Tandemový seskok beskydy

Seskok padákem Pardubický Kraj

Milovníci adrenalinu, pozor! Tandemový seskok Beskydy je tu! Objevte nezapomenutelný zážitek s naším profesionálním týmem. Tandemový seskok Vám poskytne neuvěřitelný výhled na Beskydy a skvělou možnost prožít dobrodružství na vlastní kůži. Nezapomeňte si všechny okamžiky zaznamenat!

Bestsellery!

Tandemový seskok v Beskydech

V Beskydech si můžete užít nezapomenutelný zážitek z tandemového seskoku. Tato atrakce je vhodná pro úplné začátečníky i zkušené skokany. Tandemový seskok je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je létat. Seskok je prováděn s profesionálním instruktorem, který vám pomůže s přípravou a podá vysvětlení všech potřebných informací.

Beskydy nabízí skvělou lokalitu pro tandemový seskok. Nádherné výhledy pohoří, kterým se můžete dívat z výšky, vám umožní zažít neopakovatelnou atmosféru. Během seskoku můžete vidět nejvyšší vrchol Beskyd – Lysou horu.

Tandemový seskok je bezpečná aktivita, protože je prováděn pod dohledem profesionálního instruktora. K seskoku je nutné se objednat předem, a to buď online, nebo přes telefon. Kromě tandemového seskoku lze v Beskydech objevit také jiné aktivity, jako je lezení, túry, jízda na kole, rafting nebo paragliding.

Užijte si seskok v Beskydech a zažijte nezapomenutelný zážitek! Pro více informací se obraťte na Paragliding Beskydy.

Tandemový seskok beskydy
.

Jaké jsou minimální požadavky na tandemový seskok v Beskydech?

Minimální požadavky na tandemový seskok v Beskydech jsou: věk minimálně 18 let, váha do 100 kg (výjimečně do 105 kg) a alespoň minimální znalosti angličtiny.

Jaké je maximální počet osob, které se mohou tandemového seskoku účastnit?

Maximální počet osob, které se mohou účastnit tandemového seskoku, je 4.

Je potřeba si předem zarezervovat tandemový seskok v Beskydech?

Ano, je potřeba si předem zarezervovat tandemový seskok v Beskydech. Rezervace je nutná, aby byl zajištěn dostatečný počet tandemových instruktorů a aby bylo možné všechny případné detaily řádně projednat.

Tandemový seskok v AKCI

Tandemový seskok Beskydy – úžasný zážitek!

Tandemový seskok Beskyd je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky adrenalinu a dobrodružství. Z výšky až 3 km se můžete vyčerpávajícím způsobem seskávat až 15 minut, obklopeni nádhernou přírodou Beskyd. Tandemový seskok je zcela bezpečný, protože je veden profesionálním instruktorem. Zážitek, který získáte, je jedinečný a neopakovatelný. Pokud hledáte dobrodružství a silné emoce, je tandemový seskok Beskyd tou správnou volbou!

Tento článek je určen pro každého, kdo má zájem o tandemový seskok v Beskydech. Pomůže vám porozumět tomu, jak se připravit na seskok a jaké jsou všechny kroky, které je třeba podniknout, aby byl zážitek co nejlepší. (Budeme se zabývat přípravou, výběrem správného personálu a vybavením, jaký je pro tandemový seskok potřeba).

Kategorie: Tandemový seskok

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.