Rumové koktejly: Jaké jsou nejznámější rumové koktejly a jak je připravit?

Rumové koktejly: Jaké jsou nejznámější rumové koktejly a jak je připravit?

Nejširší nabídka rumů v AKCI

Rumové koktejly jsou skvělým způsobem, jak si užít letní odpoledne s přáteli. Pokud si nevíte rady, jaké rumové koktejly připravit a jak je připravit, tento článek vám pomůže. Podívejte se na seznam nejpopulárnějších rumových koktejlů a jak je připravit, abyste si mohli vychutnat letní odpoledne!

.

Nejpopulárnější Rumové Koktejly

Rumové koktejly jsou populárním nápojem, který může být připraven mnoha způsoby. Nejznámější jsou Mojito, Daiquiri, Pina Colada a Mai Tai. Každý z nich se připravuje trochu jinak, ale všechny mají rum jako hlavní ingredienci.

Mojito se připravuje smícháním bílého rumu, čerstvého limetkového džusu, cukrového sirupu, máty a sodovky. Tento recept je doporučený časopisem Huffpost z USA.

Daiquiri se připravuje smícháním bílého rumu, citronové šťávy a cukru. Tento recept je doporučený BBC Good Food z Velké Británie.

Pina Colada se připravuje smícháním bílého rumu, ananasové šťávy a kokosového mléka. Tento recept je doporučený Bon Appétit z USA.

Mai Tai se připravuje smícháním bílého a tmavého rumu, amaretta, oranžové likéru, limetkové šťávy a cukru. Tento recept je doporučený The Spruce Eats z Velké Británie.

Rumové koktejly: Jaké jsou nejznámější rumové koktejly a jak je připravit?

Jaký je nejznámější rumový koktejl?

Nejznámější rumový koktejl je Mojito. Mojito se skládá z bílého rumu, limetky, cukru, máty a sodovky. Příprava Mojita je velmi jednoduchá. Nejprve smíchejte cukr s limetkou a mátou ve sklenici a rozmačkejte, aby se uvolnily ovocné chutě. Poté přidejte rum a zalijte sodovkou. Nakonec ozdobte mátou a limetkou.

Jak připravit Pina Coladu?

Pina Colada je oblíbený koktejl z kokosového mléka, ananasové šťávy a bílého rumu. Nejprve smíchejte v mixéru ananasovou šťávu, kokosové mléko a rum. Poté přidejte trochu cukru a ledu. Konečný koktejl ještě dolijte ananasovou šťávou a ozdobte plátkem ananasu.

Jak připravit Daiquiri?

Daiquiri je slavný koktejl z bílého rumu, limetky a cukru. Nejprve si připravte směs limetky, cukru a ledu ve sklenici. Poté přidejte bílý rum a promíchejte. Nakonec směs přesuňte do mixéru a rozmixujte. Hotový koktejl ještě ozdobte plátkem limetky.

Nejširší nabídka rumů v AKCI

Nejznámější Rumové Koktejly – Jak Je Připravit?

Rumové koktejly patří mezi oblíbené nápoje. Mezi nejznámější patří Mojito, Daiquiri, Piña Colada a Rum Sours. Všechny tyto koktejly lze připravit za pomocí jednoduchých ingrediencí a postupů. Mojito se skládá z limetky, cukru, máta, rumu a sodovky. Daiquiri se skládá z ledu, limetky, cukru a bílého rumu. Piña Colada je směs ananasového džusu, kokosového mléka a bílého rumu. A Rum Sour je směs bílého rumu, limetky, cukru a vody. Všechny tyto rumové koktejly jsou snadno připravitelné a oblíbené mezi milovníky nápojů.

Tento článek je určen pro všechny milovníky koktejlů, kteří chtějí poznat nejpopulárnější rumové koktejly a naučit se je připravovat. Pomůže vám s tím, abyste mohli připravovat pravé koktejly v pohodlí vašeho domova.

(Hlavní myšlenky článku: nejznámější rumové koktejly, jak je připravit, pomůže vám s přípravou pravých koktejlů doma)

Kategorie: Rumy

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.