Tandemový seskok mladá boleslav

Tandemový seskok padákem Příbram

Vítejte ve Tandemovém seskoku Mladá Boleslav. Nabízíme Vám nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat po celý život. Během tandemového seskoku Vás čeká pocit svobody a volnosti v kombinaci s adrenalinem. Prožijte neopakovatelnou chvíli s naším zkušeným týmem a obdivujte krásu okolní krajiny z jiného pohledu – z výšky. Tandemový seskok Mladá Boleslav je tu pro Vás!

Bestsellery!

Tandemový seskok v Mladé Boleslavi

Tandemový seskok je jedním z nejpopulárnějších způsobů skydivingu. Mladá Boleslav je skvělým místem pro tento adrenalinový zážitek. Pokud jste nikdy předtím neseskakovali, je tandemový seskok ideálním způsobem, jak se poprvé vrhnout do nebe. Vy a váš instruktor se budete společně vznesete do výšky 4 500 metrů nad zemí a společně seskáte. Prožijete opravdovou chvíli volného pádu, která trvá zhruba 40 sekund, než se spustí padák. Pak budete mít možnost užít si klidný let zpět do země. Tandemový seskok v Mladé Boleslavi je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít něco výjimečného a nezapomenutelného!

Více informací o tandemových seskocích v Mladé Boleslavi můžete získat na webových stránkách Skydive nebo na Sky Sports.

Tandemový seskok mladá boleslav

Je tandemový seskok v Mladé Boleslavi bezpečný?

Ano, tandemový seskok v Mladé Boleslavi je bezpečný. Instruktoři jsou zkušení a získali certifikát záchranných prací. Používají také nejnovější vybavení a technologie.

Kolik stojí tandemový seskok v Mladé Boleslavi?

Cena tandemového seskoku v Mladé Boleslavi se pohybuje od 3.500 Kč do 4.500 Kč. Cena zahrnuje instruktáž, vybavení a let.

Kde se nachází tandemový seskok v Mladé Boleslavi?

Tandemový seskok v Mladé Boleslavi se nachází na letišti Vlašim. Je to asi 30 minut jízdy autem od Mladé Boleslavi.

Tandemový seskok v AKCI

Tandemový seskok v Mladé Boleslavi – skvělá zážitková akce!

Tandemový seskok v Mladé Boleslavi je skvělou zážitkovou akcí, která Vám umožní vyzkoušet obrovskou dávku adrenalinu, svobody a prožitku z volného pádu. Seznámíte se s profesionálními instruktory, kteří Vás bezpečně provedou celou akcí a poradí Vám, jak si užít co nejvíce tohoto nezapomenutelného zážitku. Tandemový seskok v Mladé Boleslavi Vám umožní zažít nezapomenutelný zážitek a následně si pochvalovat odvahu a dobrodružství.

Tento článek je určen pro všechny, kteří se chtějí dozvědět o tandemovém seskoku v Mladé Boleslavi. Přinášíme vám informace a tipy, které vám pomohou se na seskok připravit, a užít si ho plnými doušky. (Kde a jak se dá tandemový seskok udělat, co je třeba mít s sebou, jaké jsou bezpečnostní opatření, kolik to stojí, …).

Kategorie: Tandemový seskok

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.