Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker

**Udírny Master Smoker: Zesílený rošt pro nejlepší udírení!**

Udírení je stará technika, která se používá k přípravě jídla. Je to jedna z nejstarších forem konzervace masa a ryb. Udírení je velmi oblíbené, protože dokáže změnit chuť jídla a zvýšit jeho trvanlivost. Pokud hledáte nejlepší udírnu, Master Smoker je tu pro vás. Jejich zesílený rošt je navržen tak, aby poskytoval nejlepší možnou kvalitu udírení. V tomto článku se podíváme na to, jak tento rošt funguje a jak se liší od ostatních dřevěných udíren.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker

  • Zesílený udící rošt vhodný pro celou řadu domácích dřevěných udíren Master Smoker
  • Pomocí roštu výrazně rozšíříte udící plochu – větší kusy masa zavěsíte na udící tyče a menší kousky položíte na rošt
  • Rošt je vyrobený z nerezové oceli odolné proti kyselinám a je ideální pro uzení uzenin, ryb, sýrů či klobásek
  • Do udírny Master Smoker velikosti M a L lze umístit 2 ks roštu pod sebe
  • Do udírny Master Smoker velikosti XL lze umístit 4 ks roštů – 2 vedle sebe ve dvou patrech
  • Lze mýt v myčce nádobí

Základní technické údaje

Rozměry 48 x 40,5 cm
Tloušťka 3 mm (drát), 4 mm (rám)

Zesílený rošt na uzení Borniak 150

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker je robustní a vysoce kvalitní kovový rošt, který je ideální pro udílení masa, ryb a dalších potravin. Jeho pevná konstrukce zaručuje, že potraviny se při udílení nerozpadnou a zůstanou na místě. Díky zesílenému designu je rošt velmi odolný a může vydržet teploty až do 500°C.

Navíc je rošt lehký a snadno se čistí, což z něj činí ideální volbu pro domácí udírnu. Jeho povrch je chráněný proti korozi a je vyrobený z nerezové oceli, která je velmi odolná a dlouhodobě trvanlivá.

Kromě toho je rošt vybaven speciálními kryty, které zabraňují přímému kontaktu s ohněm. To znamená, že potraviny se při udílení nespálí a zůstanou chutné a zdravé.

Pokud hledáte kvalitní rošt pro udílení masa a ryb, zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker je skvělou volbou. Je to odolný, lehký a snadno se čistí produkt, který vám poskytne bezkonkurenční výsledky při udílení.

1. Jak je Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker vyroben?
Odpověď: Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker je vyroben z kvalitní oceli s vysokou odolností proti vysokým teplotám.

2. Jaký je rozměr Zesíleného roštu pro dřevěné udírny Master Smoker?
Odpověď: Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker má rozměr 39,5 cm x 39,5 cm.

3. Jaký je maximální nosnost Zesíleného roštu pro dřevěné udírny Master Smoker?
Odpověď: Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker má maximální nosnost až 10 kg.

Doporučuji produkt Zesílený rošt pro dřevěné udírny Master Smoker. Tento produkt je vyroben z odolné oceli, která je schopna odolat velkým teplotám a vysokým tlakům. Má také vynikající odolnost proti korozi a je vysoce odolný vůči poškození. Je to skvělá volba pro všechny, kteří chtějí udít maso, ryby nebo jiné potraviny. Tento produkt je ideální pro všechny, kteří milují udít maso nebo jiné potraviny a chtějí dělat to co nejlepším způsobem.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.