S.B.S Austrálie 2007 – Recenze rumu

Vítejte na Recenze rumuu, který je věnován soutěži S.B.S Austrálie 2007. Tato prestižní soutěž se odehrála v roce 2007 v Austrálii a její hlavní hvězdou byl rum. V tomto blogu se podíváme na nejlepší rums, které v této soutěži zvítězily, jejich degustace a hodnocení, a také na zajímavosti ze světa rumů. Připojte se k nám na této cestě za poznáním a objevením toho, co dělá rum tak jedinečným.

Recenze rumu S.B.S Australia 2007 od dánského nezávislého lahváče Single Barrel Selection (S.B.S), kterou zveřejnil autor na svém blogu The Rum Barrel. Tento australský rum pochází z Beenleigh Destillery, která se nachází v Queenslangu a byla založena v roce 1864. Rum má věk 13 let a zrálo v sudech po bourbonu. Jeho výroba proběhla v kotlíkovém destilačním přístroji po kvašení několik dní. Jedná se o kompletně hrncový rum, který byl lahvován bez přidání dalších přísad.

Autor uvádí, že rum má velmi dobrou chuť, je dobře vyvážený a komplexní. Na nosu lze cítit lepidlo, meruňkový džem, naftalín, wasabi, limetkový a grapefruitový olej, pistácie, nezralé hrušky, černý pepř, hřebíček, skořici, ananasovou šťávu, karamel a koriandr. Na patře je plný peckovin, karamelu, borůvek, láků na nehty, máty a čokoládové zmrzliny. Dále lze cítit krvavý pomeranč, zralé hrušky, růžový grapefruit, mandle, růžovou vodu, čaj English Breakfast a zuhelnatělý dub.

Autor recenze dává rumu vysoké hodnocení a doporučuje jej k nákupu. Rum je limitované edice s pouhými 323 lahvemi dostupnými ve volné přírodě. Cena za láhev je 115 liber na Master of Malt.

Autor hodnotí tento rum na 91 bodů z celkového počtu 100, a to díky jeho vůni, chuti, poměru cena/výkon a transparentnosti/čistotě.

Nejlepší rumy v AKCI

S.B.S Austrálie 2007 – Recenze rumu

Co je to S.B.S Austrálie 2007?

S.B.S Austrálie 2007 je rum vyrobený v Austrálii v roce 2007. Je to rum s vysokou kvalitou, který se stal velmi populární mezi milovníky rumu po celém světě.

Jaký je blog Rum Barrel?

Rum Barrel je blog, který se specializuje na rum a jeho recenze. Na blogu najdete mnoho článků o rumu, včetně S.B.S Austrálie 2007. Blog je psán odborníky na rum a pomůže vám lépe porozumět těmto nápojům.

Kde mohu koupit S.B.S Austrálie 2007?

S.B.S Austrálie 2007 můžete koupit online na různých stránkách zaměřených na alkohol nebo v specializovaných obchodech s rumem. Pokud si nejste jisti, kde ho najít, můžete se podívat na stránku výrobce, kde najdete seznam prodejců v různých zemích.

Jaký je rozdíl mezi S.B.S Austrálie 2007 a jinými rumy?

S.B.S Austrálie 2007 se vyrábí v Austrálii z cukrové třtiny a má velmi specifickou chuť. Je to tmavý rum s plnou chutí a vyznačuje se dlouhým a bohatým finišem. Na rozdíl od mnoha jiných rumů je S.B.S Austrálie 2007 velmi výjimečný a zaměřuje se na kvalitu a chuť více než na kvantitu.

Nejlepší rumy v AKCI

S.B.S Austrálie 2007 – Blog ze sudu s rumem

  • Pět nejlepších australských rumů
  • Hodnocení od odborníků a nadšenců
  • Exkluzivní rozhovory s výrobci
  • Tipy na koktejly s rumem
  • Podrobné popisy chuti, vůně a barvy různých rumů

Nejlepší rumy v AKCI

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.