Recenze Smartwatch WO21BCKS – Black Steel

**Smartwatch WO21BCKS – Black Steel**

Chytré hodinky WO21BCKS – Black Steel jsou jednou z nejnovějších inovací v oblasti moderních chytrých hodinek. Tyto hodinky mají moderní design a přináší spoustu užitečných funkcí. Mají vysokou odolnost a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Hodinky mají širokou škálu funkcí, které uživatelům umožňují snadné a pohodlné používání. Níže jsou uvedeny některé z funkcí, které tyto hodinky nabízejí.

>> DO OBCHODU <<

Smartwatch značky Wotchi jsou skvělou volbou pro každého muže, který hledá hodinky s mnoha užitečnými funkcemi, vhodné i pro sportování a za dostupnou cenu. Barevný displej je plně dotykový a jednoduše se ovládá. Motiv ciferníku si můžete kdykoli podle nálady změnit, můžete nahrát i fotografii z telefonu. Hodinky neustále počítají každý váš krok, spálené kalorie a ušlou vzdálenost. 5 budíků i stopky jsou již samozřejmostí, stejně jako nastavitelné notifikace. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete s hodinkami pomocí bluetooth uskutečňovat telefonní hovory. Kdykoliv si také můžete změřit srdeční tep, krevní tlak i míru okysličení krve – SpO2. Po propojení s mobilní aplikací můžete pohodlně, přímo z hodinek, ovládat hudební přehrávač či fotoaparát telefonu. Pokud si hodinky necháte na zápěstí i v noci, budou sledovat kvalitu a délku vašeho spánku. Wotchi se stanou vašim nepostradatelným společníkem.

Funkce:

 • monitorování srdečního tepu
 • měření krevního tlaku
 • měření okysličení krve – SpO2
 • monitorování spánku
 • krokoměr
 • notifikace z mobilního telefonu – SMS a sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Messenger, WhatsApp…)
 • Bluetooth volání – vytáčení, seznam kontaktů, historie hovorů
 • tréninkové režimy – běh, chůze, basketbal, turistika, badminton, jízda na kole, fotbal, skákání přes švihadlo
 • stopky
 • 5x budík
 • vlastní ciferník – možnost nahrát fotografii, upravit barvu textu, pozici času
 • předpověď počasí
 • ovládání fotoaparátu a hudebního přehrávače telefonu
 • upozornění na dlouhé sezení, pitný režim
 • Phone a watch finder

Kompatibilita:

 • Android 4.4
 • iOS 8.0
 • Bluetooth 3.0
 • mobilní aplikace TFIT

Hodinky i aplikace jsou v angličtině.

Smartwatch WO21BCKS - Black Steel

Základní parametry

Velikostvelké (šířka 4 – 5,49 cm)
ChronografŽádný chronograf
Šířka řemínku22 mm
Záruka2 roky
Typ strojkuAdaptér – napájení ze sítě
Pouzdroobecný kov
Řemínekeasy click – Ocel – s PVD povlakem
Barva řemínku/tahučerná
Sklominerální
VodotěsnostIP67
Hmotnost96,3
Rozměr46 x 50 x 10 mm

Funkce

OstatníBluetooth – S telefonem – Phone Finder – Monitor srdečního tepu – integrovaný – kontrola stavu baterie – krokoměr – SpO2 – Měření krevního tlaku – tendence počasí – tréninkové funkce – notifikace z mobilního telefonu – monitorování spánku
Alarm5x (budík)
Stopkys přesností 1/10 sekundy, max. 60 minut

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

# Smartwatch WO21BCKS – Black Steel

Nová generace chytrých hodinek WO21BCKS – Black Steel je tady! Tyto elegantní a moderní hodinky jsou navrženy tak, aby vám poskytly vše, co potřebujete pro zdravý a aktivní životní styl.

Tyto chytré hodinky mají mnoho funkcí, které vám pomohou udržet se ve formě. Hodinky jsou vybaveny senzory, které měří kroky, spálené kalorie, ujete kilometry a dokonce i spánek. Díky těmto funkcím můžete lépe sledovat svůj životní styl a udržet se ve formě.

Kromě toho hodinky WO21BCKS – Black Steel mají také řadu dalších funkcí, které vám pomohou být produktivní. Hodinky jsou vybaveny notifikacemi, které vás upozorní na e-maily, SMS a další aplikace. Hodinky mají také funkci Bluetooth, která umožňuje bezdrátové připojení k vašemu telefonu.

Kromě toho tyto hodinky vypadají skvěle. Hodinky mají moderní, elegantní design a jsou vyrobeny z odolného ocelového materiálu. Díky tomu jsou hodinky odolné vůči poškrábání a vodě.

Všechny tyto funkce a vlastnosti činí z hodinek WO21BCKS – Black Steel nejlepší volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční chytré hodinky.

Smartwatch WO21BCKS – Black Steel

Co je to smartwatch?

Smartwatch je chytré hodinky, které jsou vybaveny technologií, která umožňuje propojení s mobilním zařízením. Můžete je použít k monitorování vašeho zdraví a fitness, přijímání notifikací z vašeho telefonu, přístupu k internetu a dalším funkcím.

Co je na smartwatchu WO21BCKS – Black Steel?

Smartwatch WO21BCKS – Black Steel má řadu funkcí, včetně monitorování srdečního tepu, krokoměru, monitorování spánku, připojení k Wi-Fi a Bluetooth, přístup k aplikacím, hlasový ovládání a notifikace. Také má vodotěsnost až do hloubky 50 metrů.

– Moderní design a materiály zaručující dlouhou životnost
– Množství funkcí a aplikací pro každodenní použití
– Kompatibilita s iOS a Android
– Přesnost a spolehlivost díky kvalitnímu hardwaru
– Široká škála barev a stylu pro každého
– Vodotěsnost a odolnost proti prachu a nárazům

TIP: Tyto hodinky pořídíte za skvělou cenu ZDE!

Kategorie – Hodinky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.