Jízda na Harley Davidson – adrenalinový dárek pro pravého chlapa

Jízda na Harley Davidson

Jízda na Harley Davidson. Hledáte dárek pro drsňáky, kteří milují sebevědomé stroje? Jízda na motorce Harley Davidson Forty-Eight může být přesně tím, co potřebujete. Ovšem zatímco většina půjčoven vám bez mrknutí okna „napálí“ cenu za půjčení na celý den, na Adrop.cz si můžete svůj zážitek odstupňovat přesně na hodiny – a o to samozřejmě zaplatit méně.

Chtěli jste odjakživa brázdit krajinu na těžké motorce, ale neste si tak úplně jistí, jestli na to „máte?“ Je ve vašem okolí někdo, pro něhož by byla jízda na Harleyi splněným snem? Máte doma jiný model a zajímá vás, jak by vypadala jízda na modelu Harley Davidson Forty-Eight? Hledáte opravdu dokonalý adrenalinový zážitek, který by vyhověl vašim náročným mužským (ale i ženským) příbuzným? Jestliže jste na jakoukoliv z otázek odpověděli ANO, pak je tento zážitek bez debat přesně pro vás.

Jízda na Harley Davidson – na co se můžete těšit?

Asi nepřekvapí, že jsme si jako poskytovatele zážitku vybrali zase osvědčenou firmu, která na našem trhu působí už 14 let. Koneckonců není to první takováhle jízda, kterou jsme si od nich dopřáli, byť co do dvoukolového provedení jde o premiéru.

Už v minulosti jste si u nás mohli přečíst o takových chuťovkách, jako je úniková hra Dostaňte agenta Bureše nebo o novince v ČR, která adrenalinem přímo srší – nebezpečně vypadající volný pád ze 30 metrů (bez jištění) alias Scad Diving.

Jízda na Harley Davidson

A o co půjde tentokrát? Jízda na Harley Davidson na vás čeká v Praze. Ať už si chcete dát jen krátký okruh nebo si motorku zapůjčit na celé odpoledne, pak si tady určitě vyberete. Užijte si opravdu neskutečný výkon tohohle krasavce, podpořený vzduchem chlazeným motorem Evolution 1 200 ccm. Už tohle samo o sobě zní prostě perfektně, ale kombinace s přední kazetovou vidlicí o délce 49 00 z toho udělá něco opravdu speciálního.

Tahle motorka prostě sedí na silnici jako přibitá a vy si tak můžete užít dokonalou symfonii nastavitelných zadních tlumičů, devítipaprskových litých kol s plovoucími kotouči a perfektně ovladatelnými a snadno předvídatelnými brzdami. Nedíváte se jen tak na nějaký Harley Davidson – všechno dohromady je doslova dobře vyladěnou symfonií barev a tvarů, která vás prostě nenechá na pochybách, že se vám pod rukama právě zhmotnil dokonale splněný sen každého milovníka motorek.

Nejlevněji ZDE

Že nemáte zkušenosti s řízením velkým motorek? Nevadí

A co si musíte na takový zážitek připravit? Vlastně skoro nic – jen řidičský průkaz skupiny A. Opravdu, nic víc není třeba. Obvykle se pro podobný zážitek doporučují alespoň minimální zkušensoti s řízením těžkých motorek, ale tahle jízda na Harley Davidson se bez této propriety bez problémů obejde.

Žádné váhové omezení ani nic podobného není, limitující je pouze věk, potřebný k získání řidičského průkazu. Nic víc. Motorka sedí na silnic prostě perfektně a ještě snadněji se ovládá Vypadá nádherně a dokonale mužně a jakmile na ni usednete, okamžitě budete mít pocit, že s vámi srostla. Potvrzujeme, že se řídí naprosto intuitivně a bude vám připadat, jako byste si tenhle rychlý vítr ve vlasech užívali už odjakživa.

Může za to rozhodně pečlivý výběr modelu, protože motorka Harley Davidson Forty-Eight je mezi začínají mi milovníky téhle ikonické značky oblíbená právě kvůli svým perfektním jízdním vlastnostem, snadné ovladatelnosti a spoustě dalších věcí. Ale hlavně je to MAXI Harley, takže přesně to, co potřebujete.

Jízda na Harley Davidson – jaké varianty jsou k mání?

Jak už jsme předeslali, Adrop.cz vás nijak neomezuje. Nemusíte platit za celý den, pokud si chcete projet jen pár koleček. A naopak, pokud si zvolíte opravdu dlouhou vyjížďku, můžete se těšit na vážně velké cenové zvýhodnění. A jak jednotlivé varianty vypadají?

  • Pronájem motorky Harley Davidson Forty-Eight – 1 hodina – 1 osoba – 1 599 Kč.
  • Pronájem motorky Harley Davidson Forty-Eight – 2 hodiny – 1 osoba – 2 499 Kč.
  • Pronájem motorky Harley Davidson Forty-Eight – 3 hodiny – 1 osoba – 3 505 Kč.
  • Pronájem motorky Harley Davidson Forty-Eight – 8 hodin – 1 osoba – 6 469 Kč.

Až 3500 otáčet za minut na osm hodin? To je prostě pořádná porce adrenalinu, kterou si určitě nesmíte nechat ujít!

Poukaz je platný a ž12 měsíců a termín si můžete zvolit předem s dostatečným předstihem. A pokud by vám do toho cokoli „vlezlo“, není problém si nechat platnost poukazu ještě o něco prodloužit. To zní skvěle, že?

My vlastně vidíme jen jedninou nevýhodu – zážitek je to pouze a výhradně pro jednoho. I kdybyste si za sebe chtěli vzít spolujezdce, není to bohužel možné. Takže ať už chcete tenhle zážitek dopřát třeba přítelkyni bez řidičáku nebo stárnoucí babičce, která se nedávno zakoukala do krásy rychlým a mužně vypadajících strojů, máte smůlu. Jinak však žádné nevýhody opravdu nevidíme!

Jízda na Harley Davidson

Od fantastického zážitku vás dělí jen málo

A jak samotný zážitek probíhá? Mnohem jednodušeji, než jakýkoliv jiný. Na začátku si vás vezme do parády zkušený instruktor. Každá motorka má totiž svoje specifika a ani Harley Davidson Forty-Eight není výjimkou. Instruktor vám ukáže, jak na něj, abyste si svůj zážitek vychutnali opravdu na maximum. Poradí pár šikovných triků, poukáže na obvyklé chyby – a to je vlastně vše.

Po nezbytné kontrole řidičského průkazu typu A už můžete jen nasednout a vydat se na parádní projížďku. Adrop za všechny svoje zážitky ručí – vždyť na trhu působí už více než 14 let! Jednodušší už to prostě být ani nemůže!

Harley Davidson motorky

Harley Davidson je americký výrobce motocyklů založený v roce 1903. Společnost vyrábí širokou škálu motocyklů, od cestovních přes cestovní až po sportovní. Harley Davidson je známý svými výkonnými motory a osobitým designem.

Společnost má dlouhou historii závodění, a to jak na silnici, tak na závodní dráze. Harley Davidson získal řadu mistrovských titulů v závodech na ploché dráze i v silničních závodech. Společnost také sponzoruje několik profesionálních jezdců.

Motocykly Harley Davidson jsou oblíbené mezi všemi typy jezdců, od začátečníků až po zkušené jezdce. Motocykly se snadno ovládají a mají pohodlnou jízdní pozici. Jsou také relativně cenově dostupné, takže jsou dobrou volbou pro jezdce, kteří mají nízký rozpočet.

Harley Davidson

9.5

Harley Davidson


9.5/10


Klidně sdílej!

Karlos