Nejlepší Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou je ideálním místem pro děti, aby se mohly bavit a užívat si čerstvého vzduchu. Nabízí mnoho možností pro vzrušující dobrodružství a je vybaveno moderními bezpečnostními prvky. Tento článek se podívá na to, jak se děti mohou bavit na toto hřišti, a také na to, jaké bezpečnostní prvky jsou k dispozici.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Útulný avšak bytelný, to je Jungle Teepee. Toto kompaktní dětské hřiště přímo vyzývá ke kreativitě a radosti Vašich dětí. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Nahoru mohou šplhat po lezecké stěně s pestrobarevnými úchopy, dolů se zase projedou na skluzavce dlouhé 220 cm. Pod podestou je vhodně umístěný piknikový stolek s prostorem pro pískoviště.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Jungle Teepee opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,20 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Teepee obsahuje:

 • piknikový stůl
 • integrované pískoviště
 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • lezeckou stěnu Rock Wall
 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 4 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 246 cm
Délka 200 cm
Výška 280 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 150 x 70 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou je ideálním místem pro děti všech věkových skupin. Jeho moderní design a bezpečnostní prvky se staly oblíbenými mezi rodiči, kteří chtějí, aby jejich děti měly dostatek zábavy a pohybu.

Hřiště je vybaveno dřevěnou střechou, jež poskytuje dostatek stínu pro děti, které se hrají venku. Kromě toho má hřiště i středně velkou skluzavku, která je ideální pro malé děti. Díky její bezpečnosti a pohodlnosti se skluzavka stala oblíbenou mezi dětmi všech věkových skupin.

Hřiště je vybaveno také dřevěnými houpačkami, které jsou ideální pro děti, které chtějí relaxovat. Kromě toho je hřiště vybaveno i dřevěnými žebříky a hrazdami pro děti, které chtějí trénovat svou obratnost a fyzickou zdatnost.

Kromě toho je hřiště vybaveno i bezpečnostními prvky, včetně dřevěných plotů kolem hřiště, aby se děti mohly bezpečně houpat a hrát.

Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti měly dostatek zábavy a pohybu. Jeho moderní design a bezpečnostní prvky zaručují bezpečnou zábavu pro děti všech věkových skupin.

1. Jak velké je dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou?
Odpověď: Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou má rozměry 4,5 x 4,5 m.

2. Je dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou vhodné pro děti od 3 let?
Odpověď: Ano, dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou je vhodné pro děti od 3 let.

3. Jaké materiály jsou použity na dětském hřišti Jungle Teepee se skluzavkou?
Odpověď: Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou je vyrobeno z kvalitního dřeva a plastu.

Dětské hřiště Jungle Teepee se skluzavkou je skvělý produkt pro rodiče, kteří chtějí poskytnout svým dětem bezpečné, zábavné a nápadité místo pro hraní. Tento produkt je vyroben z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro děti a jeho konstrukce je stabilní, takže se nemusíte bát, že by se hřiště zhroutilo. Skluzavka je ideální pro zábavu a rozvíjení motorických dovedností dětí. Tento produkt je skvělý pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem poskytnout bezpečné a zábavné hřiště.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.