Kurz grilování na Big Green Egg – Keramický gril

**Kurz grilování na Big Green Egg: Naučte se základy a začněte grilovat jako profesionál**

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Kurz grilování na Big Green Egg

  • Grilovací kurz se uskuteční v prostorech naší prodejny s grily Big Green Egg v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) 
  • Termín kurzu bude upřesněn – předpokládaný termín březen/duben 2023
  • Zatopíte si v modelech grilů Big Green Egg – XL, L, M a Minimaxu
  • Kurz grilování zaměřený čistě pro fandy keramických grilů Big Green Egg
  • V kurzu si sami vyzkoušíte jak fungují ikonické zelené grily a jak se správně používají
  • Kurz povede profesionální kuchař a expert přes grily Big Green Egg Daniil Gorovoj
  • Jedinečná příležitost vyzkoušet si zelená vajíčka na vlastní kůži
  • Naučíte se nové, originální recepty a vyzkoušíte si grilování na různých velikostech Big Green Egg

Kurz grilování na Big Green Egg

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Kurz grilování na Big Green Egg vás naučí, jak využít potenciál tohoto moderního grilu. Big Green Egg je jedinečný gril, který se může používat jako gril, udírna nebo pec. Jeho všestrannost z něj činí oblíbenou volbu pro milovníky grilování.

Kurz grilování na Big Green Egg se zaměřuje na začátečníky a středně pokročilé. Zúčastníte se přednášky o grilování a budete se učit, jak vytvořit dokonalé pokrmy na Big Green Egg. Dále se naučíte, jak připravit maso, zeleninu, ryby a další pokrmy.

V kurzu se také seznámíte s různými druhy uhlí, dřeva a dalších paliv pro Big Green Egg. Naučíte se také, jak nastavit teplotu a jaké techniky grilování můžete použít pro různé druhy pokrmů.

Kurz grilování na Big Green Egg je skvělou příležitostí naučit se, jak využít potenciál tohoto moderního grilu. Naučíte se, jak připravit vynikající pokrmy na Big Green Egg a získáte základní znalosti o grilování.

– Co je to Big Green Egg?
Odpověď: Big Green Egg je multifunkční kamenný gril, který se používá k grilování, pečení a dusení jídel.

– Jaké výhody má grilování na Big Green Egg?
Odpověď: Grilování na Big Green Egg nabízí širokou škálu výhod, včetně konstantní teploty, jednoduchého ovládání a schopnosti grilovat jídla rychle a efektivně.

– Co je součástí kurzu grilování na Big Green Egg?
Odpověď: Kurz grilování na Big Green Egg zahrnuje výuku o správném používání grilu, výběru správného jídla, receptů a technik grilování.

Doporučuji Kurz grilování na Big Green Egg. Je to skvělá příležitost, jak se naučit grilovat na jednom z nejlepších grilů na trhu. Kurz je veden odborníkem, který vás provede všemi aspekty grilování na Big Green Egg. Je to skvělá příležitost pro všechny, kteří chtějí zlepšit své grilovací dovednosti. Kurz je vhodný pro milovníky grilování, kteří chtějí získat znalosti a zkušenosti, jak připravovat chutné a zdravé jídlo.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.