Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E. – Investiční / luxusní láhev

KIRK AND SWEENEY CASK STRENGTH NO.1 XO 25Y 0,7L 65,5% L.E. – UŽIJTE SI PŘÍJEMNOU CHUŤ A AROMATICKOU BOHATOST

Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E. je výjimečný rum, který je vyroben z nejlepších ingrediencí a je vysoce kvalitní. Tento rum je považován za nejlepší díky svému jedinečnému chuťovému profilu, který je výsledkem dlouhého procesu ležení v dubových sudech. Jeho výjimečnost je dána jeho vysokou sílou, která dosahuje 65,5% L.E., a jeho bohatou chutí a vůní. Tento článek se zaměří na to, jak tento rum vznikl, jaké jsou jeho chuťové a aromatické vlastnosti a jak jej lze nejlépe servírovat.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Ultimátní limitovaná edice, rodinný klenot z pokladnice Kirk and Sweeney. V sudové síle a majestátním luxusním balení. Několik kusů v ČR.

Země
Dominikánská republika
Objem
0.7 l
Destilerie
J Armando Bermudez & Co.
Limitovaná edice
Ano
Kirk and Sweeney

Kirk and Sweeney” byl název dřevěného škuneru, který byl vyhlášený v pašování rumu z karibské oblasti do Spojených států během prvních let Velké Prohibice v USA. Obvykle těsně předtím, než vplul do vod Spojených států, škuner Kirk and Sweeney zakotvil na tzv. „Rum Line“ (okraji vod spadajících do jurisdikce USA) a prodával rum menším lodím, které zastavily po jeho boku Menší lodě byly rychlejší a ovladatelnější než flotila pobřežní stráže a pašovaly pak rum na břeh. Legendárnímu škuneru se stal osudný rok 1924, kdy byl pobřežní stráží zajat s velkou nakládkou skvělého karibského rumu, poté přejmenován na „Chase“ a až do pozdních 40.let sloužil potřebám US Coast Guard.

Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E.

KIRK AND SWEENEY XO je ojedinělý luxusní klenot pro stále rostoucí skupinu fanoušků stylového dominikánského rumu, který je poctou legendárnímu škuneru Kirk and Sweeney. Rafinovaný druh melasy („Blackstrap Molasses“) z ručně sklízené cukrové třtiny byl u zrodu
vybraných šarží, které strávily v sudech po bourbonu celých a dlouhých 25 let. Na trh přichází v sudové síle (65,5%) a velmi limitovaném množství 1926 láhví, v ČR pouhých 36 ks.

Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E.

AROMA:
ve vůni dominují prolínající se vrstvy sušeného ovoce a dubu s decentními tóny karamelu a toffee

CHUŤ NA PATŘE:
jako první přicházejí stopy vanilky a praženého dubu senzačně umocněné tóny sherry a rozinek s jemnými náznaky koření a sladkého sušeného ovoce. Noblesně robustní, hřejivé a dlouhé zakončení.

Kirk and Sweeney XO Cask Strength L.E. číslo 1 0,7L 65,5 je jedinečný destilát, který je vyroben z nejlepších rumů z Dominikánské republiky. Tento rum byl speciálně vyroben pro vybranou skupinu milovníků rumu. Jeho výjimečnost spočívá v tom, že je vyroben z nejkvalitnějších surovin a jeho silná 65,5% alkoholová síla vytváří jedinečnou chuť. Tento destilát má jemnou a vyváženou chuť, která je doplněna o tóny karamelu, vanilky a kokosu. Tento rum je také známý svou vůní po oříšcích a jemném dřevě. Kirk and Sweeney XO Cask Strength L.E. číslo 1 0,7L 65,5 je jedinečnou kombinací tradičních receptur, moderní technologie a vynikajícího destilačního umění. Jeho výjimečnost je dána přísnými postupy, které se při výrobě tohoto destilátu používají. Tento destilát je určen pro skutečné milovníky rumu, kteří hledají výjimečnou chuť a vůni.

Q: Jaká je země původu u Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E.?
A: Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E. pochází z Dominikánské republiky.

Q: Jaký je obsah alkoholu u Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E.?
A: Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E. obsahuje 65,5% alkoholu.

Doporučení: Kirk and Sweeney Cask Strength No.1 XO 25y 0,7l 65,5% L.E. je luxusní rum, který je výjimečně silný a má výbornou chuť. Je to skvělá volba pro milovníky rumu, kteří hledají vysoce kvalitní produkt. Tento rum je ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a zároveň si užít luxusní zážitek.

TIP: Tuto láhev pořídíte za skvělou cenu ZDE!

>> DO OBCHODU <<

Kategorie – Whisky

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.