Highland Park Ragnvald 0,7l 44,6% – Investiční / luxusní láhev

VYCHUTNEJTE SI SKOTSOU PŘÍRODU S HIGHLAND PARK RAGNVALD 0,7L 44,6%

Highland Park Ragnvald 0,7l 44,6% je jedním z nejlepších skotských whisky. Je vyroben z nejlepších surovin, které jsou ručně zpracovány a smíchány s vodou z čistých skotských pramenů. Následně je whisky starána v dubových sudech, které dávají whisky jeho jedinečnou chuť a vůni. Highland Park Ragnvald je jemná whisky s karamelovou, ořechovou a citrusovou chutí, která je jemně korunována sladkou vanilkou. Tento výjimečný skotský nápoj je vyrobený z nejlepších surovin a jeho kvalita je nezpochybnitelná. Čtěte dál a dozvíte se více o Highland Park Ragnvald 0,7l 44,6%.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Highland Park Ragnvald je jednou ze 6 whisky, které patří do série Warriors Edition od Highland Park.
Highland Park dostal své jméno podle nejslavnějšího vikingského „Ragnvaldu“, který většinu času strávil na palubě své dlouhé lodi a podnikl mnoho velkých výprav do Asie a na Blízký východ.
Ragnvald zrál ve španělských dubových sudech.

Kraj
Orkney
Obsah alkoholu %
44,6
Highland Park
Highland Park Ragnvald 0,7l 44,6%
Highland Park Ragnvald 0,7l 44,6%

Highland Park Ragnvald je vynikající skotské whisky, která je vyrobena v malém množství pouze pro nejnáročnější znalce. Je to unikátní zážitek, který se vám jen tak nezapomene. Tato whisky je vyráběna v malých množstvích v destilérním městě Kirkwall, kde je využíván tradiční postup výroby. V jejím složení najdete slad, ječmen, jalovce a jemnou vůni požitků, která se skládá z vanilky, karamelu a kouřových tónů. Chuť je také velmi jemná, s pozadím koření a dřeva. Highland Park Ragnvald je skvělou volbou pro ty, kteří hledají unikátní whisky, která je plná chutí a vůní. Její jemnost a intenzivní chuť vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Jedná se o skutečnou lahůdku pro znalce whisky a její výjimečnost se vám bude líbit. Takže pokud hledáte unikátní whisky, Highland Park Ragnvald je tou správnou volbou.

Q: Jakou má Highland Park Ragnvald 0,7l 44,6% alkoholickou sílu?
A: Highland Park Ragnvald 0,7l má 44,6% alkoholickou sílu.

Doporučuji Highland Park Ragnvald 0,7l 44,6%, protože je to skvělý skotský whisky, která je vyrobena z vysoce kvalitních surovin. Je to sladká whisky s nádechem vanilky a tóny citrusových plodů. Je to skvělý nápoj pro všechny milovníky whisky, kteří si chtějí užít kvalitní nápoj.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Alkohol

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.