Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend 28y 0,7l 46% GB L.E. – Investiční / luxusní láhev

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ BALENÍ JOHNNIE WALKER & SONS BICENTENARY BLEND 28Y 0,7L 46% GB L.E.

Johnnie Walker & Sons je jednou z nejznámějších značek whisky na světě. Tato značka má dlouhou historii, která sahá až do roku 1820. Aby oslavila dvousté výročí svého vzniku, uvedla na trh limitovanou edici Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend 28y 0,7l 46% GB L.E. Tento jedinečný blend vychází z tradic, které Johnnie Walker & Sons provázejí po celá desetiletí. Připravte se na slavnostní otevření balení, které vám představíme.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Obsah alkoholu %
46
Typ
Blended
Johnnie Walker

Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend je jedinečná whisky, která byla vytvořena k oslavě 200. výročí založení společnosti Johnnie Walker. Tato výjimečná whisky byla vyrobena pouze pro tento účel a je vyrobená z nejlepších skotských sladů. Whisky je připravena z nejlepších surovin, které jsou zakoupeny z celého světa. Je to jedinečná whisky, která je zárukou kvality a chutí. Je to jedinečná whisky, která se skládá z různých druhů whisky z různých oblastí Skotska. Všechny tyto whisky jsou připraveny s velkou pozorností a pečlivostí, aby bylo zaručeno, že každá láhev bude mít jedinečnou chuť a vůni. Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend je skutečně jedinečná whisky, která byla vytvořena k oslavě 200. výročí založení společnosti Johnnie Walker. Je to whisky, která je vyrobena z nejlepších surovin, které jsou zakoupeny z celého světa. Je to whisky, která je složena z různých druhů whisky z různých oblastí Skotska, které jsou připraveny se zvláštní pozorností a pečlivostí. Je to jedinečná whisky, která je zárukou kvality a chutí a která je zcela nezaměnitelná. Pokud hledáte jedinečnou whisky, která je vyrobena k oslavě 200. výročí Johnnie Walker & Sons, pak je Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend tou pravou volbou.

1. CO JE JOHNNIE WALKER & SONS BICENTENARY BLEND 28Y 0,7L 46% GB L.E.?
Odpověď: Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend 28y 0,7l 46% GB L.E. je luxusní whisky značky Johnnie Walker, která byla speciálně vyrobena k oslavě 200. výročí založení značky.

2. JAKÉ JE SLOŽENÍ JOHNNIE WALKER & SONS BICENTENARY BLEND 28Y 0,7L 46% GB L.E.?
Odpověď: Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend 28y 0,7l 46% GB L.E. je složen ze směsi starých whisky z různých skotských destilérií. Obsahuje whisky z destilérií Strathisla, Glen Albyn, Glendullan, Glenlossie, Linkwood a Inchgower.
Doporučení: Johnnie Walker & Sons Bicentenary Blend 28y 0,7l 46% GB L.E. je skvělý produkt pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní destilát. Je to jedinečná směs, která byla vyrobena speciálně k 200. výročí založení firmy Johnnie Walker. Tento destilát je plný jemných tónů a dokonale se hodí jak k příležitostem, tak k dennímu pití. Jeho ovocné tóny a jemná chuť ve spojení s vyváženou karamelovou chutí a kouřovou vůní jsou dokonalé. Tento produkt by si měli koupit milovníci whiskey a destilátů, kteří hledají něco speciálního a jedinečného.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Alkohol

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.