Recenze whisky – Aukce Jack Daniel’s Tasters’ Selection 14E19 “Twin” Blend 0,375l 53,5% L.E.

UNIKÁTNÍ AUKCE JACK DANIEL’S TASTERS’ SELECTION 14E19 “TWIN” BLEND 0,375L 53,5% L.E.

Milovníci whisky se mohou těšit na unikátní aukci Jack Daniel’s Tasters’ Selection 14E19 “Twin” Blend 0,375l 53,5% L.E. Tato limitovaná edice je vyrobena z dvou druhů whisky, které se vyrábí ve slavné destilerii Jack Daniel’s. Je to jedinečná kombinace, která vyniká svou výjimečnou chutí a vůní. Aukce nabízí jedinečnou příležitost nakupovat tento vzácný produkt za zvýhodněnou cenu. Přečtěte si dále, abyste zjistili, jak se zúčastnit aukce a získat tento vzácný skvost.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Výrobce / značka:
Jack Daniel’s
Kraj
Tennessee
Limitovaná edice
Ano

Tato limitovaná edice byla v prodeji na jaře 2021 výhradně v palírně Jack Daniel’s Distillery a ve vybraných obchodech s alkoholem v celém státě Tennessee v lahvích o objemu 375 ml. Je jasné, že podobných lahví se po Evropě moc netoulá.

Jack Daniel's

Jack Daniel’s Taster’s Selection Twin Blend je unikátní a vysoce kvalitní směs whisky, která je vyrobena z dvou různých druhů whiskey. První je Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, který je destilován z obilí a jehož chuť je dodána typickou sladkou vanilkou. Druhý je Jack Daniel’s Single Barrel Rye, který je destilován z ječmene a jehož chuť je dodána kořenitými a dřevitými tóny. Kombinace těchto dvou whiskey vytváří unikátní a nezaměnitelnou chuť, která je základem Taster’s Selection Twin Blend. Tato směs je podávána v lahvích o objemu 0,7 litru a má obsah alkoholu 40 %. Je jemná, kořenitá a s vyváženou sladkou chutí, která přináší do vašeho života nezapomenutelnou chuť. Jack Daniel’s Taster’s Selection Twin Blend je skvělou volbou pro ty, kteří hledají neobvyklou whisky s unikátní chutí.

Q: Jaká je objemová hmotnost tohoto Jack Daniel’s Tasters’ Selection 14E19 “Twin” Blend 0,375l 53,5% L.E.?
A: Objemová hmotnost tohoto Jack Daniel’s Tasters’ Selection 14E19 “Twin” Blend 0,375l 53,5% L.E. je 0,375 litru.

Doporučuji tento produkt milovníkům whisky, kteří hledají kvalitní a nezapomenutelnou chuť. Jack Daniel’s Tasters’ Selection 14E19 “Twin” Blend 0,375l 53,5% L.E. je vyrobený z přírodních surovin a jeho jemná chuť je jedinečná. Tento produkt by si měli koupit lidé, kteří hledají kvalitní whisky s nezapomenutelnou chutí.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.