023 – Keramický gril

**Kurz Grilování na Big Green Egg – Duben 2023**

Kouzlo grilování na Big Green Egg je v tom, že dokáže přinést do vaší kuchyně jedinečnou chuť, kterou nelze dosáhnout žádným jiným způsobem. Je to jedinečný způsob, jak připravit vynikající jídla pro vás a vaše hosty. Ať už jste začátečník nebo zkušený grilovač, Kurz grilování na Big Green Egg v dubnu 2023 vám poskytne veškeré znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste mohli připravovat skvělá jídla s Big Green Egg.

Učitelé kurzu jsou zkušení grilovači, kteří mají dlouholeté zkušenosti s grilováním na Big Green Egg. Prostřednictvím praktických ukázek a vysvětlení se naučíte, jak se správně připravují různé druhy masa, zeleniny, sýrů a dalších pokrmů. Naučíte se také, jak správně používat nástroje a příslušenství Big Green Egg.

Kurz grilování na Big Green Egg v dubnu 2023 bude plný zábavy a dobrodružství. Naučíte se, jak připravovat vynikající jídla na Big Green Egg, a jak vychutnat si každé jídlo s vašimi přáteli a rodinou. Nezapomeňte se přihlásit a vychutnat si kurz grilování na Big Green Egg v dubnu 2023.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Kurz grilování na Big Green Egg – duben 2023

  • Termín kurzu 27. dubna 2023 od 15:00 hodin

  • Grilovací kurz se uskuteční v prostorech naší prodejny s grily Big Green Egg v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) 
  • Zatopíte si v modelech grilů Big Green Egg – XL, L, M a Minimaxu
  • Kurz grilování zaměřený čistě pro fandy keramických grilů Big Green Egg
  • V kurzu si sami vyzkoušíte jak fungují ikonické zelené grily a jak se správně používají
  • Kurz povede profesionální kuchař a expert přes grily Big Green Egg Daniil Gorovoj
  • Jedinečná příležitost vyzkoušet si zelená vajíčka na vlastní kůži
  • Naučíte se nové, originální recepty a vyzkoušíte si grilování na různých velikostech Big Green Egg

Kurz grilování na Big Green Egg

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Kurz grilování na Big Green Egg v dubnu 2023 bude skvělou příležitostí pro všechny milovníky grilování. Tento jedinečný kurz se koná v jednom z nejlepších grilovacích centra v zemi. Účastníci se dozví o všech aspektech grilování s Big Green Egg, včetně technik, které lze použít k přípravě jídel, která jsou chutná a zdravá.

Kurz bude veden profesionálním grilovacím trenérem, který je zkušeným grilovacím mistrem a má mnoho let zkušeností s grilováním na Big Green Egg. Během kurzu se účastníci naučí základy grilování, jako je výběr správného masa, příprava marinád a koření a techniky grilování, které vám pomohou dosáhnout skvělé chuti.

Kurz se bude konat ve vybaveném grilovacím centru, kde budou účastníci mít možnost vyzkoušet si různé grilovací techniky a přípravu jídel na Big Green Egg. Budou také mít možnost diskutovat s ostatními účastníky o tom, jak dosáhnout nejlepšího grilování.

Tento kurz je skvělou příležitostí pro všechny milovníky grilování, kteří se chtějí naučit, jak dosáhnout skvělých výsledků s Big Green Egg. V dubnu 2023 se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek, který vám pomůže užít si grilování naplno.
Q: Kdy se kurz koná?
A: Kurz se bude konat v dubnu 2023.

Q: Kolik stojí účast na kurzu?
A: Účastnický poplatek na kurz činí 1500 Kč.

Q: Jak dlouhý je kurz?
A: Kurz trvá celý víkend, od pátku do neděle.

Q: Kde se kurz koná?
A: Kurz se bude konat v naší kuchyňské škole v Praze.
Tento kurz grilování na Big Green Egg je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak připravovat chutné a zdravé pokrmy. Kurz je veden zkušenými instruktory, kteří poskytnou pokročilé lekce o grilování, včetně rad a tipů, jak dosáhnout nejlepšího výsledku. Kurz je ideální pro ty, kteří chtějí začít s grilováním, a pro ty, kteří již mají zkušenosti s grilováním a chtějí se dozvědět nové techniky a technologie. Doporučujeme také těm, kteří chtějí vylepšit své grilovací dovednosti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.