Nápadité rozměry a barevné provedení plotovek Dřevoplast Brno

Nápadité rozměry a barevné provedení plotovek Dřevoplast Brno

Pokud hledáte originální řešení plotu, zkuste se zaměřit na nabídku plotovek od firmy Dřevoplast Brno. Tyto plotovky jsou nejen funkcí a praktickým způsobem oddělení pozemku, ale také krásným prvkem estetického designu vaší zahrady.

Dřevoplast Brno nabízí plotovky v mnoha různých rozměrech a provedeních. Díky tomu si můžete vybrat takový design, který bude ladit s okolní architekturou a zároveň vyhovovat vašim potřebám.

A co se týče barevného provedení, v tomto ohledu se firma Dřevoplast Brno opravdu neomezuje. Můžete si vybrat plotovky ve standardních barvách, ale také v provedení podle vašich individuálních přání.

Vyzkoušejte tedy plotovky od Dřevoplast Brno a zkrášlete si svou zahradu či pozemek. Keywords: plotovky, Dřevoplast Brno, rozměry, barevné provedení, zahrada, pozemek, design.

Dřevoplastové prkna a dlaždice v AKCI

Nápadité rozměry a barevné provedení plotovek Dřevoplast Brno

Plotovky jsou nedílnou součástí našich zahrad a pozemků. Nejenže chrání soukromí a majetek, ale také mohou přidat estetickou hodnotu našemu domovu. V poslední době se stává velmi oblíbenou volbou plotovek, které jsou vyrobeny z dřevoplastu.

Co je to dřevoplast?

Dřevoplast je materiál, který můžeme najít pod různými názvy – např. WPC (Wood Plastic Composite) nebo bambusový kompozit. Jedná se o materiál, který obsahuje dřevní vlákna a polymery, díky čemuž má vlastnosti jak dřeva, tak plastu.

Tento materiál je velmi odolný proti vodě, hnilobě a loupání. Díky svým vlastnostem je ideální pro výrobu plotovek, které budou vystaveny venkovním podmínkám.

Nápadité rozměry

Jednou z výhod plotovek z dřevoplastu je, že jsou k dispozici v mnoha různých rozměrech. Díky tomu můžete vytvořit plot, který bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Standardní výška plotovek je 180 centimetrů, ale jsou k dispozici i menší varianty. Dále můžete volit různé šířky lamel, které se používají na výrobu plotových panelů.

Barevné provedení

Další výhodou plotovek z dřevoplastu je, že jsou k dispozici v mnoha různých barvách. Můžete si tak vybrat barvu, která bude dokonale ladit s vaším domem a okolím.

Nejčastěji se používají hnědé, šedé nebo béžové odstíny, ale existují i jiné barevné varianty. Díky tomu se dřevoplastové plotovky dokáží přizpůsobit každému stylu a vkusu.

Pokud hledáte kvalitní a estetickou variantu plotových panelů, určitě zvažte plotovky z dřevoplastu. Nabízejí široké možnosti rozměrů a barevného provedení, a navíc jsou odolné proti venkovním podmínkám.

Zdroj: https://www.drevoplast.cz/

wpc

Dřevoplastové prkna a dlaždice v AKCI

O plotovkách Dřevoplast Brno

Co je to Dřevoplast Brno?

Dřevoplast Brno je společnost, která se specializuje na výrobu plotovek a příslušenství z PVC.

Jsou Nápadité rozměry a barevné provedení plotovek Dřevoplast Brno dostupné?

Ano, plotovky Dřevoplast Brno jsou k dispozici v různých barvách a rozměrech, takže si můžete vybrat to, co nejlépe odpovídá vašim požadavkům a potřebám.

Je možné si objednat vlastní rozměry a barevné provedení?

Ano, u plotovek Dřevoplast Brno je to možné. Pokud potřebujete speciální rozměry nebo barevné provedení, obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme s objednávkou.

Jsou plotovky Dřevoplast Brno trvanlivé a odolné?

Ano, plotovky Dřevoplast Brno jsou velmi trvanlivé a odolné vůči povětrnostním vlivům. Jsou vyrobeny z PVC materiálu, který je odolný vůči UV záření, vlhkosti, hnilobě a dalším faktorům.

Je instalace plotovek Dřevoplast Brno složitá?

Instalace plotovek Dřevoplast Brno je velmi snadná a není třeba mít specializované znalosti. Plotovky se jednoduše spojí dohromady a upevní se na konstrukci plotu. V případě potřeby vám nabídneme návod k instalaci nebo vám můžeme zajistit instalaci prostřednictvím našich profesionálních montérů.

drevoplast

Plotovky Dřevoplast Brno: Perfektní řešení pro vaše ploty

Co jsou plotovky dřevoplast?

Plotovky dřevoplast jsou moderním řešením pro vaše ploty. Jsou vyrobeny z plastové hmoty s vložkami z dřevovláknité desky a vypadají jako pravé dřevo. Díky tomu mají všechny výhody dřeva, ale nevyžadují takovou údržbu.

Proč se vyplatí zvolit plotovky dřevoplast Brno?

Plotovky dřevoplast Brno jsou ideálním řešením pro každého, kdo hledá trvanlivé, odolné a esteticky pěkné řešení pro svůj plot. Díky použití plastové hmoty jsou plotovky odolné vůči povětrnostním vlivům, nehrozí jim napadení hmyzem ani plísněmi a nevyžadují takovou údržbu jako ploty z přírodního dřeva.

Jaké jsou výhody plotovek dřevoplast Brno?

– Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům
– Odolnost vůči napadení hmyzem a plísněmi
– Nízká údržba
– Estetické provedení
– Široký výběr barev a vzorů

Pokud máte zájem o plotovky dřevoplast Brno, doporučujeme navštívit stránku na Wikipedii, kde se dozvíte více o různých typech plotů.

wpc prkno

Nápadité rozměry a barevné provedení plotovek Dřevoplast Brno

Rozměry plotovek

  • Výška: od 50 cm do 200 cm
  • Šířka: od 80 cm do 300 cm
  • Tloušťka: od 16 mm do 40 mm

Barevné provedení plotovek

  • Přírodní dřevo
  • Laminované dřevo v různých variantách
  • Prefabrikované dřevo v různých barvách

WPC terasy a prkna v AKCI

Kategorie – Dřevěné produkty

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.