Apple Watch Series 8 – Funkce, cena a datum vydání

Apple Watch Series 8 - Funkce

Hodinky v AKCI

Apple Watch Series 8 – Funkce, Cena a Datum Vydání

Apple Watch Series 8 je nejnovější model chytrých hodinek společnosti Apple. Apple Watch Series 8 přichází s inovativním designem a špičkovými technologiemi. V tomto článku se dozvíte všechny potřebné informace o Apple Watch Series 8 – jeho funkce, cena a datum vydání.

Funkce Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 přichází s řadou zajímavých funkcí. Nejprve je tu nová konstrukce, která je vyrobena z lehkého a odolného hliníkového materiálu. Apple Watch Series 8 také nabízí velkou obrazovku s vysokou hustotou pixelů, která umožňuje vynikající zobrazení. Hodinky také přicházejí s novými zdravotnickými senzory, které monitorují tep, krevní tlak a další všechny druhy zdravotních parametrů.

Kromě toho Apple Watch Series 8 přichází s funkcemi jako je například NFC pro bezkontaktní placení, GPS pro navigaci a řadou aplikací pro sledování fitness a další.

Cena Apple Watch Series 8

Cena Apple Watch Series 8 se liší v závislosti na konkrétním modelu. Základní model lze získat za cenu od 7 990 Kč. Vyšší konfigurace pak mohou stát až 20 990 Kč.

Datum vydání Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 byl oficiálně uveden na trh v červenci 2020. Lidé, kteří očekávají nový Apple Watch Series 8, mohou ho zakoupit prostřednictvím oficiálního webu Apple zde.

Apple Watch Series 8 - Funkce, cena a datum vydání

Hodinky v AKCI

Apple Watch Series 8 – Funkce, cena a datum vydání – FAQ – nejčastější dotazy

Kdy bude Apple Watch Series 8 uveden na trh?

Apple Watch Series 8 bude uveden na trh během roku 2020. Datum přesného uvedení na trh ještě nebyl stanoven.

Jaké funkce bude Apple Watch Series 8 obsahovat?

Apple Watch Series 8 bude obsahovat širokou škálu funkcí, včetně nových monitorovacích a fitness funkcí, úpravy designu a novou verzi operačního systému watchOS.

Jaká bude cena Apple Watch Series 8?

Cena Apple Watch Series 8 bude záviset na modelu a konfiguraci, kterou si zákazník vybere. Očekává se, že ceny budou začínat na několika stovkách dolarů.

 

Apple Watch Series 8 - Funkce, cena a datum vydání

Apple Watch Series 8 je pozoruhodný nástroj pro každodenní užívání. Nabízí výkonný procesor, novou platformu a širokou škálu funkcí. Mezi jeho funkce patří:

  • Integrace s iOS
  • Měření srdečního tepu
  • Kalendář a notifikace
  • Funkce pro bezdrátové spojení

Apple Watch Series 8 bude v obchodech dostupný v září 2021 za předpokládanou cenu 8 000 Kč.

Pokud chcete získat kvalitní přehled o funkcích a cenách Apple Watch Series 8, přečtěte si tento článek na Knightrider.cz.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.