Hodinky Bulova – vše o těchto skvělých hodinkách

Hodinky Bulova – Bulova je Americká společnost s hodinkymi sídlící v New Yorku. Bulova určitě není v průmyslu neznámé jméno. Jsou tu již celá staletí, ale existují lidé, co o nich neslyšeli a ti, co si pokládají otázky, jsou hodinky Bulova opravdu tak dobré? Mají nedozírnou a bohatou historii a svého času byli jedni z nejlepších inovátorů ve výrobě hodinek. Příběh hodinek Bulova začal v roce 1875, když Jospeh Bulova, člověk s českými kořeny, otevřel svůj obchod se šperky na Maiden Lane v centru Manhattnu. Bulova udělala v posledních letech spoustu designových inovací a stále zůstala jednou z nejznámějších Amerických značek výrobců hodinek.

Here are some of the Bulova models that have trapped our attention representing diversity of style and within a price range that we find to be reasonable for everyone.

Můžete se podívat na některé z modélů této značky, které rozhodně stojí za pozornost

Hodinky Bulova

Historie hodinek Bulova

  • V roce 1911 začala Bulova vyrábět stolní hodiny do budoárů spolu s pěknými kapesními hodnikami, které byly v té době velice populární.
  • Brzy přišla 1. světová válka a pohodlí náramkových hodinek mezi vojáky překonalo ty kapesní. Tak se ve válce zrodila nová móda.
  • V roce 1919 Bulova poprvé vydala kompletní řadu pánských náramkových hodinek se šperky. Brzy potom vydali celou řadu dámských hodinek, spolu s první řadou diamantových hodin.
  • V roce 1926 se Bulova stala populární v celé Americe.
  • O dva roky později Bulova představila světu první radio budík.
  • Vzestup společnosti byl evidentní a všudypřítomný, když dosáhli vrcholu v padesátých letech. Bulova vytvořila první elektronické hodinky na světě s názvem Accutron, což byl první průlom v technologii měření času za 300 let.
  • Nová technologie Bulovy přilákala NASA a jako výsledek jejich spolupráce se zařízení Accutron stalo součástí vesmírných technologií v roce 1958. Naposledy bylo použito při první procházce po Měsíci v roce 1969.
  • V téhle době je Bulova také známá tím, že je oficiálním měřičem času v Air Force One (Prezidentovo letectvo ve Spojených Státech) a jejich produkty byly použity jako dárky prezidenta lidem vysoké hodnosti, co navštívili USA. Také to byly oficiální hodiny amerického olympijského týmu.

Jsou hodinky Bulova opravdu tak dobré?

Jak už jsme řekli, Bulova je známá a hodně respektovaná, její produkty změnili celý průmysl. Náš názor a názor mnoha je, že Bulova je jednou z nejlepších značek ve výrobě hodinek s miliony spokojených zákazníků.

Ať už se rozhodnete pro jednoduchý cenově dostupný model

nebo dráhy vyšperkovaný,

určitě s Bulovou neuděláte chybu. Jsou vyráběny přímo v Americe, používají spolehlivý materiál a jsou vyrobeny s nejvyššími standardy kvality. Jejich bohatá historie a skvělý vztah se zákazníky zaručuje vysoce kvalitní produkt.

Bohatá historie plná inovací, miliony spokojených zákazníků a naše vlastní zkušenosti jsou jen jednimi z důvodu, proč je odpověď na otázku, jestli jsou hodinky Bulova dobré jednoznačně ANO!

Klidně sdílej!

Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek