Remy Martin Louis XIII The Legacy: Zrodila se nová hvězda

Remy Martin Louis XIII – Fanoušci “XIII”: Připravte se, že budete znovu ohromeni. Protože Remy Martin oznámili svou nejnovější nabídku koňaku, Remy Martin Louis XIII Legacy.

Tentokrát je limitované edice jen 500 kusů. Je vytvořena pro celosvětový prodej. Každý křišťálový dekantér je představen v krásně vytvořené krabici, která je vyrobena z italské telecí kůže, a nese několik ocenění.

Ale to, díky čemu je tahle edice ještě speciálnější, jsou obrázky a podpisy čtyř z pěti Sklepmistrů, kteří kdy měli tuhle proslulou pozici. A skutečně tam nemůžeme očekávat podpis Remyho prvního Sklepmistra, Andreho Renauda, protože kdyby byl dnes naživu, bylo by mu už 134 let!

Najděte více o legendárním Louis XIII Cognac Ramyho Martina.  A samozřejmě se také můžete oddávat lahůdkám od Remy Martin Cognac bez toho, aby jste utratili tisíce. Mrkněte se na jejich produkty tady, a nechte si je odeslat přímo od srdce koňaků ke svým dveřím-ať už žijete kdekoliv na světě.

To, co z téhle krásné karafy z limitované edice dělá velkou věc, jsou autogramy momentálního Sklepmistra, Baptiste Loiseaua (který byl na tuhle slavnou pozici jmenován v roce 2014), Pierretta Tricheta, jeho předchůdce, Andreho Girauda, a Georgese Clota. Expert na koňaky měl obrovské štěstí, že byl pozván na oficiální večírek, na uvítání Baptisteho na jeho nové pozici. Přečtěte si o naší návštěvě na téhle nádherné události, která se konala v Domaine de Grollet.

Remy Martin Louis XIII – skutečná legenda

Dekantér má design tohohle světově proslulého koňaku, který zatím není slavný, se zátkou ve tvaru květu lilie. Směs uvnitř je vyrobena z cca 1 200 eaux-de-vie, a výroba trvá něco kolem sto let.

Jestli už sníte o tom, že budete vlastnit jeden z těchhle vzácných sběratelských koňaků, připravte se, že za tohle potěšení utratíte asi 12 000 dolarů. Ale pak, jen se na to podívejme… Kdo by vůbec očekával, že něco tak žádaného vyjde levně? Ale nebojte se, protože jestli vaše kapsy nejsou ani zdaleka tak hluboké, vždycky se můžete rozhodnout pro Remy Martin Louis XIII Time Collection, která vám nastaví cenu na polovinu!

Přečtěte si pár inspirujících citátů naskrz generacemi:

Sklepmistr, který dnes vybírá eaux-de-vies nikdy neochutná ovoce své práce. Od první až do poslední chvíle, musíš pracovat na vytvoření LOUIS XIII; musíš pohlížet do budoucnosti, zajistit stálost a konsistenci jeho stylu. My všichni jsme z celého srdce strávili náš čas hledáním dokonalosti v našem řemesle. (André Giraud)

André Giraud a já jsme strávili spoustu let společnou prací, skvěle jsme se doplňovali. Děkuji ti, André, za vše, co jsi mě naučil, a za to, že jsi se mnou sdílel svá tajemství… Děkuji ti za předání tohohle drahocenného dědictví. (Georges Clot)

Když jsem dokončil svou první finálovou směs LOUIS XIII, uvědomil jsem si tu zodpovědnost, kterou jsem měl celou ve svých rukou. Když si uvědomíš, že jsi sám se stovkami eaux-de-vie, je to opravdu silná chvíle. (Pierrette Trichet)

Cítíme v naší práci velkou pokoru, respekt, který přichází s předáváním dědictví. Mé konečné rozhodnutí jako Sklepmistra bude vybrat sklepmistra, co mě bude následovat. (Baptiste Loiseau)

Zjisti si víc informací o Louis XIII Remy Martin The Legend v online obchodě.

 

  • Výrobce / značka: Rémy Martin
  • Země: Francie
  • Obsah alkoholu %: 40
  • Classification / Druh: Prestige

Remy Martin Louis XIII The Legacy

9.9

Remy Martin Louis XIII The Legacy


9.9/10


Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.