Úniková hra chyťte Bureše

Úniková hra chyťte Bureše. Hledáte tip na dárek pro nadšeného antibabišistu nebo si chcete udělat legraci ze současné politické scény? Máte rádi únikovky, kde se humor snoubí s pořádně těžkými úkoly? A úplně nejradši máte, když s sebou můžete vzít partu stejně nadšených přátel?

Pak máme pro vás žhavý tip: Úniková hra chyťte Bureše se vám postará o zábavu, pobavení i poučení… A mnoho z nás si tak nejspíš splní i svůj tajný sen. Dokázat účelovku není snadné, ovšem vám se to přece jen díky všem nabízeným důkazům může povést. Že je v tom určitě háček? A kdyby jenom jeden…

Úniková hra chyťte Bureše – Hele, nelíbilo by se to tátovi?

Jak už víte, na magazínu Knightrider vám přinášíme téměř výhradně kvalitně zpracované recenze – a nezáleží na tom, zda se jedná o produkty do vašeho lékárenského šuplíčku nebo o dárky a zážitky. A na tuhle únikovku jsme narazili čistě náhodou. Nejrůznějších vtipných dárků, zdobených načuřeným ušatým a brýlatým mužíkem, je dost a dost. Ovšem Úniková hra chyťte Bureše? To je něco docela jiného.

Posmějí se i ti, kteří se jinak politickým rozhovorům na míle vyhýbají a řepka je pro ně nanejvýš symbolem jarní alergie. Ovšem pokud máte naopak – jako my – v rodině fanatického odpůrce aktuální vládní elity, nemůžete prostě s tímhle dárkem šlápnout vedle. Jen jedno si předem vyhraďte: v útulné kavárně, kde se celý tenhle antipolitický bonbónek odehraje – budou zakázány veškeré rozhovory na politické téma. Ne, že by je tady neuvítali s radostí, ovšem připravených úkolů, šifer a hádanek je tu až až. A budete-li jen bezcílně plkat, ukáže vám Bureš zase jenom dlouhý nos.

TIP: VÍCE INFORMACÍ

Hra, která se ničeho nebojí

Nejrůznějších vtipů o agentu Burešovi koluje spousta, ale že byste si je mohli bez obav užít i právě během únikovky? A víte co? Vlastně proč ne. Vybavte se koblihou a zjistěte, co všechno si na vás autoři téhle jednohubky nachystali. Proč jednohubky? Na celé to vyšetřovatelské a soudní kolečko máte totiž přesně hodinu – a ani o minutu navíc.

To zní lákavě, že? Nejrůznější instituce honí Bureše po soudech léta a vy můžete celý problém vyřešit do hodiny. Ale nebude to snadné, s tím nepočítejte. Sorry jako. Právě proto tahle únikovka nabídne hned tři varianty:

  • Úniková hra chyťte Bureše pro 1-2 hráče
  • Úniková hra chyťte Bureše pro 3-4 hráče
  • Úniková hra chyťte Bureše pro 5-6 hráčů

Ceny jednotlivých variant se mírně liší. Z peněženky tedy můžete vytáhnout 999 Kč, ale i 1 499 Kč. Ale není třeba se obávat, že vás takhle únikovka vzala pěkně na hůl. Obtížnost a další věci se totiž mění právě podle počtu hráčů. Navíc uvedená cena vždy platí pro maximální povolený počet hráčů, takže pokud si zakoupíte třeba variantu: Úniková hra chyťte Bureše pro 5-6 hráčů, je cena 1 499 Kč konečná. Přijít může až šest osob a vy na místě už nic nedoplácíte. Cena samozřejmě platí pro všechny, rozhodně si není třeba opatřovat šest voucherů po 1 499 Kč Naopak. Rozpočítáte-li cenu celého zážitku právě „na hlavy“, dostanete se k velmi optimistickému číslu.

Náš tip: Pokud vás na místo dorazí méně, peníze se samozřejmě nevracejí. To jen pro informaci – opravdu mezi námi existují tací, kteří jsou schopni toto reklamovat.

Co na vás čeká a na co se můžete těšit?

Kde se Úniková hra chyťte Bureše koná? Zamířit musíte do jedná kavárny v blízkosti Žižkovské televizní věže. To jen pro představu, že vás nelákáme do nějakého bohem zapomenutého místa. Právě tady na vás čeká agent Bureš a jeho Agroführert.

Právě do útrob této společnosti se totiž jako zázrakem dostanete a ze všech dostupných lejster, poznámek a náznaků si musíte odnést nezvratný důkaz, který tohoto diktátora a neomezeného vládce uvrhne do vězení (samozřejmě nejlépe na doživotí).

Nejlepší na tom je, že nepotřebujete vůbec žádnou znalost politiky. Hra je tak perfektní, že vás vtáhne úplně sama, i kdybyste přenos z parlamentu viděl naposledy ještě v černobílé televizi. Vůbec se tedy nebojte vzít s sebou opravdu kohokoli, kdo má v sobě dostatek nadsázky, smyslu pro humor a cit pro řešení opravdu těžkých úkolů.

Právě v centru Prahy totiž můžete nadvládu Agroführertu a jeho majitele vyřešit opravdu jednou provždy. Osobně máme vyzkoušeno, že čím více lidí, tím menší je pravděpodobnost, že se na nějakém úkolu nadlouho zaseknete a ke konečnému řešení se tak nedostanete. Ovšem pozor na ty, kteří chtějí všechno řešit na vlastní pěst případně „bývají chytří jak rádio.“ Takový článek dokáže celý tým potopit, takže pokud sem chcete někoho vzít jen z povinnosti, nedělejte to. Tahle únikovka z vás udělá opravdu sehraný tým, to nám věřte.

TIP: VÍCE INFORMACÍ

Úniková hra chyťte Bureše zabalená třeba v toaleťáku

Tenhle báječný zážitek si můžete pořídit ZDE, odkud jsme vám už pár podobných laskominek vylovili a zrecenzovali. Platí pro ni všechny standardní záruky, včetně garance spokojenosti Jen myslete na to, že Úniková hra chyťte Bureše se musí rezervovat 14 předem a přístup na ni je možný od 15 let. Na místo se pak dostavte alespoň s čtvrthodinovým předstihem.

Musíme vyzdvihnout i možnost dárkového balení. Hezky vytištěný poukaz nebo skládací knížku ale v tomhle případě asi nevyužijete. Mnohem spíše doporučujeme stylový toaletní papír! Zakoupit tento zážitek můžete už teď – platnost poukazu je dostatečně dlouhá. Zážitek si navíc lze užít celoročně a za každého počasí. Nemusíte se tedy bát, že by vám před záchranou nebohých obětí Agroführertu a jeho neomezeného vládce agenta Bureše mohlo cokoliv stát v cestě!

Klidně sdílej!

Karlos