Zesílený rošt na uzení Borniak 150

**Zesílený rošt na uzení Borniak 150: Ideální nástroj pro přípravu úžasného uzeného jídla!**

Uzení je jednou z nejstarších technik přípravy jídla. Není divu, že se stále populárnější, zejména proto, že jeho chuť je tak výjimečná. Pokud chcete připravit skvělé uzené jídlo, potřebujete správný nástroj. Zesílený rošt na uzení Borniak 150 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí dosáhnout dokonalého uzeného jídla. Tento rošt je navržen tak, aby vám umožnil připravit dokonale uzené jídlo s minimálním úsilím. Následující článek se podívá na to, co tento rošt nabízí a jak vám může pomoci připravit úžasné uzené jídlo.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Zesílený rošt na uzení Borniak 150

 • Zesílený udící rošt pro domácí elektrické udírny Borniak 150
 • Rošt je vyrobený z nerezové oceli odolné proti kyselinám
 • Profesionální rošt je ideální pro uzení uzenin, ryb, sýrů či klobásek a sušení jerky
 • Zesílený udící rošt pasuje do udíren:
  • udírna Borniak UW-150
  • udírna Borniak UWD-150
  • udírna Borniak UWDS-150
  • udírna Borniak UWD-N-150
  • udírna Borniak UWD-NT-150
  • udírna Borniak BBDS-N-150
  • udírna Borniak BBDS-NT-150
 • Lze mýt v myčce nádobí

Základní technické údaje

Rozměry 48 x 40,5 cm
Tloušťka 3 mm (drát), 4 mm (rám)

Zesílený rošt na uzení Borniak 150

Základní technické údaje

Rozměry 48 x 40,5 cm
Tloušťka 3 mm (drát), 4 mm (rám)

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Zesílený rošt na uzení Borniak je moderní kuchyňský nástroj, který vám umožní připravit dokonalé uzené pokrmy. Je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která odolává vysokým teplotám a je odolná vůči korozi. Rošt je navíc vybaven velkými klíči, které umožňují snadné a bezpečné přenášení. Jeho konstrukce je navržena tak, aby byl rošt velmi stabilní a odolný a zároveň byl kompaktní a lehký. Rošt je vybaven dvěma různými druhy otvorů, které umožňují různé druhy uzení. Je vybaven také dvěma dřevěnými rukojeťmi, které umožňují pohodlné a bezpečné přenášení. Rošt je ideální pro grilování, vaření a pečení. Jeho robustní konstrukce a vysoká odolnost vůči teplu z něj dělají ideálního společníka do vaší kuchyně.

JAKÁ JE ŠÍŘKA ROŠTU?
Odborníci doporučují šířku roštu 150 cm.

Doporučuji tento produkt všem, kteří hledají vysoce kvalitní zesílený rošt na uzení. Borniak 150 je robustní a trvanlivý, takže vydrží mnoho let. Je to ideální pro ty, kteří mají zájem o kvalitní a spolehlivý grilovací zážitek. Je to také skvělá volba pro ty, kteří hledají produkt s dlouhou životností.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.