Jak vybrat správné parkoviště při odletu na dovolenou?

Už to nejsou jenom autobusy, nebo možnosti vlastní dopravy. Kdo dnes plánuje dovolenou, ten stále častěji využívá možnosti letět na ni letadlem. Na letiště se lze následně pohodlně dopravit vlastním vozem. A kde ho nechat? Oblíbená jsou parkoviště u letiště Praha. Jak vybrat to pravé? Možností je hned několik. Podívejte se společně s námi na to, podle čeho místo k parkování vybrat.

Vzdálenost je základ

Když už jedete na letiště, jistě není vaším cílem to, abyste parkovali svůj automobil jakkoliv daleko. Vaším cílem by mělo být to, aby dané parkoviště bylo blízko, ideálně do vzdálenosti několika kilometrů. To je jistota toho, že svůj vůz skutečně nebudete parkovat na druhém konci Prahy, ale že dané parkoviště najdete poměrně snadno, třeba už cestou na samotné letiště, k vybranému terminálu.

Nezapomínejte na cenu

I ta je důležitá, jelikož málokdo by chtěl platit více, než musí. Samozřejmě cena se může odvíjet i od toho, jak dlouho bude na parkovišti váš automobil stát. Čím delší dovolená vás čeká, tím menší sumu za jeden den zaplatíte. Dnes dominují takové možnosti, které vám nabídnou to, že můžete na parkovišti zanechat svůj automobil třeba i za ceny v podobě několika desítek korun denně.

Zajímejte se o doplňkové služby

I ty mohou být pro někoho důležité, hlavně potom pro náročnější klientelu, která hledá pro své auto nejenom místo, kde může vůz několik dní stát. Daných doplňkových služeb dnes může být celá řada. Podíváme-li se společně na ty nejzajímavější, potom mohou parkoviště u letiště nabídnout třeba:

  •          Možnost nechat si automobil kompletně umýt
  •          Možnost opravit veškeré drobné závady
  •          Možnost hlídání vozu a jeho bezpečnosti

Odvoz na letiště jako standard

Dále doporučujeme parkoviště vybírat i podle služby, kterou je odvoz na samotné letiště v době odletu, a vyzvednutí v době příletu. Zatímco v minulosti toto příliš běžné nebylo, dnes už se jedná o naprostou samozřejmost.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.