Tandemový seskok Česká Lípa

Tandemový seskok padákem Příbram

Tandemový seskok v AKCI

Vítejte na Tandemovém seskoku v České Lípě!

Pokud máte rádi dobrodružství a hledáte nezapomenutelný zážitek, pak je tandemový seskok to pravé pro vás! Vydejte se do České Lípy a objevte svět adrenalinu!

Užijte si nejlepší výhled a nezapomenutelný zážitek z oblohy. Poskytneme vám profesionální instruktory, kteří vás provedou celou zkušeností. Vyberte si z různých seskoku a užijte si bezpečný seskok s profesionálním instruktorem.

Užijte si nezapomenutelný zážitek s Tandemovým seskokem v České Lípě!

Bestsellery!

Tandemový seskok v České Lípě

Pro všechny milovníky extrémních sportů, přichází tandemový seskok v České Lípě. Při tomto seskoku si můžete užít jízdu ve výšce téměř 4000 metrů se zkušeným instruktorem až do výšky 1000 metrů. Naši instruktoři jsou certifikováni a zkušení, takže se nemusíte bát prožít tento skvělý zážitek.

Všechny naše seskoky se provádí pod dohledem zkušených instruktorů a jsou maximálně bezpečné. Pro ty, kteří nemají dostatek odvahy skočit sami, nabízíme možnost tandemového seskoku s instruktorem.

Více informací o tomto zážitku se dozvíte na webu Jump.cz nebo webu Skydive.cz.

Tandemový seskok Česká Lípa

Kde se mohu tandemovému seskoku v České Lípě zúčastnit?

Tandemovému seskoku se můžete zúčastnit na letišti Letov v České Lípě.

Kolik stojí tandemový seskok v České Lípě?

Cena tandemového seskoku v České Lípě se odvíjí od výšky seskoku a počtu skoků. Cena za jeden seskok je od 4 500 Kč.

Je nutné mít nějaké zkušenosti pro tandemový seskok v České Lípě?

Ne, není nutné mít žádné zkušenosti. Vše, co potřebujete, je dobrý zdravotní stav a věk nad 18 let.

Tandemový seskok v AKCI

Tandemový seskok v České Lípě – Nezapomenutelný zážitek!

Tandemový seskok v České Lípě je nezapomenutelným zážitkem, který si užijí jak dobrodruzi, tak i lidé, kteří se chtějí vzdáleně podívat na krásy České Lípy z výšky. Seskok zajišťuje profesionální skydivingová firma s kvalifikovaným personálem a bezpečnou technikou. Po příletu na místo si můžete užít fotografování před letem a obdivovat panoramata České Lípy z letadla. Poté se můžete vrhnout z letadla a zažít nezapomenutelnou volnost ve vzduchu. Až se přiblížíte k zemi, budete mít možnost vyfotit si krásnou scenérii českého venkova. Tandemový seskok v České Lípě je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí odvázat a užít si svobody vzduchu!

Tento článek je určen pro všechny milovníky adrenalinových zážitků, kteří hledají novou výzvu. Pomůže jim užít si tandemový seskok padákem v České Lípě. (Hlavní myšlenky článku: – co je tandemový seskok padákem – jak na to v České Lípě – co všechno obnáší – jaké jsou zážitky z tandemového seskoku)

Kategorie: Tandemový seskok

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.