Nejlepší hodinky do 10000Kč

Obsah

Nejlepší hodinky do 10000Kč – není těžké vybrat, když víte jak na to. Ačkoliv už v dnešní době nejsou hodinky ničím výjimečným a dovolit si je může každý, přesto v sobě stále ukrývají určitý prvek luxusu. Movité lidi často poznáte právě podle velice drahých hodinek. Pro běžné oko jsou možná k nerozeznání od jiných značek, ale zkušenější člověk ihned pozná rozdíl mezi hodinkami za pár stovek a těmi za desetitisíce nebo i statisíce. Je nám jasné, že běžně si nikdo hodinky v hodnotě domácího kina nebo malého automobilu nepořídí, ale i tak chcete nosit takové, které jsou kvalitní, spolehlivé a dobře doplňují váš styl. Takové kousky se dají najít i do 10 000,- Kč. My vám dnes poradíme, jaké značky jsou ty nejlepší a proč vybrat právě je.

Hodinky za příznivou cenu nemusí být vůbec nekvalitní. Klíčové je volit osvědčené výrobce, kteří sází na vytříbený design, kvalitní provedení i dostupnost. Hodinky do 10 000 určitě mohou být:

  • kvalitní a funkční
  • skvělým doplňkem vašeho stylu
  • projevem vkusu a vytříbenosti

Nemusíte za ně utratit celou výplatu. V takovéto cenové relaci již seženete kousky, které rozhodně stojí za zvážení a určitě si vyberete i takové, které budou sedět vašim potřebám, vaší osobnosti i zájmům a povolání.

Dánská elegance

Je-li pro vás prioritou čistota, elegance a minimalismus, pak už dále hledat nemusíte. Dánská značka Bering vyrábí hodinky inspirované arktickou přírodou, jsou tedy ledově okouzlující, a přitom jednoduché a elegantní. Hodinky Bering jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jakými je keramika, safír, ocel, zirkony a diamanty. Typické jsou pro ně odstíny barev stříbrné, zlaté, ocelově modré či zemitě hnědé. Hodí se pro dámy i pány, kteří chtějí hodinkami podtrhnout svou přirozenou eleganci a šarm a hledají střízlivý kousek, který ideálně doplní každý outfit.

Top modely od značky Bering

 

Německá kvalita

Prvotřídní kvalitu můžete očekávat od hodinek německé značky Zeppelin. Jsou výjimečné především svým velmi výrazným, ale stále skvěle přehledným a praktickým ciferníkem, který na první pohled upoutá vaši pozornost. Hodinky Zeppelin preferují klasické barvy řemínků jako jsou hnědá, šedá či černá a striktně dodržují tradiční kulatý tvar ciferníku. Hodí se zejména pro ty, kteří mají rádi tradiční design a záleží jim na preciznosti a kvalitě.

Top modely od značky Zeppelin

Hodinky od módní značky

Značka Tommy Hilfiger, kterou většina z nás zná spíše jako výrobce dámské i pánské módy, si věří i na trhu s hodinkami. Přináší svěží styl americké módy a vyznačuje se nápaditými detaily. Hodinky Tommy Hilfiger udělají radost především mladší generaci, kterou jistě zaujmou netradičními tvary, barvami i originálními detaily.

Top modely od značky Tommy Hilfiger

 

Značka s českým odkazem

Příběh značky Bulova začal už v roce 1875 a překvapivě má kořeny v Česku. Český rodák tehdy v New Yorku založil hodinářskou manufakturu, která se později přesunula do Švýcarska. Hodinky Bulova jsou skutečně špičkové co se týče přesnosti a důrazu na ty nejmodernější technologie a absolutní preciznost výroby. Jednotlivé modely kombinují poměrně jednotný ciferník doplněný celou řadou designově zajímavých řemínků.

Top modely od značky Bulova

 

Investujte do sebe

Dopřejte si hodinky, které podtrhnou vaši eleganci, charisma a udělají ten nejlepší první dojem. Hodinky do 10 000 mohou být tou nejlepší investicí do vaší sebeprezentace. Při výběru se soustřeďte na:

  • známé značky, které mají dlouhou tradici a spokojené zákazníky
  • výběr takových hodinek, které zapadnou k vašemu životnímu stylu
  • hodinky jsou investice, která se vám vrátí

Vybírat můžete v kamenných obchodem i na internetu, modelů je opravdu celá řada a vybere si určitě každý. Hodinky už dávno neslouží jen svému primárnímu účelu – tedy informovat nás o čase – ale jsou skvělým designovým doplňkem, který přitahuje pozornost

Klidně sdílej!

Sammy

Rád píšu o adrenalinových sportech a mou největší vášní jsou hodinky. Před 5 lety jsem do Česka na malou vesnici přestěhoval z Londýna. Možná moje čeština nebude perfetkní ale články vám snad budou vávat smysl.