Udělejte si radost originálním tričkem!

Záleží vám na tom, co nosíte? Dokážete si obléknout jak dobře padnoucí oblek, tak i pohodlnou mikinu a ležérní kraťasy? A co takhle slušivé tričko s vtipným potiskem? Věříme, že ani tomuto kousku byste neodolali a vtipné tričko pro muže by se tak stalo nedílnou součástí vaší šatní skříně! Jestliže máte smysl pro humor a nedělá vám problém udělat si srandu i sám ze sebe, pak pro vás máme tip, kterým pobavíte sami sebe i všechny ve vašem okolí!

Trička pro správné chlapy!

panske-tricko-olympijada

Možná je originální pánské triko s vtipným obrázkem přesně to, co vašemu šatníku chybí a co tak nutně potřebuje. Proč si tedy jedno nevybrat? A kdo ví – možná nezůstane pouze u jednoho kousku, v eshopu bezvatriko.cz jich najdete hned několik. A to by bylo, abyste mezi pestrou paletou pohodlných triček nenašli to, které vás zaujme na první pohled. S vtipným tričkem pro muže vzbudíte pozornost, kterou strhnete vaším směrem. Stačí si jen správně vybrat!

Obrázek nebo potisk, který vás vystihne

 

Cílem vtipného trička pro muže je nejen pobavit originálním nápadem, ale zároveň dokonale vystihnout jeho nositele. A to naprosto beze slov! Najdete zde desítky návrhů, mezi nimiž se objevují oblíbená trička s pivními půllitry a nápisem Olympijáda! Nechybí ani parodie na známé značky, které vás i lidi ve vašem okolí donutí se usmát. Pořídit si můžete i tričko s nápisem Let´s get married a obrázkem muže na vodítku. Opomenout nemůžeme ani jednoduchá trička pro muže se zajímavou kravatou. Tak co, dokážete si vybrat?

Kvalita a pohodlí

 

I když se to o mužích tolik neví, i oni si potrpí na pohodlí. Určitě ani vy nechcete nosit nic, co vám je nepohodlné, někde vás tlačí, škrtí nebo je to vyrobeno z materiálu, jenž nepříjemně kouše. Vtipná trička pro muže z eshopu bezvatriko.cz jsou vyrobena z takového materiálu, který je příjemný na pohled, dobře se nosí a ani po několika vypráních neztrácí svůj původní tvar ani barvy.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.