Řidičem závodního rally speciálu – vyzkoušejte rallye na vlastní kůži

Řidičem závodního rally speciálu – hledáte perfektní dárek pro muže, ze kterého adrenalin doslova stříká do všech směrů? Jeden pro vás máme – a provede vás jím přímo profesionální závodník! Oko jediného milovníka divokých rallye nezůstane suché – a košile vlastně taky ne.

Co dělají automobiloví závodníci, když zrovna odpočívají mezi sezónami? Berou si na paškál jiné nadšence a dělají jim spolujezdce při jedinečných zážitcích. Nevěříte? Ale přesně takhle to funguje třeba u Dominika Brože. Nadaný závodník z juniorského mistrovství Evropy přes zimu rozhodně nezahálí. Ovšem mezi lazením formy a vylepšováním svého nadupaného vozu si najde čas i na trochu té zábavy – třeba právě s vámi!

Na okruh jako profesionální rallye jezdec

Dominik Brož pochází z města Turnov v Libereckém kraji a k závodění se dostal už ve velmi útlém věku, není divu – následoval totiž svého otce, který za volantem rychlých kár strávil více než 20 let. A právě on vás chce pozvat do Bělé pod Bezdězem, kde si na speciálním závodním okruhu můžete vyzkoušet místo řidiče rallye.

185 hp/190 Nm při 7500 otáčkách – no nejsou to neuvěřitelná čísla? Exploze emocí je zaručena, adrenalin vystoupá do závratných výšin, srdce se rozbuší… Ale klid, nikoli strachem, ale toužebným očekáváním. Vždyť do tohohle zážitku se rozhodně nevrhnete bez přípravy. Stačí, pokud si ho pořídíte od Adrop.cz.

Tahle firma je u nás oblíbeným hostem, nabízí totiž opravdu pestré a chutné menu, plné opravdu nevázaných příležitostí. Naposledy jsme recenzovali Jízdu na Harley Davidson, ale stát se řidičem závodního rally speciálu je úplně nový level!

Dárek, který není omezen počasím – ani ničím jiným

Máte v rodině vytíženého milovníka závodního adrenalinu, který se však jen těžko přizpůsobuje jakýmkoliv změnám a svůj itinerář má vyplněný na měsíce dopředu? Nechte ho stát se řidičem závodního rally speciálu, protože tenhle zážitek není jakkoliv omezen počasím! Vyjet lze za prudkého větru, deště apod. Vždyť ve skutečném závodě se na tyhle nepříjemnosti ohled také nebere. Tak proč si autentický zážitek čímkoliv kazit?

ZA AKČNÍ CENU ZDE

Termín se tedy nemůže změnit jen proto, že si to matka příroda tak trochu rozmyslela. Pamatujte jen na to, že rezervaci je nutné provést alespoň 21 dní předem. Dominik Brož se totiž mnohem raději věnuje větším skupinkám nejméně o pěti lidech. Více než 18 se vás však na místě sejít nemůže, takže OK. Alespoň si odbudete instruktáž pěkně ve veselé atmosféře.

Řidičák není nutný, zkušenosti s řízením vozu ano

Protože se tento zážitek odehrává na soukromém testovacím okruhu, můžete se stát řidičem závodního rally speciálu i bez řidičského průkazu, nutné jsou ovšem nějaké zkušenosti. Jde tedy o ideální dárek pro syna nebo vnuka, který právě dovršil 18 let, řízení má v malíčku díky vám a vaší velké zahradě, ovšem na řidičský průkaz ještě nedosáhl.

Pamatujte také na to, že tahle opravdu řádná dávka adrenalinu není vhodná pro nemocné osoby, konkrétně pro kardiaky, epileptiky a pacienty, trpící onemocněním cév. Před samotnou jízdou je nutné podepsat čestné prohlášení o vaší zdravotní způsobilosti, lékařské osvědčení není nutné.

 

Pospěšte si, jedinečný zážitek si můžete užít už jen 4 měsíce!

Dominik Brož využívá tuhle příležitost jako svůj zdokonalovací trénink. A protože sezona závodů se rychle blíží, budete ho mít jako navigátora k dispozici jen do 2.3. 2020! Oceňujeme, že i když jsou standardně v nabídce pouze pondělky a čtvrtky, za příplatek si lze domluvit setkání i v pátek nebo o víkendu. Počítejte jen s menším doplatkem 400 Kč.

Vzít si s sebou můžete i partu kamarádů jakožto diváky, kteří mohou vaši jízdu zdokumentovat svým mobilem nebo přímo profi kamerou – jak je libo. Jen se připravte na to, že vám tohle testování doopravdy parááááádního vozu budou nejspíš závidět. Nikdo z vás tedy na den, kdy se z vás stal řidič závodního rally speciálu určitě jen tak nezapomeneme.

Řidičem závodního rally speciálu – co byste ještě měli vědět

Žádné váhové ani výškové omezení není, což určitě potěší. Oblečení si také můžete sbalit takové, jaké uznáte za vhodné. Samotný zážitek se pak skládá z asi půlhodinové instruktáže a poté pěti kol samotného závodního okruhu. Každé kolo trvá asi dvě minuty, takže se můžete těšit celkem na deset minut divoké jízdy doslova nadupané adrenalinem!

ZA AKČNÍ CENU ZDE

Opravdu musíme ještě něco dodávat? Nejspíš ne, ale stejně nám to nedá. Abyste měli kompletní info, pak vězte, že řídit budete Peugeot 208 R2, kterému se přezdívá také vůz pro začínající rallye závodníky. A není to náhoda, rychlost se v něm totiž mísí se snadnou ovladatelností a jednoduchým řízením. Zkrotí ho i méně zkušený jezdec, zvlášť bude-li mít s sebou zkušeného navigátora, jakého vám právě v Adrop.cz nabízí. Těšit se můžete zejména na sportovně naladěné pérováním a spolehlivé stavitelné tlumiče Öhlins. Samozřejmostí jsou i výkonnější brzdy, skořepinová sedadla, homologovaná ochranná klec a samozřejmě i nezbytné perfektně vychytané hydraulické posilování řízení. Pod kapotou budete mít 188 koní a pětistupňovou sekvenční převodovku kombinovanou s diferenciálem s omezenou svorností. A to už je z naší strany vážně všechno, protože další komentář tenhle závodní nadupaný mazlík prostě nepotřebuje

Takže neváhejte a odměňte milovníka adrenalinové jízdy a rally závodů pěkně najednou! V nabídce jsou mimo jiné i rafinovaná dárková balení – od dárkového poukazu až po vtipný toaletní papír! Voucher je rovněž možné do 30 dní vrátit a více než 14 let na trhu vám zaručí, že půjde o zážitek skutečně po všech stránkách ověřený a prozkoušený!

Klidně sdílej!

Karlos
Karlos