Tandemový seskok padákem sleva

Tandemový seskok padákem Praha

Tandemový seskok v AKCI

Prožijte unikátní zážitek v podobě tandemového seskoku padákem a získejte slevu! Užijte si nezapomenutelnou jízdu z výšky 4000 metrů ve volném pádu až po závěrečné přistání. Neváhejte a vydělejte si skvělé vzpomínky!

Bestsellery!

Tandemový seskok padákem – sleva

Tandemový seskok padákem je nezapomenutelný zážitek, který vám umožní vychutnat si volný pád z výšky až 4 000 metrů. Se svým instruktorem budete skákat z letadla a seskok bude trvat přibližně 10 – 15 minut. Slevy se liší podle toho, kde se seskok provádí. Zažijte tento zážitek a neváhejte si najít slevu, která vám umožní ušetřit peníze. Zde naleznete nabídku slev na tandemový seskok z Parachutisme.cz.

Tandemový seskok padákem sleva

Kolik trvá tandemový seskok padákem?

Tandemový seskok padákem trvá nejméně 1 hodinu, včetně přípravy a letu.

Je nutné mít vlastní padák?

Ne, všechny potřebné vybavení, včetně padáku, obdržíte od instruktora.

Je možné získat slevu na tandemový seskok padákem?

Ano, většina firem poskytuje slevy na tandemový seskok padákem. Slevy se obvykle pohybují mezi 10-20%.

Tandemový seskok v AKCI

Tandemový seskok padákem SLEVA

Naše tandemové seskoky padákem jsou jedinečným zážitkem, který si každý může jednou v životě dopřát. Proto jsme pro naše zákazníky připravili SLEVU až 10 % na všechny tandemové seskoky padákem! Užijte si volný pád z výšky 4000 metrů a sledujte krásný výhled na krajinu pod vámi! Díky naší SLEVĚ si můžete tento nezapomenutelný zážitek užít ještě levněji!

Tento článek je určen pro všechny, kteří mají zájem o tandemový seskok padákem. Pomůže vám porozumět tomu, jak se tandemový seskok padákem liší od běžného seskoku a jaké slevy můžete na něj získat. (Hlavní myšlenky článku: rozdíl mezi běžným a tandemovým seskokem, jaké slevy jsou k dispozici.)

Kategorie: Tandemový seskok

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.