Seskok padákem moravskoslezský kraj

Tandemový seskok padákem Praha

Pokud hledáte dobrodružství, které vám může Moravskoslezský kraj nabídnout, tak seskok padákem je to pravé! Tento adrenalinový zážitek je vhodný pro všechny odvážlivce, kteří touží po pořádné dávce stresu. Díky skvělým podmínkám pro seskoky je Moravskoslezský kraj jedním z nejlepších míst pro seskoky padákem. Prožijte nezapomenutelný zážitek a vydejte se na cestu napříč Moravskoslezským krajem!

Bestsellery!

Seskok padákem v Moravskoslezském kraji

Moravskoslezský kraj je ideálním místem pro seskok padákem. Oblast poskytuje vynikající možnosti pro tento adrenalinový sport, jako jsou dlouhé louky a panoramatické výhledy. Pro ty, kteří si chtějí užít tu nejlepší zážitky z padákového seskoku, existuje Lyskova skola padani, která nabízí profesionální instruktory, kteří vám pomohou se naučit padákový seskok. Na jejich stránkách najdete všechny potřebné informace o kurzech a cenách.

Seskok padákem moravskoslezský kraj

Kde se v Moravskoslezském kraji dá seskakovat padákem?

Hlavním místem pro seskakování padákem v Moravskoslezském kraji je Letiště Mošnov. Je zde možné absolvovat kurz trenérského seskoku, absolvovat výcvik začátečníka a získat si potřebnou licenci pro seskakování.

Je potřeba mít nějaký certifikát, abych mohl skákat padákem?

Ano, pro seskakování padákem je potřeba mít vyřízenou licenci, kterou vydává Úřad pro civilní letectví. Pro vydání této licence je potřeba absolvovat výcvik u certifikovaného instruktora a splnit další požadavky.

Kdo může absolvovat kurz trenérského seskoku?

Kurz trenérského seskoku je určen pro zkušené seskaře, kteří mají minimálně 200 úspěšných seskoků a jsou zařazeni do kategorie A nebo B. Musí mít také platnou licenci pro seskakování a doložit doklad o absolvování trenérského kurzu.

Tandemový seskok v AKCI

Seskok padákem v Moravskoslezském kraji – zážitek na celý život!

Jestliže hledáte netradiční zážitek, který se vám navždy zaryje do paměti, je seskok padákem v Moravskoslezském kraji tou nejlepší volbou. Nezapomenutelné výhledy, neopakovatelné emoce a naprostý pocit svobody, to vše můžete zažít při letu padákem. Seskok padákem vám umožní poznat Moravskoslezský kraj z jiného pohledu. Ať už se rozhodnete pro tandemový seskok či samostatný let, určitě budete nadšeni. Tak neváhejte a vyzkoušejte nezapomenutelný zážitek seskoku padákem v Moravskoslezském kraji!

Tento článek je určen pro všechny milovníky dobrodružství a adrenalinu, kteří hledají nové zážitky. Přinášíme vám možnost seskoku padákem v Moravskoslezském kraji. Tento článek vám pomůže se rozhodnout, jaký seskok padákem vybrat a následně si ho objednat. (Hlavní myšlenky článku: nabídka seskoku padákem v Moravskoslezském kraji, seznámení s podmínkami seskoku, informace o cenách a dalších podrobnostech.)

Kategorie: Tandemový seskok

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.