Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, kouřově šedý – gril na dřevěné uhlí

Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, kouřově šedý: Nejlepší volba pro vaše letní grilování

Grilování je oblíbenou letní aktivitou, kterou milují všichni. Ať už je to s rodinou nebo přáteli, grilování je skvělý způsob, jak strávit čas venku. Není tedy divu, že hledáte nejlepší možnou volbu pro své letní grilování. Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, kouřově šedý je skvělou volbou pro vaše letní grilování. Tento gril je vybaven všemi funkcemi, které potřebujete, abyste mohli připravit skvělé jídlo pro sebe a své blízké.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, kouřově šedý

Kotlový gril Weber Smokey Joe Premium je naším nejlevnějším prodávaným grilem na dřevěné uhlí a je jako stvořený pro ty zákazníky, kteří neprahnou po luxusu a nejvyšším uživatelském komfortu, ale grilují spíše v nepravidelných intervalech, spíš jen tak pro radost a nehostí při tom regiment přátel nebo příbuzných. Smokey Joe potěší také výletníky, co si na svých toulkách rádi ugrilují pár klobásek a kotletek nebo nějakou jinou dobrotu a nehodlají se kvůli tomu vláčet do kopců s 30 kilovým super grilem na hřbetě.

Gril Smokey Joe je díky své velikosti nesmírně skladný (vešel se i do kufru Smartu), kovové madlo pak usnadňuje přenášení grilu. Jednoduše jej popadnete za límec (kovové madlo) a můžete vyrazit. Čtyři kilogramy vážící gril se navíc ani moc nepronese, zvlášť když si k němu přikoupíte tašku přes rameno Smokey Joe Carry Bag. Při tom všem si ale Smokey Joe zachovává špičkové užitné vlastnosti, které jsou pro grily Weber typické. Stabilní konstrukce, smaltovaný kotel i poklop, vychytávka v podobě průduchů pro snadnější regulaci teploty a 37 centimetrů široký rošt vlastní hlavou ručí za to, že si na Smokey Joeovi rychle a bezstarostně ugrilujete, na co zrovna máte chuť. Po vyndání grilovacího roštu může gril Smokey Joe Premium posloužit i jako malé ohniště, například pro rybáře.

Základní technické údaje

Průměr kotle 37 cm
Termosonda v poklopu NE
Výška grilu 46 cm
Šířka grilu 43 cm
Hloubka grilu 41 cm
Hmotnost 4 kg
Barva kouřově šedá
Transportní balení 40,3 x 46,7 x 20 cm

Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, kouřově šedý

Základní technické údaje

Průměr kotle 37 cm
Termosonda v poklopu NE
Výška grilu 46 cm
Šířka grilu 43 cm
Hloubka grilu 41 cm
Hmotnost 4 kg
Barva kouřově šedá
Transportní balení 40,3 x 46,7 x 20 cm

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, kouřově šedý je ideálním řešením pro vaše venkovní grilovací potřeby. Tento kompaktní gril se skládá ze dvou plochých pánví, které jsou lehké a snadno se přenášejí. Je vybaven porcelánem smaltovanou deskou a je vybavena dvěma rukojeťmi s uzamykacími kroužky pro bezpečné přenášení.

Vnitřní plocha grilu je vyrobena z kvalitní oceli pro dlouhou životnost. Tento gril je navíc vybaven porcelánem smaltovanou deskou, která zajišťuje rovnoměrné a efektivní grilování. Gril je také vybaven jedním nastavitelným termostatem pro lepší kontrolu teploty.

Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, kouřově šedý je ideálním řešením pro grilování na terase, na zahradě nebo na cestách. Jeho kompaktní velikost a lehká konstrukce umožňují snadné přenášení. Jeho trvanlivá konstrukce a porcelánem smaltovaná deska z něj činí perfektního společníka pro každého grilovacího nadšence.
Kolik má tento gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm průměr?
Odpověď: Tento gril má průměr 37 cm.

Je gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm kouřově šedý?
Odpověď: Ano, tento gril je kouřově šedý.
Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní a snadno přenosný gril. Je vyroben z odolného kouřově šedého kovu, který je navíc velmi odolný vůči korozi. S grilovací plochou o průměru 37 cm se tento gril dá použít na pikniku, na terase nebo na zahradě. Jeho kompaktní velikost umožňuje snadné přenášení, což je výhodné pro ty, kteří často cestují.

Tento gril bych doporučil pro ty, kteří hledají kompaktní gril pro pikniky a jiné venkovní aktivity. Je vhodný pro jednotlivce, páry nebo malé rodiny, kteří nepotřebují velký gril.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Grily a udírny

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.