Nejlepší kapesní hodinky

Nejlepší kapesní hodinky – Pro muže neexistuje žádný doplněk, který by byl tak nadčasový, jako hodinky. Než přišly doby, kdy nám chytré telefony ukazovaly, kolik je hodin ve stovkách různých lokací, a před náramkovými hodinkami, na kterých se dá nastavit upozornění, jsme měli elegantní kapesní hodinky. Obvykle byly připnuté k vnitřní kapse kabátu nebo saka řetězem. Starožitnost a naprostá jednoduchost kapesních hodinek se v celé Severní Americe i Evropě zase vrací do módy.

Začátek šestnáctého století přinesl do Evropy přímo šílenství kapesních hodinek, původem z Německa a Itálie. Všechno, od stylu pouzdra až po vyšívané symboly na obalu, vám mohlo říct dost o muži, který je měl právě u sebe. Tenhle smysl pro klasiku právě prochází další vlnou. Teď u mužů není neobvyklé, mít kapesní hodinky na pracovních setkáních nebo vybroušených luxusních večírcích.

Jestli se chystáte k prvnímu kroku do světa kapesních hodinek, nebo třeba potřebujete inspiraci pro nový kousek do vaší sbírky, prohledali jsme internet, abychom našli 3 populární kapesní hodinky, které vám vylepší váš styl.

 

1 – Prim W04P.13033.A

Klasické mechanické kapesní hodinky PRIM s ručním nátahem, které mají pouzdro zdobené reliéfy.

 

Parametry

Chronograf : Žádný chronograf
Velikost : velké (šířka 4 – 5,49 cm)
Záruka : 3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku : Mechanické – natahování korunkou
Pouzdro : ocel
Řemínek : ocel
Barva řemínku/tahu : stříbrná
Sklo : minerální
Vodotěsnost : 0 ATM/0 BAR
Váha : 80 g
Rozměr : 47x47x17 mm

 

VÍCE INFORMACÍ

 

2 – Tissot T-Pocket Lepine T82.6.550.32

Klasické kapesní hodinky značky Tissot v ocelovém leštěném pouzdře vás nikdy nezklamou, díky preciznímu dílenskému zpracování a použití kvalitních materiálů. Značka – Tissot, Pouzdro – ocel, Typ strojku – Quartz – baterie, Sklo – minerální, Tvar pouzdra – kulaté, Typ – analogové, Záruka – 3 roky (2 + 1 ZDARMA), Design – bez kamínků, Vodotěsnost – 0 ATM/0 BAR

Parametry

Velikost : velké (šířka 4 – 5,49 cm)
Záruka : 3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku : Quartz – baterie
Pouzdro : ocel
Sklo : minerální
Vodotěsnost : 0 ATM/0 BAR
Rozměr : 49x49x8 mm

 

VÍCE INFORMACÍ

 

3 – Tissot T-Pocket Lepine Mechanical T861.405.99.033.01

Stříbrný ciferník zdobí klasické římské číslice místo indexů a chronograf jako vteřinovka. Potěší i očíslování indexů a detailní zpracování ručiček. Specialitou těchto hodinek je automatický strojek s rezervou chodu až 46 hodin.

Parametry

Chronograf : 1 chronograf
Velikost : velké (šířka 4 – 5,49 cm)
Záruka : 3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku : Mechanické – natahování korunkou
Rezerva chodu : 46 hodin
Pouzdro : mosaz – pozlaceno – s PVD povlakem
Řemínek : mosaz – pozlaceno – s PVD povlakem
Barva řemínku/tahu : růžové zlato
Sklo : minerální
Vodotěsnost : 0 ATM/0 BAR
Váha : 93 g
Rozměr : 51x51x12 mm

 

VÍCE INFORMACÍ

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.