Jaké druhy rumu jsou nejlepší pro dámské chuťové buňky

Jaké druhy rumu jsou nejlepší pro dámské chuťové buňky?

Rum je nápoj, který má své milovníky po celém světě. Pokud jde o dámské chuťové buňky, existuje několik různých druhů rumu, které jsou populární.

Wine cask rum – Tento typ rumu se zraje ve starých vínech, což mu dává výrazné ovocné chutě. Je to ideální volba pro milovníky vína.

Spiced rum – Tento druh rumu obsahuje směs koření, jako jsou skořice, vanilka, anýz a kardamom. Je to perfektní volba pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, ale stále si uchovat sladkou chuť rumu.

Dark rum – Tento druh rumu se zraje v dubových sudech, což mu dává tmavou barvu a výraznou chuť. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí silnou chuť, ale stále si uchovat sladkou základní chuť rumu.

White rum – Tento druh rumu se vyrábí ze šťávy cukrové třtiny a má lehkou, světlou barvu. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco lehčího a osvěžujícího.

Při výběru rumu záleží na preferencích každého jednotlivce. Můžete si také vyzkoušet různé druhy rumu v koktejlech a najít si tak svůj oblíbený nápoj.

Nejlepší rumy v AKCI

Jaké druhy rumu jsou nejlepší pro dámské chuťové buňky

1. Bílý rum

Bílý rum je nejoblíbenějším typem rumu mezi ženami. Je to proto, že má jemnou chuť a voní svěže. Vyniká v nápojích jako daiquiri nebo Cuba libre.

2. Zlatý rum

Zlatý rum má intenzivní a sladkou chuť s jemným karamelovým odstínem. Vynikající je v míchaných nápojích jako Mai Tai, rum a cola nebo rumová limonáda.

3. Tmavý rum

Tmavý rum se vyznačuje výraznou chutí s tóny kakaa, kávy a koření. Je ideální pro kořeněné nápoje jako jsou Pina Colada, Mai Tai a Dark and Stormy.

4. Overproof rum

Overproof rum je nejsilnějším druhem rumu s obsahem alkoholu více než 57,5 %. Jeho chuť je méně jemná než u ostatních druhů rumu, ale je vhodný do nápojů jako je Zombie Punch.

5. Koňak

Koňak má sladkou a hladkou chuť s tóny vanilky, jablka a skořice. Snažte se koupit koňak s alespoň třemi lety chlazení. Zvlášť vyniká v míchaných nápojích s čajem a citronem.


Chuťové buňky u žen jsou velmi citlivé a na tom, jaký druh rumu zvolíte, záleží. Pokud chcete potěšit své dámské přátelkyně a připravit jim dokonalý mix, vybírejte ze čtyř druhů rumu: bílého rumu, zlatého rumu, tmavého rumu a overproof rumu. Do míchaných nápojů s rumem přidávejte i koňak, který dokáže být velmi překvapivým ingrediencí. Pamatujte si, že chuťové preference jsou subjektivní, takže vyzkoušejte všechny typy rumu a zjistěte, co se vašim přátelkyním nejvíce líbí.

Zdroj

rum

Nejlepší rumy v AKCI

Jaké druhy rumu jsou nejlepší pro dámské chuťové buňky?

Bílý rum

Bílý rum je skvělou volbou pro dámské chuťové buňky, protože je lehce nasládlý a velmi osvěžující. Můžete si ho vychutnat v mnoha koktejlech, například v Mojitu nebo Piňa Coladě.

Zlatý rum

Zlatý rum je mírně sladší než bílý rum díky delšímu zrání v sudech. Jeho chuť je bohatší a plnější. Můžete si ho vychutnat nejčastěji ve formě Rum Coly.

Temný rum

Temný rum má výraznou chuť, která se nejvíce hodí kuřákům a milovníkům destilátů. Má také silnou vůni karamelu, vanilky a někdy i koření. Některé ženy však mohou tuto chuť považovat za příliš intenzivní.

Prosím, pamatujte si, že každá žena má jiné chuťové preference a záleží jen na vás, který druh rumu si oblíbíte nejvíce.

rumy

Rum pro dámy: Nikdy nebylo lípě než teď ochutnat nejlepší rumy světa

Pro dámy, které se zajímají o rum, je dnes snazší než kdy jindy najít nejlepší rumy na trhu. Díky stále rostoucímu zájmu o rumy se objevuje více a více značek, které se zaměřují na ženskou klientelu.

Co je to rum?

Rum je alkoholický nápoj, který se vyrábí z melasy nebo cukrové třtiny. Vyrobený alkohol je poté stářen v sudech z dubového dřeva, čímž se získává jeho charakteristická chuť. Rum má různé kategorie a každá z nich je určena podle procesu výroby a zrání.

Nejlepší rumy pro dámy

Mezi nejlepší rumy pro dámy patří například Bacardi Superior, který je ideální pro míchané nápoje jako mojito nebo daiquiri. Dalším dobrým výběrem je Flor de Caña, který se vyrábí v Nikaragui a je stářen 18 let. Jeho chuť je plná kávových a kakaových tónů. Pro náročné dámy je králem mezi rumy dostupným na trhu Zacapa XO, který je vyráběn v Guatemale a prochází 23 letým zráním. Jeho chuť je komplexní s tóny švestek a mandle.

Jinou dobrou volbou je i El Dorado 15, vyráběný v Guyaně. Tento rum je stářen v sudech po bourbonu a portu a jeho chuť je plná karamelu, vanilky a sherry. Dalším zajímavým rumem pro dámy je Diplomático Reserva Exclusiva z Venezuely, který je stářen 12 let a jeho chuť je plná tónů vanilky, kakaa a podušek.

Pokud se tedy zajímáte o rum a chcete ochutnat nejlepší rumy pro dámy, můžete začít těmito výše zmíněnými značkami a pokračovat v objevování dalších značek, které vám ochotně nabídnou to nejlepší.

Zjistěte více o rumu na Wikipedii.

rum

Jaké druhy rumu jsou nejlepší pro dámské chuťové buňky

 • Bay rum

  typ rumu s výraznými kořeněnými tóny a jemnou vůní citrusů, která potěší spíše citrusovou a kořenitou chuťovou buňku.

 • Rum s kořením

  rum s přidanými kořením, jako například skořice, hřebíček, kardamom či zázvor, bude chutnat spíše fanouškům exotických a kořenitých příchutí.

 • Rum s ovocnými tóny

  pro dámské chuťové buňky mohou být vhodné rumy s přidanými ovocnými tóny, například s příchutí kokosu, banánu, mandarinky či ananasu.

 • Vyzrálý rum

  pro milovnice vyzrálých nápojů může být nejlepší volbou kvalitní vyzrálý rum s jemnými tóny vanilky či karamelu.

Nejlepší rumy v AKCI

Kategorie – Dřevěné udírny

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.