Nejlepší Dětské hřiště Tower se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Dětské hřiště Tower se skluzavkou je skvělou volbou pro vaše děti, které si chtějí užít zábavu a pohyb na čerstvém vzduchu. Nabízí širokou škálu herních prvků, které pomohou rozvíjet zručnost a zdravou fyzickou aktivitu. Je navržen tak, aby vyhovoval potřebám dětí ve všech věkových skupinách a poskytoval bezpečné a zábavné prostředí pro hraní. Přečtěte si níže, jaké jsou výhody a vlastnosti tohoto dětského hřiště.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Tower patří k malým hracím sestavám Jungle Gym. Herní věž je jednopodlažní, bez krytí stříškou. Ve spodní části věže se nachází pískoviště, kde si děti mohou po sjetí skluzavky užít spoustu zábavy. Na věž vede jeden mírně nakloněný žebřík s barevnými stupni. Jungle Tower je nejvhodnější jako začáteční levná varianta na každou zahradu, věž je možné velice snadno rozšířit spoustou modulů a vytvořit z věže Tower celý hrad. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Tower opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Barvu si prosím vyberte z nabídky. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,25 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu a její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Tower obsahuje:

 • pískoviště
 • naklopený nástupní žebřík s barevnými stupni
 • síť proti kočkám Cat Stop
 • barevnou skluzavku o délce 225 cm
 • plastová madla Jungle Gym ve žluté barvě
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • veškerý montážní materiál
 • zemní kotvy 4 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Moduly, vhodné pro herní věž Jungle Tower, jsou:

 • 1 – Swing Module a 2 – Swing Module – houpačkový modul dostupný ve dvou velikostech
 • Bridge Module – visutý most s lezecí stěnou a šplhací plošinou
 • Balcony Module – balkónový modul pro dokonalý rozhled do okolí
 • Train Module – promění Vaší herní sestavu v dětskou parní lokomotivu
 • Climb Module – houpačka s lezecí stěnou a provazovou sítí
 • Playhouse Module 145 – rozšíří herní věž o soukromý prostor plný zábavy
 • Bridge Link – propojovací visutá lávka, která Vám dovolí spojit více věží za sebe
 • Net Link – propojovací visutá lávka s provazovým zábradlím pro spojení více věží za sebe


Vladeko

Dětské hřiště Tower se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 283 cm
Hloubka 89 cm
Hmotnost 92 kg
Výška 210 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 66 x 80 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 225 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

V poslední době se stále více rodičů zabývá tím, jak nejlépe vybavit zahradu pro své děti. Jednou z nejlepších možností je zahradní dětské hřiště Tower se skluzavkou. Toto hřiště poskytuje dětem bezpečné a zábavné hřiště, které je vybaveno všemi potřebnými funkcemi.

Hřiště Tower se skluzavkou je vyrobeno z kvalitního dřeva a je navrženo tak, aby bylo bezpečné pro děti všech věkových kategorií. Jeho moderní design je velmi přitažlivý a může se pochlubit mnoha funkcemi, včetně lávky, žebříku, houpačky, skluzavky a mnoha dalších.

Hřiště Tower se skluzavkou je navrženo tak, aby bylo bezpečné pro děti. Je vybaveno bezpečnostními opěrami a všechny jeho komponenty jsou pečlivě zkontrolovány, aby se zabránilo zranění. Díky tomu se mohou děti bezpečně houpat, sklouzávat a hrát si na tomto bezpečném hřišti.

Hřiště Tower se skluzavkou je také velmi snadno instalovatelné. Je dodáváno s návodem, který vám pomůže s montáží. Jeho komponenty jsou navrženy tak, aby se snadno sestavily a opravily, pokud je to nutné.

Hřiště Tower se skluzavkou je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí zajistit, aby jejich děti měly bezpečné a zábavné hřiště. Jeho moderní design a bezpečnostní funkce z něj dělají skvělou volbu pro každou zahradu.

1. Jakou má hřiště Tower skluzavku?
Odpověď: Hřiště Tower má skluzavku o délce 3 metry.

2. Jaké další prvky jsou součástí hřiště Tower?
Odpověď: Hřiště Tower se skládá z houpačky, žebříku, houpačky se skluzavkou, houpačky na příhradovém rámu a kolotoče.

Dětské hřiště Tower se skluzavkou je skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají zábavnou a bezpečnou hračku pro své děti. Je velmi stabilní a bezpečné, takže se můžete spolehnout, že vaše dítě bude v bezpečí, když se bude hrát. Skluzavka je také skvělou volbou, protože dává dětem možnost vyvinout svou koordinaci a pohybové schopnosti. Dětské hřiště Tower se skluzavkou je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí zajistit zábavu a bezpečnost svým dětem.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.