Únos komandem recenze – dárek na který nikdo nezapomene

Únos komandem recenze – Máte v okolí opravdového drsňáka, který svůj život postavil na překonávání výzev? A je to ten samý muž (případně žena), kterému se s přáteli už pár měsíců (a bez úspěchu) snažíte vymyslet pořádný dárek třeba ke kulatým narozeninám nebo na rozlučku se svobodou? Pak bych rozhodně měl jeden tip…

Motorka jak z pouličního gangu, kožená bunda, cígo v hubě a permanentní silácké řečičky. Jo a ještě vybavení na hloubkové potápění, jeskyňařinu a seskok padákem ve skříni – představuju vám Jardu. Jardu, který odjakživa tvrdil, že baby jsou dobrý jen na to jedno – a přitom ho i s prvními šedinami klofla jedna fešná třicítka, co umí tu nejlepší pečenou kachnu na světě (slova Jardy).

Jo,Jardu, kterej se do toho rozhodl praštit, vlézt do chomoutu a tak vůbec. Jardu, který nám všechno řekl necelé tři měsíce předem, takže v našich řadách vyvolal slušnou paniku. Tvl., co mu jen dáme za dárek, aby nám ho neomlátil o hlavu?

Únos komandem recenze

Když už adrenalin, tak teda fakt pořádný

Ono totiž potěšit Jardu není žádná p.del. Už tu bylo leccos – maxi menu pro drsňáky (tvrdil, že měl potom hlad), kurz přežití ala Bear Grylls (všechno věděl, nic nového mu to nedalo), permanentka na střelnici (jo, jakože dobrý, ale vybral by si jinou)… atd. Není to sranda někoho takového potěšit. Hlavou nám tak běželo leccos. Po předchozích zkušenostech jsme se rozhodli vsadit na tzv. zážitkové dárky, ale ani tak to nebyla žádná legrace. Nápadů padalo hodně, od seskoku padákem, přes výcvik u SWAT jednotek, jízdu ve Ferrari, kurz ideálního chování při únosu a výslechu, simulátor volného pádu… Nápadů hodně, ale že by z některého z nich adrenalin přímo stříkal? No, to zase ne. Na únikové hry Jarda taky není dělaný. To jsme zkusili jednou a instruktora v nápovědní budce málem odvezli. Jarda mu to tam totiž celé rozmontoval, včetně topení od zdi. Že nás nevyhodil dřív, se dodnes divím…

Ale jaké máme teda možnosti? Půlka svěřeného času byla pryč a nás pořád nic nenapadalo…A pak to přišlo. Čučeli jsme právě na nějakého Bourna a říkali si, jak by to bylo super, jednou něco podobného zažít. Jo, sice by na nás nemuseli střílet ostrejma, ale jinak…

Necháme ho unýst,“ prohlásil zničehonic Michal. Nechápali jsme, tak nám začal rozjařeně před obličeji mávat displejem svýho telefonu. „Únos komandem! Prostě ho napakujou do auta, hoděj mu pouta, trošku ho povozej, a pak nám ho vyklepanýho přivezou do hospody!“

První překvápko dne. Věděli jste, že se dá u nás něco podobného objednat? Únos komandem se vším všudy od skutečných profíků a drsňáků. A samozřejmě možnost naplánování ideálního scénáře. Jasně, nejde o záležitost pár tisícovek, ale když se skládá celá banda? Jo, to půjde.

Únos komandem recenze – jak to všechno probíhá

Když už si dopřát takovouhle legrácku, tak určitě se vším všudy. Takže žádné plánování týden předem a podobě. Chce to profíky, kteří zajistí, že si vás za podobný vtípek nepozve policie na kobereček, nebo se při „únosu“ nestane nic jiného mimořádného.

U nás je takových profíků, kteří by tohle dokázali zajistit, jen pár. Nám nakonec padli do oka profíci tady. Prý dokáží nadchnout i toho největšího prudiče, nemají problém držet se předem vymyšlené strategie, klidně se naučí i něco navíc (třeba pár slov ukrajinsky) a všechno mají pěkně ošéfované i po právní stránce.

20 minut se spoustou přípravy

Všechno mají vymyšlené tak akorát,aby se adrenalin v žilách pořádně rozpumpoval, ale aby při tom zároveň obdarovaného „nekleplo.“ Nabízí dvacet minut strachu – což je až až. Seberou na určeném místě, nasadí pouta, chvíli ho povozí po městě, a pak ho doručí, kam budete chtít – u nás teda samozřejmě na rozlučkovou oslavu.

Nejdřív je třeba si vybrat vhodný voucher. K dispozici jsou dvě varianty. První zahrnuje jen samotný únos, druhá pak ještě video z celé akce. To rozhodně doporučujeme, všichni se pak můžete společně pobavit nad dodanými záběry – a obdarovaný tak bude mít i skutečnou památku na něco, co už podruhé v životě určitě nezažije.

Když máte hotovo, určete si termín. Nezapomínejte na to, že členové komanda jsou liberečáci – ale rozhodně profíci. Jde o zkušené policisty nebo bývalé členy speciálních jednotek. Takže žádná parta od air softu s postapo oblečky. Ovšem bude-li místo únosu vzdáleno od Liberce víc než 50 km, připravte se ještě na doplacení částky za cestovné. Všechno je v tomto bodě individuální, na všem se dá domluvit ještě předtím, než si voucher zakoupíte, takže neriskujete vůbec nic.

Můj tip: Naplánovat jde opravdu cokoliv – klidně i únos více osob. Členů komanda ovšem bude třeba víc, tak s tím počítejte. Ale každopádně se nebojte zeptat, jsou vážně moc ochotní.

Nejdříve je třeba určit místo, odkud by měl být obdarovaný unesen. Ideální je nějaké otevřené prostranství, kde může zaparkovat dodávka s těžkooděnci. Ale není to podmínka. Zkušený velitel celé akce pak rozhodne o tom, zda je v určený čas a na určeném místě taková akce možná. Pokud ne, dostanete na výběr z jiných možností.

Únos komandem recenze

Žádné aktivity ze strany policie se bát nemusíte

Spolupráce s profíky vám zaručí skutečně komplexní služby se vším všudy. Akce bude nahlášena na příslušném policejním oddělení, takže vám ji nemohou přerušit ani náhodní svědci nebo členové rodiny, kteří v panice zavolají na policejní služebnu.

Aby vše klaplo na jedničku, musíte taky týmu poskytnout veškerou součinnost. Jarda nejde pro ránu daleko a mívá u sebe nůž – důležité info, které nesmělo chybět. Detaily oblečení, postavy – ideálně fotka, to už je asi jasné.

Více informací ZDE

Únos komandem recenze – plánování v detailech

Tak teď ještě zbývalo vymyslet nějaký uvěřitelný scénář. Jsme hoši mazaný, takže ho jako nastávajícího ženicha mělo přepadnout komando, které na něj poslal bývalý přítel jeho nevěsty. Sama se o něčem takovém zmiňovala, takže nám to pěkně nahrálo do karet. Z propriet nesměla chybět pouta a páska na oči – to spíš pro jistotu. Dodávka byla zavřená, takže Jarda nemohl ani náhodou odhalit, že s ním jen dvakrát objeli okolo bloku, a pak stejně zamířili do hospody, kam si to štrádoval původně.

Česky z komanda mluvit jeden, zbytek měl nařízeno čas od času štěknout něco rusky – pro efekt. A jestli se nám to všechno takhle povedlo? No samozřejmě, že ano. Všechno klaplo na jedničku až do posledního detailu.

Vy ste ale volové…

Dovlekli nám ho až do salónku. Nikdo nesměl ani špitnout, servírky se vytratily. Ne, už jsme neměli to srdce ho dál napínat. Nejdřív nechápal, pak se začal smát jako blázen. „Vy ste ale volové…,“ častoval nás s gustem. Jo, tlemil se jako blázen. A čistý trenky nepotřeboval, i když to podle něj bylo tedy o fous. A když to řekne Jarda, tak to musí bejt…

A jestli neměl během únosu žádné podezření? Prý ne, chlapi to zahráli vážně parádně. Nemazali se s ním. Ruce zkroutili za zády, do dodávky ho pěkně natvrdo hodili. Jasně, upozorňovali jsme je, že Jarda prostě něco vydrží, tak se nemusí ničeho bát. Škoda, že nešla zrealizovat i trošička toho mučení, ale to už bychom byli někde za hranicemi neškodného zážitku, že jo.

Za nás prostě naprostá spokojenost. Za všechny. Jarda to sám označil jako zážitek na celý život, ale prý ať se opovážíme, provést mu ještě něco podobného. No není to ta největší pochvala vůbec? Takže jestli hledáte něco vážně originálního pro kamaráda, milujícího adrenalin, bude Únos komandem určitě povedeným dárkem!

Únos komandem – video

Podívejte se, jak může únos komandem vypadat.

Únos komandem

9.8

Únos komandem


9.8/10


Klidně sdílej!

Karlos