Recenze whisky – Aukce Jack Daniel’s Single Barrel Select Czech Private Collection No.2-5 + Jack Daniel’s Mr. Jack’s 160th Birthday 5×0,7l 40% L.E.

UNIKÁTNÍ PŘÍLEŽITOST PRO SBAVITELE WHISKY – AUKCE JACK DANIEL’S SINGLE BARREL SELECT CZECH PRIVATE COLLECTION NO.2-5 + JACK DANIEL’S MR. JACK’S 160TH BIRTHDAY 5×0,7L 40% L.E.

Milovníci whisky mají jedinečnou příležitost získat neobvyklou sbírku whisky Jack Daniel’s Single Barrel Select Czech Private Collection No.2-5 + Jack Daniel’s Mr. Jack’s 160th Birthday 5×0,7l 40% L.E. v rámci aukce. Tato sbírka se skládá z pěti lahví Jack Daniel’s Single Barrel Select Czech Private Collection No.2-5 a jedné lahve Jack Daniel’s Mr. Jack’s 160th Birthday 5×0,7l 40% L.E. a je jedinečná svým složením.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Výrobce / značka:
Jack Daniel’s
Země lahvování
USA
Kód produktu
Obsah alkoholu %
40

Jack Daniel’s Single Barrel Select Czechoslovakia Edition No.2 Private Collection 0,7l 45%

Jack Daniel's

Užijte si jedinečný zážitek s Jack Daniel’s Single Barrel Select Czech Private Collection No. 2.5 – Mr. Jack’s 160th Birthday. Tato vysoce ceněná whisky je vyrobena z nejlepších surovin a vybrána pro vás speciálně z vybraných sudů. Každý láhev je jedinečná, protože všechny sudy jsou ručně vybírány a značeny. Tento jedinečný nápoj je připravený s láskou a pozorností, aby se zaručila nejvyšší kvalita a chuť. Užijte si tento jedinečný zážitek s Jack Daniel’s Single Barrel Select Czech Private Collection No. 2.5 – Mr. Jack’s 160th Birthday. Je to nezapomenutelný zážitek, který vám poskytne nezapomenutelnou chuť a vůni. Je to dokonalý dárek pro milovníky whisky a oceníte jeho skvělou chuť a jedinečnou vůni. Užijte si tento jedinečný zážitek s Jack Daniel’s Single Barrel Select Czech Private Collection No. 2.5 – Mr. Jack’s 160th Birthday.

Q: Jaká je země původu této aukce?
A: Tato aukce je z České republiky.

Q: Jaký je obsah alkoholu v této aukci?
A: Tato aukce obsahuje alkohol s obsahem 40%.

Q: Jaké je množství lahví v této aukci?
A: Tato aukce obsahuje 5 lahví o objemu 0,7 litru.

Doporučení: Tento produkt je skvělou volbou pro milovníky whisky, kteří hledají nezapomenutelnou chuť a zážitek. Je ideální pro všechny, kteří se snaží zažít něco jedinečného a neobvyklého.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.