Ruční mytí aut v Praze

Víte, která firma v Praze má ve své nabídce ruční mytí aut? Bude jich samozřejmě více, spokojení zákazníci se ale opakovaně vracejí do Autolakovny United-C. Pracují v ní totiž skuteční profesionálové a lakovna je vybavena vlastním autoservisem i karosářskou dílnou. Na našem trhu působí již skoro dvacet let od roku 1998. V její široké nabídce služeb se objevuje také lokální lakování, odstranění promáčknutí, opravy auta po krupobití, leštění karosérie, chemické čištění interiérů automobilů, renovace kůže, obnovení plastů, opravy textilu po propálení, odstranění zápachu a škrábanců i další služby.

 

 

Mytí automobilu v Praze

Proč vůbec zvolit ruční myti automobilu v Praze? Jednoznačně z toho důvodu, že ruční mytí je k vašemu čtyřnohému miláčkovi mnohem ohleduplnější než klasické mytí v myčce. United-C se současně při mytí a čištění vozu stará také o karoserii, motorový prostor i interiér vašeho auta. Zaměstnanci si současně mají možnost všimnout různých škrábanců, které vznikly stářím i mechanickým poškozením kvůli štěrku, kamínkům nebo jinak. Je samozřejmé, že také v tomto ohledu dají váš automobil do pořádku.

 

 

Něco navíc? Vyzkoušejte renovaci alu disků

Oprava alu disků je další hojně využívanou službou. Zaměstnanci jsou schopni vrátit diskům původní podobu bez jakýchkoli kazů. Mimo odřenin a odštěpků zbaví vaše disky i celé řady nehezkých promáčklin. Do autolakovny můžete přijet nejen se svým nejnovějším autem, ale také s autoveteránem! Zde vám ho totiž zrenovují do původního stavu. Již mnoho spokojených zákazníků zůstalo v úžasu, když jejich miláček vypadal po renovaci, jako by právě sjel z výrobního pásu. Bližší informace o službách autolakovny získáte na internetových stránkách www.UNITED-C.cz. Pak již jen stačí se objednat a vyzkoušet nabízené služby. Spokojenost s cenou i kvalitou služeb je zaručena již jen počtem spokojených zákazníků před vámi.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.