Stylová pánská móda pro každou příležitost

Pánská móda sebou nese vysoké nároky, do kterých je třeba vměstnat širokou škálu stylových kousků pánského oblečení, které podléhá módním trendům dnešní doby úplně stejně, jako móda pro ženy. Jestliže rádi kombinujete a vytvářejte nové módní kreace, velké množství inspirace i trendy kousků oblečení najdete na answear.cz. V tomto oblečení se budete cítit opravdu výjimečně.

Nikde není psáno, že vám má někdo diktovat nové trendy, klidně si vytvořte vlastní styl a buďte inspirací pro své okolí. Šatník moderního muže musí obsahovat oblečení pro každou příležitost. Největší pánské trendy nadcházející sezóny jaro/léto 2017, zahrnují pánské jarní a letní oblečení inspirované přehlídkovými moly v Londýně, Miláně i Paříži. Průlomové styly oblečení pro příští sezónu hledejte v sekci pánské oblečení u značky ANSWEAR.

Pánské oblečení aneb co nás čeká

Oblékněte nadčasový odstín pískově béžové světlé i tmavší barvy, který vypadá stejně dobře na pánské košili, kalhotách, saku i bundě. Pánské jarní a letní oblečení je ovlivněné tématem cestování a na vzestupu své popularity je tedy velmi tradičních sportovní i turistické pánské oblečení. Oblečte tedy bundu či větrovku z nepromokavé tkaniny, klidně ve výrazné barvě nebo s výrazným vzorem, vyladěnou do detailů všemožnými vychytávkami, detaily a doplňky. Inspiraci hledejte na sportovní oblečení NIKE a nebojte se odvázat.

Nejen pánské jarní a letní oblečení ovládnou také vertikální pruhy, které se budou požívat v různých šířkách. Budou je prolínat hřejivé pastelové barvy v kontrastu s tmavšími. A pánové pozor, vedle pískové bude slunečním paprskům vévodit i růžová, nikoliv ve stylu pink, ale ve starorůžových tónech typu zaprášená růže. Velmi populární bude na tričku, košili, technické bundě, saku i letním obleku. Pro pánské jarní a letní oblečení se do pánské módy dostává i britská punková scéna, ale může být tak trochu v omezeném stylu. Tomuto trendy stylu budou vévodit úzké kalhoty často se zastřižením nad kotníkem.

A zmíněné vertikální pruhy doplní i čtverce různých velikostí, tedy čtverců kombinovaných u jednotlivých kusů pánského oblečení dohromady. Budou se nosit na kalhotách, tričku, bundě, saku i kabátu. Od příští sezóny se rukávy u pánských svetrů znatelně prodlužují a střih vašeho svetru může být volnější a ležérnější. Barvou do třetice je královská purpurová, tedy tmavá fialová, která se bude kombinovat s tmavými barvami, aby se dala udržet pod kontrolou.

Pánské boty a answear.cz

Chcete být styloví? Pořiďte si stylové pánské boty. A podle nadcházejících trendů se nemusíte držet při zemi a můžete popustit uzdu své fantazii. Pánská móda a pánské oblečení nemusí být přece zbytečně monotónní. Ať už zvolíte ležérní eleganci nebo sportovní oblečení NIKE, věřte, že na ANSWEAR kráčí s dobou a pevně se drží aktuálních trendů. Váš osobitý styl rozhodně zaujme. Stylová pánská móda ANSWEAR má co nabídnout všem mužům bez rozdílu věku.

 

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.